18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapany na dymaniu cudzej baby

~Angel • 2017-06-05, 13:30
Bić gościa za to że ma się żonę k***ę :-/



a tu inna sytuacja - kara za puszczanie się


Herhard

2017-06-05, 13:44
Żółty mógł iść na zabieg powiększenia penisa toby skośna nie szukała innej pały.

do...........ka

2017-06-05, 13:48
józekdeluxe napisał/a:

k***a ilu ona miała tych mężów?


Och, zaraz tam mężów. To tylko koledzy.
Jeden z nich pewnie przyszedł rurę odetkać.

Pa...........ć

2017-06-05, 14:42
Cytat:

Bić gościa za to że ma się żonę k***ę



Też tego nigdy nie rozumiałem, jeżeli gość o niczym nie wiedział no to nie można go winić że chciał sobie por*chać.
Powinni raczej wytargać szmacisko za włosy z pokoju i tam poniżać

TB303

2017-06-05, 14:44
PalonyPaznokieć napisał/a:

jeżeli gość o niczym nie wiedział no to nie można go winić że chciał sobie por*chać.


No właśnie, jednak gdyby wiedział, że dyma mężatkę, to powinno połamać mu się wszystkie palce po kolei... żonie k***ie też.

100Burned

2017-06-05, 14:50
PalonyPaznokieć

Jak laska mieszka osobno to okej. Jak mieszka z facetem to trzeba być k***a ślepym żeby nie zauważyć jakiegoś zdjęcia, przedmiotów, czegokolwiek co by spowodowało pytanie- ej ty czasem nie jesteś z kimś? Serio- raz się wycofałem właśnie przez ślubne zdjęcie w salonie, na pytanie rozwód był? cisza.

Jak ktoś napisze do mojej kobiety na fb to kręcę aferę (nie swojej bo ona śmieje z tych frajerów). Widać jak ch*j że jesteśmy w związku, moje zdjęcia wszędzie to też gość co do niej pisze musi się spodziewać problemów z mojej strony.

janlew

2017-06-05, 15:09
Skoro tak typa leje, nie ją, a ona tak broni kochasia, to może to córka?

sh...........ns

2017-06-05, 15:22
I powtarzam nawet w taich krajach gdszie maż może zabić kobiete za zdrade jest to społecznie akceptowane kobiety sie k***ią to co sie musi dziać w polsce gdzie kobieta za zdrade nie jest w żaden sposób karana a jesli mąż na nia nakrzyczt jak słynny poseł z pisu to białe rycerzyki będa chciały go bić bo karac za zdrade żony trzeba męza w polsce nie mówiac juz o tym że kobieta w polsce po zdradzie może dostac cały majątek a nawet jak nie dostanie tego odrazu to może pezpodstawnie oskarżyc meza o gwałt na niej albo na dizecku nawet jak wyjdzie że kłamała to w polsce kobiety nie spotka za to najmniejsza kara , i to wyjaśnia dlaczego badania genetyczne w Polsce bez wiedzy i zgody kobiety sa karana więzieniam i zlecić je musi prokurator a po 6 miesiacach jeśli prokurator się nie wyrobi mezczyzna musi płacić alimenty na nie swoje dizecko jeśli nie płaci to pójdzie do wiezienia :0 to też działa tylk ow jedna strone bo jak kobieta ma wyj***na na swoje dizecko i jej sie nie chce robić do dostaie socjal i darmowe mieszkanie oczewiscie ze nie swoje dziecko płacić nie musi , miłych ożenków panoowie.jedyna nadzieja dla polski jest w islamie i taka jest smutna prawda

100Burned napisał/a:

PalonyPaznokieć

Jak laska mieszka osobno to okej. Jak mieszka z facetem to trzeba być k***a ślepym żeby nie zauważyć jakiegoś zdjęcia, przedmiotów, czegokolwiek co by spowodowało pytanie- ej ty czasem nie jesteś z kimś? Serio- raz się wycofałem właśnie przez ślubne zdjęcie w salonie, na pytanie rozwód był? cisza.

Jak ktoś napisze do mojej kobiety na fb to kręcę aferę (nie swojej bo ona śmieje z tych frajerów). Widać jak ch*j że jesteśmy w związku, moje zdjęcia wszędzie to też gość co do niej pisze musi się spodziewać problemów z mojej strony.

ale ona musi być niezle dmuchana i potem z tymi frajerami smieja sie z ciebie

TB303

2017-06-05, 15:30
shokobons napisał/a:

jedyna nadzieja dla polski jest w islamie i taka jest smutna prawda



sh...........ns

2017-06-05, 15:40
TB303 napisał/a:


ehh głupi polaczku to oni biegną do nas ja niem musze nic robić a takie jak ty bedą dodawać lancuszki i walczyć o wielką polske na fejsbuczku dlatego nie trudno przewidzieć kto wygra a 500 000 tyś polek dalo dupy i paszporty ciapatym oczymś to chyba świadczy ?

100Burned

2017-06-05, 15:44
shokobons- ej czy przypadkiem to nie ty bawisz się z loaloa w rowerek?

W sensie że ty jesteś rowerkiem a loaloa pedałuje.

?

do...........ka

2017-06-05, 15:47
shokobons napisał/a:

I powtarzam nawet w taich krajach gdszie maż może zabić kobiete za zdrade jest to społecznie akceptowane kobiety sie k***ią to co sie musi dziać w polsce gdzie kobieta za zdrade nie jest w żaden sposób karana a jesli mąż na nia nakrzyczt jak słynny poseł z pisu to białe rycerzyki będa chciały go bić bo karac za zdrade żony trzeba męza w polsce nie mówiac juz o tym że kobieta w polsce po zdradzie może dostac cały majątek a nawet jak nie dostanie tego odrazu to może pezpodstawnie oskarżyc meza o gwałt na niej albo na dizecku nawet jak wyjdzie że kłamała to w polsce kobiety nie spotka za to najmniejsza kara , i to wyjaśnia dlaczego badania genetyczne w Polsce bez wiedzy i zgody kobiety sa karana więzieniam i zlecić je musi prokurator a po 6 miesiacach jeśli prokurator się nie wyrobi mezczyzna musi płacić alimenty na nie swoje dizecko jeśli nie płaci to pójdzie do wiezienia :0 to też działa tylk ow jedna strone bo jak kobieta ma wyj***na na swoje dizecko i jej sie nie chce robić do dostaie socjal i darmowe mieszkanie oczewiscie ze nie swoje dziecko płacić nie musi , miłych ożenków panoowie.jedyna nadzieja dla polski jest w islamie i taka jest smutna prawda


Ale już dobrze, już się nie gorączkuj. Chyba się trochę poplułeś.

____

2017-06-05, 16:21
może pomyliła jednego skośnookiego z innym, w końcu jest ich ponad miliard a jeden podobny do drugiego

kzf

2017-06-05, 16:23
Ludzie... i kobiety. To, co napisał shokobons, to delikatnie zmieniona wypowiedź Kotońskiego z Radia Samiec KLIK
@edit
(od 19:47)