18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapany na dymaniu cudzej baby

~Angel • 2017-06-05, 13:30
Bić gościa za to że ma się żonę k***ę :-/



a tu inna sytuacja - kara za puszczanie się


do...........ka

2017-06-05, 22:14
shokobons napisał/a:

Drugiwe raz komentujesz mój ten sam komentarz tej samej tematyki widac masz ten kompleks i prawda cie boli gardze takimi pudłami jak ty



Wspaniale, po raz kolejny udało Ci się napisać komentarz (chyba wszystkie dotyczą tego samego tematu).
Wspominałam Ci, że nie jestem feministką (tak, tak, wiem, nie ja o tym decyduję, wyłącznie Ty) i znów chodzi mi tylko o to, żebyś pisał jak człowiek.

Możesz wyjaśnić głupiemu pudłu, co znaczy "Drugiwe"?
A zresztą nie...kolejny przejaw Twojej konstruktywnej krytyki, co do mojej osoby, to chyba za dużo dobroci.

sh...........ns

2017-06-05, 23:08
dobra.wróżka napisał/a:



Wspaniale, po raz kolejny udało Ci się napisać komentarz (chyba wszystkie dotyczą tego samego tematu).
Wspominałam Ci, że nie jestem feministką (tak, tak, wiem, nie ja o tym decyduję, wyłącznie Ty) i znów chodzi mi tylko o to, żebyś pisał jak człowiek.

Możesz wyjaśnić głupiemu pudłu, co znaczy "Drugiwe"?
A zresztą nie...kolejny przejaw Twojej konstruktywnej krytyki, co do mojej osoby, to chyba za dużo dobroci.

Jesteś feministką bo masz zryty bert jak feministka , to tak nie działa że pwoieisz że nie jestes gruba i nagle schudniesz, twoje komntarze dotycza tego samego i widac to twój wielki komoleks , nie kłam tobie chodzi o strach przed męzczyznami których się boisz jak kazda zakompleksiona feministka

dobra.wróżka napisał/a:



Wspaniale, po raz kolejny udało Ci się napisać komentarz (chyba wszystkie dotyczą tego samego tematu).
Wspominałam Ci, że nie jestem feministką (tak, tak, wiem, nie ja o tym decyduję, wyłącznie Ty) i znów chodzi mi tylko o to, żebyś pisał jak człowiek.

Możesz wyjaśnić głupiemu pudłu, co znaczy "Drugiwe"?
A zresztą nie...kolejny przejaw Twojej konstruktywnej krytyki, co do mojej osoby, to chyba za dużo dobroci.

"dugowie" literówka świadczy o mojej pogardzie to ciebie tak mało znaczysz że jak m isię wcisnie inny klawisz to tego nie poprawiam

supra36

2017-06-06, 00:29
shokobons,

pogarda (wszak nieuzasadniona, bo pogarda tylko na podstawie jakichś aksjomatycznych debilizmów polegających na nazywaniu koleżanki feministką ze zrytym beretem na podstawie jej neutralnych wypowiedzi) do drugiego człowieka nie zwalnia Cię natomiast z zasad posługiwania się poprawną polszczyzną, jak i oczywiście używania mózgu.

Ale przechodząc do sedna, to jeżeli nie podoba Ci się tak bardzo to, że w Polsce nie ma islamu i nie możesz bez odpowiedzialności karnej oblać swojej żony kwasem lub obić jej twarzy kijem to po prostu stąd sp***alaj, o ile jeszcze tego nie zrobiłeś, i idź ze swoimi brodatymi brudasami r*chać kozy, bo przynajmniej w taki sposób nie spłodzisz syna, który będzie dziedziczył Twoje niedoj***nie mózgowe.

duszan666

2017-06-06, 00:39
Cywilizacja motzno.

sh...........ns

2017-06-06, 01:37
supra36 napisał/a:

shokobons,

pogarda (wszak nieuzasadniona, bo pogarda tylko na podstawie jakichś aksjomatycznych debilizmów polegających na nazywaniu koleżanki feministką ze zrytym beretem na podstawie jej neutralnych wypowiedzi) do drugiego człowieka nie zwalnia Cię natomiast z zasad posługiwania się poprawną polszczyzną, jak i oczywiście używania mózgu.

Ale przechodząc do sedna, to jeżeli nie podoba Ci się tak bardzo to, że w Polsce nie ma islamu i nie możesz bez odpowiedzialności karnej oblać swojej żony kwasem lub obić jej twarzy kijem to po prostu stąd sp***alaj, o ile jeszcze tego nie zrobiłeś, i idź ze swoimi brodatymi brudasami r*chać kozy, bo przynajmniej w taki sposób nie spłodzisz syna, który będzie dziedziczył Twoje niedoj***nie mózgowe.

oj biedaczku polaczku tu nie chodzi o to że ja chcem bić bezkarnie nżone tylko o to że kobiety w polsce mogą robić z mezczyanmi bezkarnie to albo i nawet wiecej niż męzczyni w islamie ci kozojebcy mają wiecej kobiet od ciebie r*chają sobie polskie dizewczynki a potem żenia się z dziewicami które ich szanuja i bardzo sie starają żeby mąż je szanował bo w islamie kobieta na sdzacunek musi cięzko pracowac , a teraz porównajmy to do ciebie ty sie ożenisz z taka polką która r*chali ciapaci oczewiscie nawetr jak coś o tym wspomnisz to dostaniesz zjeby od swojej żonki że ma prawo i że to jej przeszłosć itd :) koledzy będa się z ciebie śmiali ale jak sie postawisz to ona sie rozpłacze i twoi koledzy cię pobiuja albo przyjedzie policja i bdziesz siedział pod celą długo by się tu rozpisywac ale w Polsce jst prawo shariatu dla męzczyn tak samo jak polaczki sie oburzają że kobieta słusznie musi ustępowac mezczyni miejsca w autobusi tak samo polaczki uważają że mezczyzna po pracy ma ustępowac miejsce w autobusie kobiecie która siedzi sobie w domu i wciska guziczki od pralki , kobieta nie musi pracowac bo jak sie jej nie chce to całe społeczenstwo o nią dba tak wole islam od tego co jest w Polsce bo jest to bardziej sprawiedliwe i korzystniejsze dla męzczyzn a do upadku cywilizacji europejskiej nie doprowadziła imigracja ciapatych tylko danie przywsilejów kobiecie przewagi prawnej nad mezczyną i praw wyborczych babą , naprawde te same istoty co biora pisiora do buzi wypinaja sie na kamerkach za pare groszy i wklejają memy o wielkiej miłosci np tak pusta wróżka ma miec prawo wyborcze i decydowac o przyszłości narodu ? gardze wróżką bo wiem o co jej chodzi jej chodzi o podczymywanie mitów na temat kobiet dlatego że sa dla niej opłacalne teoretycznie opłacale bo jak sądze jest opasłym wielorybem ale to tlyko domysły :) ale kobiet yjuż takie sa a w europie zwłaszcza w polsce każda kobieta jest w jakimś stopniu skażona feminizmem tak sdamo jak każdy muzułmanin jest zkażony terroryzmem , , akurat można porównac ciapatych do kobiet jesli chodzi o europę jedni i drudzy są na utrzymaniu białych meżczyn jedni i drudzy niszcża bialych meżczyn i jedni i drufdzy płacza jaka im sie krzywda to nie dzieje. Co do dzieci to niestety mądrzy ludzie nie chcą mieć dzieci z uwczesnymi kobietami i systemi prawnym rozmnażają się weic najsłabsi

t3mp

2017-06-06, 06:49
puszczanie sie nie jest przestepstwem
ale takie bicie juz tak

TB303

2017-06-06, 11:29
@shokobons
Wiesz, że jesteś sp***olony umysłowo? W sumie wiesz to, ale swoimi kompleksami próbujesz to ukryć. Musiałeś mieć okropne dzieciństwo.
A teraz idź wreszcie dać swojemu chłopakowi dupy, bo widać, że bez bolca masz pie**olca.

do...........ka

2017-06-06, 11:41
shokobons, życzę Ci powodzenia w związku z Twoją smutną krucjatą.
Mam wrażenie, że ktoś Cię w życiu bardzo skrzywdził. Obyś to przebolał, bo jeśli do tego stopnia irytuje Cię jakaś pani z internetu, która zwraca Ci uwagę na nieznośność formy Twoich postów, to wybacz...ale ręce, k***a, opadają.

Aa, rzeczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że jestem opasłym wielorybem.
Nie zmienia to faktu, że Ty wciąż pozostajesz, kim jesteś, nie potrafisz używać klawiatury (ach, ta pogarda, pewnie jakieś przykre schorzenie) i w bestialski sposób mordujesz język, po czym rzucasz spiną, że mam prawo decydować o przyszłości Polski (może obiło Ci się kiedyś o uszy, że to właśnie kultura-w tym słowo pisane- wiążę naród). Chyba pędzisz w złą stronę. Nietrzeźwy i bez mapy.
Zwracałam Ci już uwagę, że jeśli nie podoba Ci się sytuacja w kraju, to zacznij najpierw od siebie albo droga wolna. Co Cię tu trzyma? Chyba nie kobieta :amused:
Wiesz co bym zrobiła, mając przywilej decydowania o przyszłości? Zadbałabym o to, żebyś dostał pomoc, jakiej potrzebujesz, bo coś nie chce mi się wierzyć, że można aż tak bardzo gardzić kobietami. Żarty, żartami, ale Ty masz chyba problem.

Z Bogiem, Proszę Pana. Może chociaż to pomoże, bo ja już, k***a, nie zdzierżę.
Au Revoir

sh...........ns

2017-06-06, 14:54
[quote="dobra.wróżka"]shokobons, życzę Ci powodzenia w związku z Twoją smutną krucjatą.
Mam wrażenie, że ktoś Cię w życiu bardzo skrzywdził. Obyś to przebolał, bo jeśli do tego stopnia irytuje Cię jakaś pani z internetu, która zwraca Ci uwagę na nieznośność formy Twoich postów, to wybacz...ale ręce, k***a, opadają.

Aa, rzeczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że jestem opasłym wielorybem.
Nie zmienia to faktu, że Ty wciąż pozostajesz, kim jesteś, nie potrafisz używać klawiatury (ach, ta pogarda, pewnie jakieś przykre schorzenie) i w bestialski sposób mordujesz język, po czym rzucasz spiną, że mam prawo decydować o przyszłości Polski (może obiło Ci się kiedyś o uszy, że to właśnie kultura-w tym słowo pisane- wiążę naród). Chyba pędzisz w złą stronę. Nietrzeźwy i bez mapy.
Zwracałam Ci już uwagę, że jeśli nie podoba Ci się sytuacja w kraju, to zacznij najpierw od siebie albo droga wolna. Co Cię tu trzyma? Chyba nie kobieta :amused:
Wiesz co bym zrobiła, mając przywilej decydowania o przyszłości? Zadbałabym o to, żebyś dostał pomoc, jakiej potrzebujesz, bo coś nie chce mi się wierzyć, że można aż tak bardzo gardzić kobietami. Żarty,wracaj do garów generalnie moge cię tu zmaskarowaxc argumentami ale ty i tak ich nie zrozumiesz bo jestes pod człowiekiem

dobra.wróżka napisał/a:

shokobons, życzę Ci powodzenia w związku z Twoją smutną krucjatą.
Mam wrażenie, że ktoś Cię w życiu bardzo skrzywdził. Obyś to przebolał, bo jeśli do tego stopnia irytuje Cię jakaś pani z internetu, która zwraca Ci uwagę na nieznośność formy Twoich postów, to wybacz...ale ręce, k***a, opadają.

Aa, rzeczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że jestem opasłym wielorybem.
Nie zmienia to faktu, że Ty wciąż pozostajesz, kim jesteś, nie potrafisz używać klawiatury (ach, ta pogarda, pewnie jakieś przykre schorzenie) i w bestialski sposób mordujesz język, po czym rzucasz spiną, że mam prawo decydować o przyszłości Polski (może obiło Ci się kiedyś o uszy, że to właśnie kultura-w tym słowo pisane- wiążę naród). Chyba pędzisz w złą stronę. Nietrzeźwy i bez mapy.
Zwracałam Ci już uwagę, że jeśli nie podoba Ci się sytuacja w kraju, to zacznij najpierw od siebie albo droga wolna. Co Cię tu trzyma? Chyba nie kobieta :amused:
Wiesz co bym zrobiła, mając przywilej decydowania o przyszłości? Zadbałabym o to, żebyś dostał pomoc, jakiej potrzebujesz, bo coś nie chce mi się wierzyć, że można aż tak bardzo gardzić kobietami. Żarty, żartami, ale Ty masz chyba problem.

Z Bogiem, Proszę Pana. Może chociaż to pomoże, bo ja już, k***a, nie zdzierżę.
Au Revoir

no i zamknij się jakpe bo przeczysz sama sobie skoro ja mam spadąc z mojego kraju któy jest moją wsłanoscia a nie twoją to czemu wy nie wyjechałyście z europy tylko strajowałyście o przywileje niesłusznie nadane itd ? a nawet nie chce mi się pisdac wystarczy pisac prawde a ty dostajesz białej gorączki , widaz że jesteś feministką to z ciebie bije

PanAndrzej666

2017-06-06, 17:40
a za zdradę powinno się k***e zaj***ć na amen :D

qwerq221

2017-06-06, 21:54
shokobons
Gościu gdybyś pisał chociaż składnie to przyznałbym ci trochę racji. Nawet napisałbym żebyś się nie przejmował jakąś sadolową p*zdą, która ma konto od miesiąca i się k***a panoszy, ale no nie mogę ścierpieć, że piszesz jak jakiś j***ny gimbus w przerwie między lekcjami.
A ch*j co mi tam... Jedyne sensowne rzeczy jakie udało mi się wyłapać z tego wysranego tekstu to:

-Bardzo interesujące porównanie kobiet z kozojebcami :D
-że kobieta w islamie na szacunek musi sobie ciężko zapracować (w przeciwieństwie do reszty świata gdzie wystarczy, że szmata ma sztuczne cyce i 5 warstw szpachli na ryju oraz wrzuci nagie lub pół nagie zdjęcie do neta to ma k***a szacunek prawie jak Jan Paweł 2, ale to że większość facetów (tych tępych) myli szacunek z chęcią wyr*chania suki to, to wiedziałem nie od dziś.
-trafne spostrzeżenie o tym iż w dzisiejszych czasach bardzo łatwo nadziać się na taką "białogłowę" która była r*chana przez hordę ciapaków czy nawet nie ciapaków, ale po prostu była j***na przez tylu facetów, że złapanie tylko takiego hiv to nic specjalnego.
- dobrze powiedziane, że tej sadolowej he "wyjadaczce" (lodowa wróżka?) chodzi m.in. o to aby podtrzymywać, przeróżne mity na temat kobiet, bo wiadomo, że im bardziej skomplikowany temat tym mniej ludzi chce się w niego zagłębiać.
(Z tymi "mitami" na temat kobiet to jest notabene nie tak skomplikowane jak by się mogło wydawać.) Tego gówna po prostu wzięło się tyle z tego powodu, że kobiety mają zwyczajne nasrane we łbie a mężczyźni zrobią wszystko żeby zar*chać, nawet będą najbardziej gorliwymi sprzymierzeńcami najbardziej poj***nej tezy wymyślonej przez kobietę byle tylko dobrać się do c**y.
I tak było od zawsze, ale w tych czasach dochodzi jeszcze fakt, że kobiety mają równe prawa a nawet są bardziej gloryfikowane przez prawo niż mężczyźni i teraz dopiero robi się prawdziwy cyrk. "Teraz" czyli mi chodzi o ostatnie stulecie czy kiedy tam one uzyskały pełne prawa.
- I tu dochodzimy do jeszcze jednej ciekawej i prawdziwej kwestii o której wspomniałeś, że inteligentni mężczyźni w dzisiejszych czasach nie chcą mieć dzieci z dzisiejszymi kobietami, bo mają świadomość tego, że jest to zbyt duże ryzyko. Oczywiście znajdą się inteligenci co mają ósemkę dzieci i to nie tylko z jedną kobietą :D ale no nie jest to częsty przypadek.
A ogólnie rzecz biorąc ja nie mam jakichś wielkich pretensji do kobiet jedynie wk***ia mnie znak dzisiejszych czasów czyli WYRACHOWANIE kobiet, o którym nie chce mi się już dalej pisać, sram na to.
Podsumowując to shokobons ogarnij pisownie, bo nikt cię nie będzie słuchał jak będziesz pisał jak gimbus z dałnem... a lodowa wróżka weź się zajmij może robieniem lodów czy coś, bo "k***a" nudzisz takich wyszczekanych suk na sadolu trochę się przewinęło i zazwyczaj po jakimś czasie jakoś dziwnie ucichają. Nie smęć o kogoś krzywdach, bo krzywdą dla mnie jest czytanie takich bredni a jak w dodatku jeszcze zajmiesz się pomocą dla nas to ja to pie**ole wole żeby mnie ch*j strzelił.

sard

2017-06-06, 22:40
Ale to baba daje... więc wpie**ol babie - czas operacyjny 5 minut, niech suka po wpie**olu spakuje swe rzeczy i wręczyć szmatę szczęśliwcowi :)

do...........ka

2017-06-06, 22:51
qwerq221,
może gdybyś był troszeczkę bardziej kulturalny, to napisałabym Ci, że lubię takich hardych chłopców :amused:
Jeśli myślisz, że mnie wystraszysz albo zawstydzisz kretyńskimi wyzwiskami w stylu podwórkowym, to muszę Cię zasmucić.

Nie mam zamiaru po raz kolejny tłumaczyć, że czepiam się tylko tego co Ty.
Nigdy nie spierałam się z poglądami shokobons'a.

Trochę dystansu proszę Pana. Jeśli ktoś mnie męczy wyzwiskami, zarzuca mi wyimaginowane w swojej ciasnej głowie rzeczy, porównuje mnie do gwałconych butelką dupeczek z harda, tylko dlatego, że przeszkadza mi, jak pisze, to wybacz, ale wydaje mi się, że mam prawo uważać, że ma problem.

Jeśli chcesz zrobić na mnie wrażenie (jakiekolwiek), to zamiast rzucać na oślep bluzgami jak Twój Szanowny Kolega, może się trochę przyłóż. "Lodowa" hehe, to Ci się udało :amused:
A jak Cię wk***iam, to olej i nie zawracaj sobie głowy sadolowymi p*zdami, bo póki co, to wychodzi na to, że dajesz się sprowokować przez głupie "pudło".

Yamakashi07

2017-06-09, 18:01
Dlatego azjaci to tępi podludzie.