18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyczepił się

Macx83wwww • 2020-07-12, 00:15
Akcja z Meksyku



:hitlerzaba:

JebacWasWszystkich

2020-07-12, 11:21
Tomsza ziomeczku ja to mam wyj***ne :) wiec nie mam się po czym zesrac. Żal mi Was i tyle.

35i nooo nie powiem, zajebisty rekonesans zrobiłeś.

NataliaW

2020-07-12, 11:24
A ja lubię takie pitbule, to są prawdziwe psy, a nie jakie małe szczury(wybryki genetyczne) jako substytuty przyjacieli

gernash100

2020-07-12, 11:41
JebacWasWszystkich napisał/a:

Tomsza ziomeczku ja to mam wyj***ne wiec nie mam się po czym zesrac. Żal mi Was i tyle.
35i nooo nie powiem, zajebisty rekonesans zrobiłeś.





35i napisał/a:

Pewnie któreś z kolei konto, ale i tak trochę niepoważnie wygląda.



Trochę racji to on ma ;p

botspam

2020-07-12, 12:34
gernash100 napisał/a:

Trochę racji to on ma ;p



A co zrobił żeby portal wyglądał lepiej?
Tematów: 0
Postawionych piw: 0
Komentarze: 3 ( wszystkie na temat, że ten portal jest ch*jowy i ludzie na nim)

Pasożyt społeczny. On będzie leżał, a Wy go bawcie, a później powie, że i tak ch*jowo, bo on by zrobił lepiej tylko mu się nie chce.

35i

2020-07-12, 12:47
botspam napisał/a:

A co zrobił żeby portal wyglądał lepiej?
Tematów: 0
Postawionych piw: 0
Komentarze: 3 ( wszystkie na temat, że ten portal jest ch*jowy i ludzie na nim)
Pasożyt społeczny. On będzie leżał, a Wy go bawcie, a później powie, że i tak ch*jowo, bo on by zrobił lepiej tylko mu się nie chce.



Trafiłeś w sedno.

YankeSSu

2020-07-12, 14:16
k***a, jakiś miesiąc temu, pitbull wgryzł się w taki sam sposób w mojego kundelka który jest trochę większy od jamnika. Akurat była z nim moja dziewczyna, usłyszałem taki pisk, że jak wyleciałem i to zobaczyłem to pierwsza myśl, że już mam po psie pie**olony za ch*ja nie chciał puścić, dopiero po kopie w żebra i ciągnięciu mojego psa udało się go wydostać z jego szczęk. I tak dzięki temu byłem lżejszy o ponad 700zl za leczenie. A pie**olony właściciel tego pitbulla dalej chodzi z nim bez kagańca.

parolpl

2020-07-12, 15:24
@YankeSSu
Trzeba było mu wypie**olić proces cywilny.

Piolho1987

2020-07-12, 16:37
ciekawe jaki był by efekt gdyby mu to w dupe wsadził ?? :D

suchysongoful

2020-07-12, 16:42
Cały czas powtarzam tylko c**y mają pitbulle i amstaffy

polakwrocek

2020-07-12, 18:36
Skok na żebra.
Niech właściciel uśpi albo kuruje później -.-

eaz

2020-07-12, 18:40
koxu42 napisał/a:

Liczyłem że weżmie metalowego pręta i przyjebie temu pitbulowi przez żebra.




ch*jową masz wyobraźnie, ja chciałem walić kamieniem w jaja.

JebacWasWszystkich

2020-07-12, 22:01
Botspam Ty jesteś serio taki sp***olony czy tylko udajesz? To konto zostało założone tylko i wyłącznie dla wystawienia tych j***nych 3 komentarzy. Kiedyś miałem i nawet postowalem, jak ten portal dla mnie coś znaczył. Nawet pare dobrych wpisów z cyklu „Sadistic uczy” udało się wrzucić. Aleee nieee... w internetach nie można stworzyć nowego konta :D kolejny dowód na ograniczenie mózgowe... 8-) 8-)

RudaMaruda

2020-07-12, 23:50
YankeSSu napisał/a:

k***a, jakiś miesiąc temu, pitbull wgryzł się w taki sam sposób w mojego kundelka który jest trochę większy od jamnika. Akurat była z nim moja dziewczyna, usłyszałem taki pisk, że jak wyleciałem i to zobaczyłem to pierwsza myśl, że już mam po psie pie**olony za ch*ja nie chciał puścić, dopiero po kopie w żebra i ciągnięciu mojego psa udało się go wydostać z jego szczęk. I tak dzięki temu byłem lżejszy o ponad 700zl za leczenie. A pie**olony właściciel tego pitbulla dalej chodzi z nim bez kagańca.



Mi taki zj***ny pies zagryzl jamnika... trauma do konca zycia. Właściciel z psem do utylizacji!

Herhard

2020-07-13, 11:47
koxu42 napisał/a:

Liczyłem że weżmie metalowego pręta i przyjebie temu pitbulowi przez żebra.




Lepiej żeby go na ten pręt nabił i wj***ł do ogniska.

botspam

2020-07-13, 16:28
JebacWasWszystkich napisał/a:

Botspam Ty jesteś serio taki sp***olony czy tylko udajesz? To konto zostało założone tylko i wyłącznie dla wystawienia tych j***nych 3 komentarzy. Kiedyś miałem i nawet postowalem, jak ten portal dla mnie coś znaczył. Nawet pare dobrych wpisów z cyklu „Sadistic uczy” udało się wrzucić. Aleee nieee... w internetach nie można stworzyć nowego konta kolejny dowód na ograniczenie mózgowe...



Czyli jesteś tak zj***ny umysłowo, że zamiast opuścić portal, który Cię wk***ia, zakładasz nowe konto tylko po to, żeby jęczeć jak baba, że Ci źle. Wybacz, nie doceniłem Twojego sp***olenia umysłowego. Pisz dalej ze swojego nowego konta jak tu ch*jowo jest, już Ci nie będę przeszkadzał.