18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przez zebrę...

~DMT • 2021-03-28, 18:34
Idą dwie kobyły, z klapkami na oczach...

dżonyłojlker

2021-03-28, 20:14
Konfedernacja napisał/a:

Po ilości znaków D-6 przy i nad przejściem, obstawiałbym jednak Polskę.
( numerów aut nie widzę)



Polska jak w mordę strzelił, nie ma to tamto.

BrunerOvned napisał/a:

Ktoś na nie czekał w domu, a jakiś bezmyślny idiota za fajerą miał to w dupie.
Owszem, mam ból dupy, bo podobny debil w identyczny sposób zabił mojego ojca rok przed moimi osiemnastymi urodzinami. Dawno w ch*j, ale wk***iają mnie tacy kierowcy do dzisiaj i napie**alałbym takich dechami, jak leje się złodziei w Brazylii



Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

kzf

2021-03-28, 20:26
BrunerOvned napisał/a:

Widzę, że większość komentatorów prawo jazdy wygrała w czipsach albo popie**ala wózkami napędzanymi mamusią.
Pierwsi do komentowania, a znajomość ustawy o ruchu drogowym zerowa. Skąd się wszyscy wzięliście, debile?
Art. 26. [Obowiązki kierującego pojazdem wobec pieszych]
1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.
2. Kierujący pojazdem, który skręca w drogę poprzeczną, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu na skrzyżowaniu przez jezdnię drogi, na którą wjeżdża.
3. Kierującemu pojazdem zabrania się:
1) wyprzedzania pojazdu na przejściu dla pieszych i bezpośrednio przed nim, z wyjątkiem przejścia, na którym ruch jest kierowany;
2) omijania pojazdu, który jechał w tym samym kierunku, lecz zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu;
3) jazdy wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych.
4. Kierujący pojazdem, przejeżdżając przez chodnik lub drogę dla pieszych, jest obowiązany jechać powoli i ustąpić pierwszeństwa pieszemu.
Ktoś na nie czekał w domu, a jakiś bezmyślny idiota za fajerą miał to w dupie.
Owszem, mam ból dupy, bo podobny debil w identyczny sposób zabił mojego ojca rok przed moimi osiemnastymi urodzinami. Dawno w ch*j, ale wk***iają mnie tacy kierowcy do dzisiaj i napie**alałbym takich dechami, jak leje się złodziei w Brazylii



Nawet jeśli są te obowiązki kierującego wobec pieszego, to jakie szanse ma pieszy przechodzący na pewniaka przez pasy w starciu z rozpędzoną toną stali? Kierowca też człowiek. Może popełnić błąd, może zasłabnąć, dostać zawału za kółkiem. Może być również imbecylem bez wyobraźni, których na drogach nie brakuje, dlatego OBIE strony powinny zastosować główną zasadę w ruchu drogowym - ograniczone zaufanie, bo widać po tych wszystkich nagraniach, że jak ktoś ma tylko prawa, a prawie żadnych obowiązków to cmentarze zyskują nowych lokatorów.

Fakt, mieli pierwszeństwo. I co z tego, jak teraz leżą 2 metry pod ziemią?

Próba utworzenia idealnego azylu ustawą (jak to chcą zrobić niemiłościwie nam rządzący) jest na starcie skazana na porażkę, jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drodze, za to może być niezłym źródłem zasilenia budżetu mandatami. Jak zwykle kierowcy to dobre owce do strzyżenia. "Tu ogolimy ch*jków na podatkach w paliwie, tu dostanie mandat za nieprzepuszczenie dwóch staruch" (które nie mają zamiaru przejść, tylko pie**olą 3 po 3 stojąc przy krawędzi jezdni).

polakwrocek

2021-03-28, 20:32
marvel321 napisał/a:

Zdziwisz się jaki postrach wśród kierowców wzbudzi to prawo. Od 1 czerwca drodzy kierowcy wielu z was zacznie tracić swoje uprawnienia za nie ustępowanie pieszym.



ch*j się tam zmieni. Będą instalować kamery na każdym przejściu ?
Bo jak nie to będzie standardowe słowo za słowo.

Juzwa

2021-03-28, 20:46
DMT napisał/a:

Idą dwie kobyły, z klapkami na oczach...



Jedzie przygłup ze znikomą znajomością PORD. Art. 26. 1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu. Reszta przepisów nieco wyżej.

Piesze na filmie już zostały ukarane za głupotę, kierowca będzie nieco później.

ququa

2021-03-28, 20:50
marvel321 napisał/a:

Zdziwisz się jaki postrach wśród kierowców wzbudzi to prawo. Od 1 czerwca drodzy kierowcy wielu z was zacznie tracić swoje uprawnienia za nie ustępowanie pieszym.




Pytanie

kzf napisał/a:

Nawet jeśli są te obowiązki kierującego wobec pieszego, to jakie szanse ma pieszy przechodzący na pewniaka przez pasy w starciu z rozpędzoną toną stali? Kierowca też człowiek. Może popełnić błąd, może zasłabnąć, dostać zawału za kółkiem. Może być również imbecylem bez wyobraźni, których na drogach nie brakuje, dlatego OBIE strony powinny zastosować główną zasadę w ruchu drogowym - ograniczone zaufanie, bo widać po tych wszystkich nagraniach, że jak ktoś ma tylko prawa, a prawie żadnych obowiązków to cmentarze zyskują nowych lokatorów.

Fakt, mieli pierwszeństwo. I co z tego, jak teraz leżą 2 metry pod ziemią?

Próba utworzenia idealnego azylu ustawą (jak to chcą zrobić niemiłościwie nam rządzący) jest na starcie skazana na porażkę, jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drodze, za to może być niezłym źródłem zasilenia budżetu mandatami. Jak zwykle kierowcy to dobre owce do strzyżenia. "Tu ogolimy ch*jków na podatkach w paliwie, tu dostanie mandat za nieprzepuszczenie dwóch staruch" (które nie mają zamiaru przejść, tylko pie**olą 3 po 3 stojąc przy krawędzi jezdni).




koleny skok na kase kierowców i tylko po to chca to wprowadzic

Ja czekam spokojnie, aż wszyscy przejada a "uprzejmi " co na siłe chcą mnie przepuscic niech sobie też czekaja




wowilk

2021-03-28, 21:23
PietiaGoras napisał/a:

Wina tego co się zatrzymał, ale to i tak nieistotne, ważne, że piesze robactwo pięknie wyj***ło w kosmos



"Piesze robactwo"... pitagyros na wózeczku popie**alasz i zazdrościsz tym co mają nogi, czy tak jesteś gruby że cię z domu do samochodu muszą dźwigiem transportować?

jasypan

2021-03-28, 22:09
kzf napisał/a:

Nawet jeśli są te obowiązki kierującego wobec pieszego, to jakie szanse ma pieszy przechodzący na pewniaka przez pasy w starciu z rozpędzoną toną stali? Kierowca też człowiek. Może popełnić błąd, może zasłabnąć, dostać zawału za kółkiem. Może być również imbecylem bez wyobraźni, których na drogach nie brakuje, dlatego OBIE strony powinny zastosować główną zasadę w ruchu drogowym - ograniczone zaufanie, bo widać po tych wszystkich nagraniach, że jak ktoś ma tylko prawa, a prawie żadnych obowiązków to cmentarze zyskują nowych lokatorów.

Fakt, mieli pierwszeństwo. I co z tego, jak teraz leżą 2 metry pod ziemią?

Próba utworzenia idealnego azylu ustawą (jak to chcą zrobić niemiłościwie nam rządzący) jest na starcie skazana na porażkę, jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drodze, za to może być niezłym źródłem zasilenia budżetu mandatami. Jak zwykle kierowcy to dobre owce do strzyżenia. "Tu ogolimy ch*jków na podatkach w paliwie, tu dostanie mandat za nieprzepuszczenie dwóch staruch" (które nie mają zamiaru przejść, tylko pie**olą 3 po 3 stojąc przy krawędzi jezdni).



Właśnie, to jest to co wbijam mojemu synowi do głowy odkąd zaczął samodzielnie poruszać się po mieście.

PieronJasnySzlag

2021-03-28, 22:32
BrunerOvned napisał/a:

Widzę, że większość komentatorów prawo jazdy wygrała w czipsach albo popie**ala wózkami napędzanymi mamusią.
Pierwsi do komentowania, a znajomość ustawy o ruchu drogowym zerowa. Skąd się wszyscy wzięliście, debile?
Art. 26. [Obowiązki kierującego pojazdem wobec pieszych]
1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.
2. Kierujący pojazdem, który skręca w drogę poprzeczną, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu na skrzyżowaniu przez jezdnię drogi, na którą wjeżdża.
3. Kierującemu pojazdem zabrania się:
1) wyprzedzania pojazdu na przejściu dla pieszych i bezpośrednio przed nim, z wyjątkiem przejścia, na którym ruch jest kierowany;
2) omijania pojazdu, który jechał w tym samym kierunku, lecz zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu;
3) jazdy wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych.
4. Kierujący pojazdem, przejeżdżając przez chodnik lub drogę dla pieszych, jest obowiązany jechać powoli i ustąpić pierwszeństwa pieszemu.
Ktoś na nie czekał w domu, a jakiś bezmyślny idiota za fajerą miał to w dupie.
Owszem, mam ból dupy, bo podobny debil w identyczny sposób zabił mojego ojca rok przed moimi osiemnastymi urodzinami. Dawno w ch*j, ale wk***iają mnie tacy kierowcy do dzisiaj i napie**alałbym takich dechami, jak leje się złodziei w Brazylii


80% przejść dla pieszych jest fatalnie oznaczonych o oświetleniu już niemówiąc. Kierowca jadąc nawet przepisowo ma ograniczone szanse zobaczyć i zareagować na wpie**alającego się pieszego któremu jakiś zjeb dał ustawami pierwszeństwo.
Twoje smuty tego nie zmienią i ludzie dalej będą ginąć. Jak ktoś jest taką umysłową amebą że niepotrafi ogarnąć czy auto jedzie w jego strone czy stoi to niepowinien z domu wychodzić.

Maja83

2021-03-28, 22:46
Z głupotą kierowcy pieszy szans nie ma, miłego grypsowania czopku zza kółka :-D

NataliaW

2021-03-28, 23:03
Selekcja naturalna. Wystarczy popatrzeć w lewo prawo lewo i żyjesz. Jak ktoś jest za głupi na przejście, po przejściu dla pieszych to nie zasługuje na życie.

PanKukuruźnik82

2021-03-28, 23:38
Maja83 napisał/a:

Z głupotą kierowcy pieszy szans nie ma, miłego grypsowania czopku zza kółka



Jak nie ma? W tym przypadku ewidentna głupota zmywarek. Po ch*j się rozglądać ? co nie :) zwykła selekcja naturalna. A co do kierowcy, zgadzam sie, niech gnije w pierdlu.

Warystor

2021-03-28, 23:39
Konfedernacja napisał/a:

Po ilości znaków D-6 przy i nad przejściem, obstawiałbym jednak Polskę.



PietiaGoras napisał/a:

Polska jak w mordę strzelił, nie ma to tamto.



Gówno prawda. To filmik z Rosji. Na kaotic.com jest to napisane wprost, a dłuższa wersja tego filmiku ukazuje reklamy w języku rosyjskim.

ar...........up

2021-03-28, 23:41
Niekoniecznie z klapkami. Jeśli jadę i widzę, że inne auto zatrzymało się przed pasami to zdrowy rozsądek mówi mi, że coś się tam dzieje. Nawet jeśli nie widzę co (bo to ciężarówka i ni ch*ja nie widać po co hamuje) to zwalniam tak, że jestem gotów zatrzymać się w sekundę. Czasem wystarczy pomyśleć i byłoby mniej trupów na drodze.

dżonyłojlker

2021-03-28, 23:59
wowilk napisał/a:

"Piesze robactwo"... pitagyros na wózeczku popie**alasz i zazdrościsz tym co mają nogi, czy tak jesteś gruby że cię z domu do samochodu muszą dźwigiem transportować?



Sadolowe przygłupy nie raz pytały mnie o to samo. Odpowiedź brzmi: nie i nie.

Warystor napisał/a:

Gówno prawda. To filmik z Rosji. Na kaotic.com jest to napisane wprost, a dłuższa wersja tego filmiku ukazuje reklamy w języku rosyjskim.



To właśnie napisałem :-/ Spójrz kto Ci za to piwko postawił. Przecież nie napiszę człowiekowi, że pewnie musi być ślepym niedorozwojem, żeby pomylić Polskę z kacapowem (bo to nie kulturalnie). Nie musi być nigdzie napisane, przecież widać, szczególnie te ruskie znaki.

arcybiskup napisał/a:

Niekoniecznie z klapkami. Jeśli jadę i widzę, że inne auto zatrzymało się przed pasami to zdrowy rozsądek mówi mi, że coś się tam dzieje. Nawet jeśli nie widzę co (bo to ciężarówka i ni ch*ja nie widać po co hamuje) to zwalniam tak, że jestem gotów zatrzymać się w sekundę. Czasem wystarczy pomyśleć i byłoby mniej trupów na drodze.



To pieszy ma do stracenia zdrowie lub życie i to jemu powinno zależeć na bezpiecznym przejściu. Dobrze, że kierowca pie**olnął te dwie głupie k***y, inne zjeby to zobaczą i może coś dotrze do tych pustych łbów.
Trzeba rozjeżdżać tych karaluchów, jedyna metoda na walkę z tym zidioceniem wśród pieszego robactwa.

Sraj1

2021-03-29, 00:06
Mózg kobiety nie widzi na boki, a do przodu tylko na dwa metry.