18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeszczep skóry

Enriqueczka • 2023-07-27, 01:15
Uciekając z płonącego domu przewróciłam się i wpadłam w ogień. 2 tygodnie w klinice i przeszczep skóry z uda.



Zaraz po przyjeździe do kliniki i już po przeszczepie

LouisdeFunes

2023-07-28, 01:12
jakby jej zrobili przeszczep ze skóry c*pki to by była delikatniejsza skóra w tym miejscu aczkolwiek mogłaby zajeżdżać troszeczkę makrelą.

polokuktas

2023-07-28, 01:57
Suczka_Stefana napisał/a:

Na pierwszy rzut oka widać, że stopiony plastik przykleił się do skóry. Tylko oferma potrzebowałaby do tego zdjęcia opisu.



o zdanie cie nikt nie pytał to co mi sie tu udzielasz.. także milcz i do kuchni raz!

Enriqueczka

2023-07-28, 08:06
LouisdeFunes napisał/a:

jakby jej zrobili przeszczep ze skóry c*pki to by była delikatniejsza skóra w tym miejscu aczkolwiek mogłaby zajeżdżać troszeczkę makrelą.



Kiedy wyobrażam sobie takiego największego zjeba. Padkudnego grubego rudzielca, z pryszczatą mordą, stulejkarza placzacego wieczorami w poduszkę ,że jedyna cipe jaką widzi, to tylko wtedy, kiedy widzi swoje odbicie w lustrze. Który codziennie musi wysłuchiwac jak stara żałuje że to coś urodziła to widzę wtedy ciebie. PS gdybyś chociaż raz poza porodem o ile odbył się naturalnie powachal c*pke to byś wiedział że nie śmierdzi makrela

:roll:

Tal-Rash

2023-07-28, 11:30
Pokaż cycki. Bo może się przypiekły. Ja ocenię stan.

matzwo

2023-07-28, 20:35
Halman napisał/a:

ty lepiej pokaż cycki, lepiej na tym wyjdziesz...



Wygląda jak ubity schabowy przy niedzieli.

3x

2023-07-28, 21:59
Uprzejmie przepraszam, że się wtrącam pomiędzy jednotematowymi prośbami kolegów, jestem ciekawy samego procesu pobierania skóry na przeszczep:
Powierzchnia na udzie wygląda w przybliżeniu na tę samą jak na ręce.
Jak został pobrany ów kawałek skóry? Wierzchnia warstwa? Głębsza warstwa?
Pobierali jest w znieczuleniu ogólnym czy miejscowym?

Enriqueczka

2023-07-28, 22:17
3x napisał/a:

Uprzejmie przepraszam, że się wtrącam pomiędzy jednotematowymi prośbami kolegów, jestem ciekawy samego procesu pobierania skóry na przeszczep:
Powierzchnia na udzie wygląda w przybliżeniu na tę samą jak na ręce.
Jak został pobrany ów kawałek skóry? Wierzchnia warstwa? Głębsza warstwa?
Pobierali jest w znieczuleniu ogólnym czy miejscowym?


Pewnie wierzchnia bo po 5 dniach zdjeli mi już opatrunek i musiałam smarować kremem na blizny. Pierwszy tydzień była tak cienka można porównać do papirusu że przy lekkim puknieciu pekala ale naprawdę nie pamiętam. Tak wszystko odbywało się w znieczuleniu ogólnym i trwało około 2 godzin

3x

2023-07-28, 22:41
Dzięki za odpowiedź.
Jeśli dobrze zrozumiałem: z uda opatrunek zdjęli ci po5 dniach, natomiast ręka goiła się dłużej?

dominator76

2023-07-29, 22:22
Trzym się tam bo spozar przy pobycie w szpitalu to pestka.

MysteryMan

2024-01-16, 03:41
Enriqueczka napisał/a:

Tak wyglądała klatka schodowa 3 tygodnie po pożarze



O ch*j, wracajcie do zdrówka :P