18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyczepił się

Macx83wwww • 2020-07-12, 00:15
Akcja z Meksyku



:hitlerzaba:

koxu42

2020-07-12, 01:16
Liczyłem że weżmie metalowego pręta i przyjebie temu pitbulowi przez żebra.

Tryper

2020-07-12, 01:16
Rasa psów amstaff, to takie sebixowe BMW w świecie zwierząt.

DmNQ

2020-07-12, 01:38
Dobrze wiedzą chociaż jak postępować w takim wypadku. Pamiętajcie żeby atakującego psa w rozkroku złapać za tylne łapy i powoli się cofać. Traci wtedy kontrole nad swoim ciałem i postawą, instynkt każe mu odpuścic i skupić się na utrzymaniu równowagi. Chociaż tutaj troche ch*jowo i za długo to trwało bo sie ch*j na plecy przwalił.

St...........on

2020-07-12, 02:07
DmNQ napisał/a:

Dobrze wiedzą chociaż jak postępować w takim wypadku. Pamiętajcie żeby atakującego psa w rozkroku złapać za tylne łapy i powoli się cofać. Traci wtedy kontrole nad swoim ciałem i postawą, instynkt każe mu odpuścic i skupić się na utrzymaniu równowagi. Chociaż tutaj troche ch*jowo i za długo to trwało bo sie ch*j na plecy przwalił.



A tam pie**olisz, 30cm bagnet w grzdykę załatwiłby sprawę od razu. Szlachtowałbym jak prosiaka.

Spasiba666

2020-07-12, 02:42
Odprowadza tego psa na koncu, jak ja naj***nego kumpla z klubu.

35i

2020-07-12, 06:12
A wystarczyło użyć elektrodę zgodnie z przeznaczeniem. Masę do ogona i jazda.

intermag

2020-07-12, 08:34
Standardowo, pies na szkolenie a wlasciciel do utylizacji

Gromm

2020-07-12, 08:43
Zamiast brać elektrodę to mógł go w jaja kopnąć :D

cz...........ek

2020-07-12, 09:21
Ech, liczyłem na specjalność Ameryki Łacińskiej, czyli deskowanie :lol:

botspam

2020-07-12, 10:21
Pan Poligon użył by zapewne palnika do rozdzielenia tych psów, a nie elektrody

JebacWasWszystkich

2020-07-12, 10:29
ch*ja się znacie Gimbusy. Jebniesz takiego to jeszcze bardziej mu odjebie. Ja pie**ole jaka sp***olina jest na tym portalu to koniec świata :D jesteście strasznie zj***na społecznością :D aż żal mi się czyta te wypociny. Kiedyś był to portal który szanowałem, nawet tego zjeba fantastico... teraz to jest jakaś lipa na maxa :D sp***olistic powinien się ten portal nazywać. Admin chyba zamurował się w piwnicy. I tak tak, nie podoba się to sp***alaj. Tak właśnie uczynię stuleje :D

Tomsza

2020-07-12, 10:43
JebacWasWszystkich napisał/a:

ch*ja się znacie Gimbusy. Jebniesz takiego to jeszcze bardziej mu odjebie. Ja pie**ole jaka sp***olina jest na tym portalu to koniec świata jesteście strasznie zj***na społecznością aż żal mi się czyta te wypociny. Kiedyś był to portal który szanowałem, nawet tego zjeba fantastico... teraz to jest jakaś lipa na maxa sp***olistic powinien się ten portal nazywać. Admin chyba zamurował się w piwnicy. I tak tak, nie podoba się to sp***alaj. Tak właśnie uczynię stuleje



Nie zesraj się

EdmundKemper

2020-07-12, 10:43
Nie mieli akurat żadnej maczety na podorędziu?

35i

2020-07-12, 11:08
JebacWasWszystkich napisał/a:

ch*ja się znacie Gimbusy. Jebniesz takiego to jeszcze bardziej mu odjebie. Ja pie**ole jaka sp***olina jest na tym portalu to koniec świata jesteście strasznie zj***na społecznością aż żal mi się czyta te wypociny. Kiedyś był to portal który szanowałem, nawet tego zjeba fantastico... teraz to jest jakaś lipa na maxa sp***olistic powinien się ten portal nazywać. Admin chyba zamurował się w piwnicy. I tak tak, nie podoba się to sp***alaj. Tak właśnie uczynię stuleje






Pewnie któreś z kolei konto, ale i tak trochę niepoważnie wygląda.