18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapany na dymaniu cudzej baby

~Angel • 2017-06-05, 13:30
Bić gościa za to że ma się żonę k***ę :-/



a tu inna sytuacja - kara za puszczanie się


do...........ka

2017-06-05, 16:44
Up, słuchanie Radia (hehe) Samiec może i zwalnia z posiadania mózgu, ale nawet trolle nie są zwolnione z zasad interpunkcji.
A jeśli w kobiecie nie widzisz człowieka, to mamie pewnie bardzo przykro :amused:

ZmianaNicka

2017-06-05, 16:48
co on temu winny? przecież to ona się puściła, dziki kraj

AN...........or

2017-06-05, 16:57
nie rozumiem o co on ma pretensje do tego kolesia, on jest i tylko wyłącznie on winny całej sytuacji, nie kochanek czy ona. Powinien mąż dostać srogi wpie**ol w takiej sytuacji za to, że jest cwe*em.

LaChupacabra

2017-06-05, 17:26
Pierwszy filmik raczej wygląda jakby stary bił chłoptasia za dymanie córki, albo coś w tym rodzaju. Wszyscy się podniecie bo każdy tytuł bezkrytycznie bierze na serio.

kzf

2017-06-05, 17:36
dobra.wróżka napisał/a:

Up, słuchanie Radia (hehe) Samiec może i zwalnia z posiadania mózgu, ale nawet trolle nie są zwolnione z zasad interpunkcji.
A jeśli w kobiecie nie widzisz człowieka, to mamie pewnie bardzo przykro :amused:


Dobra, lekko zmienię kolejkę odniesień. Jedziemy.

dobra.wróżka napisał/a:

[...] ale nawet trolle nie są zwolnione z zasad interpunkcji.


Puszczę Ci płazem tego trolla. Punkt dla Ciebie. Mój błąd.
dobra.wróżka napisał/a:

Up, słuchanie Radia (hehe) Samiec może i zwalnia z posiadania mózgu [...]


Zakładam, że to Twoja opinia, więc żeby nie było nieporozumień- ch*j mnie obchodzi, co myślisz o tej inicjatywie. Widać bardzo Cię boli to, że Twój obecny\przyszły wybranek może wpaść na takie bezeceństwa w internetach i nie dać, żeby mu baba wlazła na głowę. Tocz piankę dalej skarbie :* .
dobra.wróżka napisał/a:

A jeśli w kobiecie nie widzisz człowieka, to mamie pewnie bardzo przykro :amused:


Może i świadomie trochę pochlipuje, ale podświadomie na pewno jest dumna, nie masz się o co martwić ;)

Pitok

2017-06-05, 18:17
Każda k***a za takie puszczanie się powinna dostać opór wpie**ol. Chłop na nią robi, a taka się puszcza innymi.

do...........ka

2017-06-05, 18:38
kzf napisał/a:


Zakładam, że to Twoja opinia, więc żeby nie było nieporozumień- ch*j mnie obchodzi, co myślisz o tej inicjatywie. Widać bardzo Cię boli to, że Twój obecny\przyszły wybranek może wpaść na takie bezeceństwa w internetach i nie dać, żeby mu baba wlazła na głowę. Tocz piankę dalej skarbie :*


Najbardziej mnie boli, gdy kogoś ch*j obchodzi, a mimo wszystko czepia się panienki :amused:

Dobrze, już nie będę łapać Cię za słówka, bo mam wrażenie, że wszystkie żarciki odbierasz personalnie.
Co do mamy, też jestem z Ciebie dumna, przecież widzę, jak bardzo się starałeś ;-)

OxY

2017-06-05, 18:52
Na pierwszym filmiku są ujęcia na stół, a tam widać materiał, zapalniczkę i pazłotko więc powód był podwójny :D

miskolargol

2017-06-05, 18:57
Fakt jest taki ze czesc kobiet to zwykle k***y,ale nie robcie z siebie bohaterow koledzy.Polowa moich kumpli wali swoje kobiety w rogi wiec skonczcie pie**olic.

elfis

2017-06-05, 18:59
sam nie wiem kto jest największą p*zdą, ja stawiam na rogacza który z kolesiami i kamerą udaje bohatera

Charly123

2017-06-05, 19:06
Jak suka nie da, to pies nie weźmie

Noside

2017-06-05, 19:42
Tak jak @up napisał: Pies by nie wziął, jakby suka nie dała.
A jakby mnie ktoś złapał na dupczeniu jego niewiernej suki, która się zarzekała, że jest wolna..
Gdybym po ryju nie dostał, to chyba bym takiemu pomógł. A przynajmniej bym współczuł. :roll:

lordindycznik

2017-06-05, 20:13
Ja nie rozumiem ludzi którzy kręcą aferę komuś przez fejsa, że pisze do jego kobiety. Po co ? Zamiast spinać się do jakiegoś typka to poświęć ten czas swojej lalce :) Po za tym skoro nakryłbym swoją lalke jak się bzyka z innym, to pewnie bym się wk***ił, zrobiłoby mi się smutno, ale zwyczajnie bym ziomkowi kazał wyjść lasce powiedział, że to koniec i ma się wyprowadzić do końca miesiąca i tyle by było z mojej strony :) Wielu z was musi słabo r*chać i mało zarabiać skoro boicie się, że wasza kobieta może zaszaleć z innym albo odejść do innego :)


qwerq221

2017-06-05, 21:21
Jedyne racjonalne wytłumaczenie dla wpie**olu dla gościa za to, że r*cha cudzą k***ę jest takie, że był on albo kolegą męża albo może kimś z rodziny typu kuzyn czy coś w tym stylu, bo innego sensownego wytłumaczenia nie widzę. k***ę można uj***ć, ale gościa ja przynajmniej w życiu bym nie dotknął za coś takiego jeśli byłbym z k***ą to musiałbym się liczyć, że prędzej czy później się sk***i

sh...........ns

2017-06-05, 21:56
dobra.wróżka napisał/a:


Ale już dobrze, już się nie gorączkuj. Chyba się trochę poplułeś.

Drugiwe raz komentujesz mój ten sam komentarz tej samej tematyki widac masz ten kompleks i prawda cie boli gardze takimi pudłami jak ty

kzf napisał/a:

Ludzie... i kobiety. To, co napisał shokobons, to delikatnie zmieniona wypowiedź Kotońskiego z Radia Samiec KLIK
@edit
(od 19:47)

a nie mam nic wsplengo z takimi przegrywami z loalom też nie nie wiem nawet kim sa i co to za woenki między wami

dobra.wróżka napisał/a:

Up, słuchanie Radia (hehe) Samiec może i zwalnia z posiadania mózgu, ale nawet trolle nie są zwolnione z zasad interpunkcji.
A jeśli w kobiecie nie widzisz człowieka, to mamie pewnie bardzo przykro :amused:

wiedziałem że jesteś feministka a to cię skresla zupełnie ako żuyciowego przegrywa i to łumaczy frustrację seklsualną z tym związaną która od ciebie wręcz bije podobnie jak od 90% kobiet na tej stronie

xcvbx