18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przyłapany na gorącym

Don_Beck • 2020-10-24, 14:15
Ładuj taczkę k***a!


aradd

2020-10-24, 14:20
Nienawidzę złodziejstwa, gość wiadomo wzburzony ale dobrze postąpił że po policję nie zadzwonił bo policja przyjechałaby, spisała i uznała niską szkodliwość czynu i by się rozeszło. Za to gość powinien (zresztą jak to prawdopodobnie zrobił) nagłośnić temat wśród sąsiadów i innych o tym złodzieju. Gościowi widać że już jest głupio a co dopiero jak go kilka tygodni ludzie powytykają palcami i będzie słyszał komentarze typu: "Grażynka patrz to ten złodziej co sąsiadowi kukurydzę kradł". Dostanie większą nauczkę, gdy jego najbliżsi się od niego odwrócą, gdyż będzie im po prostu wstyd mieszkać z taką osobą pod jednym dachem, a wtedy gość mocno pożałuje i więcej razy nie sięgnie po cudze - mam taką nadzieję.

hdposter

2020-10-24, 14:20
Powinieneś go zabić aby gówno złodziejskie posłużyło za nawóz.

Mesjaszowaty

2020-10-24, 14:26
Haha wieśniaki k***a jacy oni są zabawowi :-D

Marek_0485_pol

2020-10-24, 14:31
Wieśniak sadysta , z pewnością wschód polski. Z pewnością nie daleko warszawy .

d.rahowa

2020-10-24, 14:38
Coś Ty? W życiu nie są to okolice Warszawy. Po akcencie, to Górale są.

CzerstWybut

2020-10-24, 14:40
Jak by sie prosto chlop nie wypowiadal to slusznie postąpil ze zlodziejem. Powiedzial że jak by zapytal to by mu tone k***a dał ale za chamstwo się płaci. Na bezczelnego k***a nie przyszedl po jedną dwie tylko k***a odrazu z taczką. Jak niechce oddać taczki to mu ja powinien rozjebac traktorem

Marek_0485_pol

2020-10-24, 14:53
ZagrzybialySandal napisał/a:

a ja mam wyrzuty jak podpie**olę jedną kolbę



Jak chcesz możesz opie**olić kolbe temu wieśniakowi. Nie będziesz miał wyrzutów....

ZagrzybialySandal

2020-10-24, 15:42
Marek_0485_pol napisał/a:

Jak chcesz możesz opie**olić kolbe temu wieśniakowi. Nie będziesz miał wyrzutów....



Ja wiem, że Ty tam na Podlasiu lubisz opie**alać ser spod laski ale to nie znaczy, że inni też zaraz mają ochotę na takie frykasy.

robsonx79

2020-10-24, 15:53
Z jednej strony być może bieda tamtego przycisnęła, ale równie dobrze może to być cwaniaczek, który całe życie tak się prześlizgał coś komuś podbierając. Może w drugiej cześci filmu kiedyś dowiemy się więcej.

Marek_0485_pol

2020-10-24, 16:05
ZagrzybialySandal napisał/a:

Ja wiem, że Ty tam na Podlasiu lubisz opie**alać ser spod laski ale to nie znaczy, że inni też zaraz mają ochotę na takie frykasy.



Jesteś z płocka lubisz opie**alać kolby, sam tak napisałeś . Gamoniu ja jestem z Poznania , czyli z wielkopolski. Nie porównuj mnie do tego obornika ze wschodu. Idz opie**olić staremu kolbe wiesniaku.

:lol:

Gilera1231

2020-10-24, 16:06
Pamiętam jak za gówniarza szło się do sąsiada zapytać czy można kukurydze zerwać na grila a wracało się z czterema reklamówkami.

ZagrzybialySandal

2020-10-24, 16:13
Marek_0485_pol napisał/a:

ja jestem z Poznania



Jeszcze lepiej, Pyrlandia..

A żeby Ci ze złości ta pyra nie stanęła w gardle

:lol: