18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapany na gorącym

Don_Beck • 2020-10-24, 14:15
Ładuj taczkę k***a!


Hrabia Drapula

2020-10-24, 16:32
koleś sadola nie ogląda, tak to by dechoterapię przeprowadził na dłonie i następnym razem by się ręce zastanowiły co robią

saves

2020-10-24, 17:55
Kiedyś rodzice złapali w domku na działce złodzieja. Zebrała się gromada działkowiczów i zaczęli radzić, co zrobić. Jeden z działkowców upierał się, by gościowi wpie**ol spuścić i na kopach pogonić. Wygrała opcja wezwania policji. Po dwóch miesiącach przyszło pismo o umorzeniu sprawy z powodu nikłej szkodliwości. W końcu niczego nie ukradł.

plastic

2020-10-24, 18:38
Ludzie potrafiący rozwiązywac problemy w swoim otoczeniu. Az serce rosnie socjologom

Seligos

2020-10-24, 19:04
aradd napisał/a:

Nienawidzę złodziejstwa, gość wiadomo wzburzony ale dobrze postąpił że po policję nie zadzwonił bo policja przyjechałaby, spisała i uznała niską szkodliwość czynu i by się rozeszło. Za to gość powinien (zresztą jak to prawdopodobnie zrobił) nagłośnić temat wśród sąsiadów i innych o tym złodzieju. Gościowi widać że już jest głupio a co dopiero jak go kilka tygodni ludzie powytykają palcami i będzie słyszał komentarze typu: "Grażynka patrz to ten złodziej co sąsiadowi kukurydzę kradł". Dostanie większą nauczkę, gdy jego najbliżsi się od niego odwrócą, gdyż będzie im po prostu wstyd mieszkać z taką osobą pod jednym dachem, a wtedy gość mocno pożałuje i więcej razy nie sięgnie po cudze - mam taką nadzieję.



da rade taki schemat wymyślić z politykami ?

sjaw

2020-10-24, 19:43
To nie jest takie jednoznaczne .
Bardzo często po zbiorach kukurydzy dużo kolb zostaje na polu, zazwyczaj rolnicy którzy mają dużo pola tego nie zbierają tylko przeorują i traktują jako kompost.
Biedniejsi lub bardziej zaradni zbierają te kolby na pasze dla zwierząt.
Fakt powinien się zapytać, ale taka menda jak ta co go nagrywała i tak by mu nie pozwoliła zebrać.

marcco24

2020-10-24, 20:14
Afera bo gość taczkę wziął kukurydzy a na polu zebrał 2tony,

Goldi85

2020-10-24, 20:31
[quote="aradd"]Nienawidzę złodziejstwa, gość wiadomo wzburzony ale dobrze postąpił że po policję nie zadzwonił bo policja przyjechałaby, spisała i uznała niską szkodliwość czynu i by się rozeszło. Za to gość powinien (zresztą jak to prawdopodobnie zrobił) nagłośnić temat wśród sąsiadów i innych o tym złodzieju. Gościowi widać że już jest głupio a co dopiero jak go kilka tygodni ludzie powytykają palcami i będzie słyszał komentarze typu: "Grażynka patrz to ten złodziej co sąsiadowi kukurydzę kradł". Dostanie większą nauczkę, gdy jego najbliżsi się od niego odwrócą, gdyż będzie im po prostu wstyd mieszkać z taką osobą pod jednym dachem, a wtedy gość mocno pożałuje i więcej razy nie sięgnie po cudze - mam taką nadzieję.[/quo
gdzie tam nie spróbuje złoziejstwo ma sie w e krwi u mnie tez miałem podobny przypadek z Panem menelem i złodziejem , samych swoich okradał taka typowa menda. W wiezieniu siedział za kradziez taczek :D prawdziwy złodziej mowie wam :D kiedys pouczyłem go kultury najpierw wyczekałem az za sklepu porobiony wyjdzie i podjechałem autem jak wracał do domu :D to ja do niego dawaj chcesz zarobic 50 zł on do mnie z epewnie to dawaj podjedziemy w pewne miejsce i pomozesz mi samochod rozładowac :D wywiozłem dziada 20 km od domu... w gumowcach był a ze był lipiec... To była jego długa droga do domu :D

nessika

2020-10-24, 21:42
Mój ojciec ma wiela hektarów kukurydzy. Kradzieże na małą skalę zdarzały się nagminnie. Rozpowiedział, że każdy kto chce moze zrywać kolb do woli. Bo to kukurydza na kiszonkę jest no i ile tych kolb mogą nazrywać jak tego dziesiątki/setki ton są. Od tamtej pory nikt kukurydzy nie rusza i szacunek na wsi jest. :)

A kukurydza przepyszna do gotowania

pankruk

2020-10-24, 21:50
W Polsce trzeba po prostu zapisać w dzienniku ustaw lub konstytucji deskoterapię i wiele problemów ludzie sobie sami rozwiążą.

Rozjebie

2020-10-24, 21:51
Goldi85 napisał/a:

tez miałem podobny przypadek z Panem menelem i złodziejem



Dam Ci piwo za pomysł, ale menela w życiu bym do auta nie wziął. Nawet spuszczając wpie**ol to tylko butami na łeb, nigdy rękami :D

JohnyNieznany

2020-10-24, 22:16
ZagrzybialySandal napisał/a:

Jeszcze lepiej, Pyrlandia..
A żeby Ci ze złości ta pyra nie stanęła w gardle



Milczeć! Oba wsioki! Słuchać Pana z Łodzi! :D

Film dobry, zachowanie też super :D Niech złodziej odpracuje...

notak

2020-10-24, 23:37
czasem myślę, że jednak złodziejom powinno się obcinać palce, j***ne k***y

Su...........wn

2020-10-25, 00:25



Asuritta

2020-10-25, 02:02
a wystarczylo rolnika poprosić chetnie by sprzedał za grosze ... bo do skupu i hipermarketów musi za grosze sprzedać to doliczyl by 10gr wiecej ... dla polaka i zarobi on i ty