18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przez zebrę...

~DMT • 2021-03-28, 18:34
Idą dwie kobyły, z klapkami na oczach...

Obejszłem_system

2021-03-30, 22:29
PieronJasnySzlag napisał/a:

A czytać ze zrozumieniem potrafisz?



Potrafię potrafię, Dziękuję za troskę. Nadal jednak twierdzę, że jeśli k***a mać, nie jesteś w stanie ogarnać ,że inny samochód się zatrzymał na pasach (nie ważne czy jest głupi czy nie) i przepie**alasz przez te pasy jak poj***ny, to k***a nie jeździj bo właśnie między innymi przez takich ludzi (oraz pieszych którzy nie patrzą) dochodzi do wypadków. czego tu nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumiec bo Ci nie wygodnie ?

PietiaGoras napisał/a:

Daj mu spokój, on jest niedorozwinięty.



A ty kolego rozumiem,że lubisz penisy ?

Dżizas_kurde

2021-04-05, 23:00
Cytat:


Widzę, że większość komentatorów prawo jazdy wygrała w czipsach albo popie**ala wózkami napędzanymi mamusią.
Pierwsi do komentowania, a znajomość ustawy o ruchu drogowym zerowa. Skąd się wszyscy wzięliście, debile?

Art. 26. [Obowiązki kierującego pojazdem wobec pieszych]
1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.
2. Kierujący pojazdem, który skręca w drogę poprzeczną, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu na skrzyżowaniu przez jezdnię drogi, na którą wjeżdża.
3. Kierującemu pojazdem zabrania się:
1) wyprzedzania pojazdu na przejściu dla pieszych i bezpośrednio przed nim, z wyjątkiem przejścia, na którym ruch jest kierowany;
2) omijania pojazdu, który jechał w tym samym kierunku, lecz zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu;
3) jazdy wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych.
4. Kierujący pojazdem, przejeżdżając przez chodnik lub drogę dla pieszych, jest obowiązany jechać powoli i ustąpić pierwszeństwa pieszemu.

Ktoś na nie czekał w domu, a jakiś bezmyślny idiota za fajerą miał to w dupie.
Owszem, mam ból dupy, bo podobny debil w identyczny sposób zabił mojego ojca rok przed moimi osiemnastymi urodzinami. Dawno w ch*j, ale wk***iają mnie tacy kierowcy do dzisiaj i napie**alałbym takich dechami, jak leje się złodziei w Brazylii


Masz rację, pełna zgoda !

Tylko że jest jeszcze coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania.
"Umarłem bo miałem pierwszeństwo " cmentarze są pełne takich ludzi...
Wystarczyło ROZSĄDNIE powoli i spokojnie wchodzac na przejście sprawdzić czy na drugim pasie nic nie jedzie, albo czy kierowca który tam jest zdąży się zatrzymać.
Nie wiem czemu, ale ja mam taki odruch od przedszkola wpajany - w lewo , w prawo a potem jeszcze raz w lewo.. i powoli !

I już na pewno NAWIĄZAĆ KONTAKT WZROKOWY Z KIEROWCĄ! Żeby mieć pewność że on mnie widzi !

Udało mi się przeżyć....