18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeszczep skóry

Enriqueczka • 2023-07-27, 01:15
Uciekając z płonącego domu przewróciłam się i wpadłam w ogień. 2 tygodnie w klinice i przeszczep skóry z uda.



Zaraz po przyjeździe do kliniki i już po przeszczepie

0dbytBiskupa

2023-07-27, 15:10
Enriqueczka napisał/a:

Z jednej strony masz rację ale z drugiej mogli zginąć ludzie i to serio trzeba być debilem żeby coś takiego zrobić. Policja stwierdziła celowe podpalenie A skoro mieszkali tam ludzie to tylko skonczony idiota nie zdał by sobie sprawy że ktoś mogl zginąć. Zaraz poszukam zdjęć jak to wszystko wyglądało kiedy wyszłam ze szpitala i mogłam na chwilę wejść do mojego mieszkania


Prawdopodobnie dzieciaki, które podpaliły dla zabawy. Niemożliwe, myślicie? Możliwe jak najbardziej. Dzieciom brakuje wyobraźni, a empatii muszą się dopiero nauczyć.
Pamiętam jak będąc gówniakiem z podstawówki podpaliliłem z kolegą kontener ze śmieciami. Zabawa była przednia jak płomienie buchały na 10 metrów bo ktoś nawalił papieru i drewna. Straż przyjechała gasić. I widok piękny, bo ciemno już było. Wtedy martwiliśmy się tylko żeby nie dać się złapać, reszta gówno nas obchodziła.

Dopiero jak parę dni później tam przechodziłem doznałem szoku jak zobaczyłem osmaloną ścianę kamienicy, przy której stał ten kontener i jakiś stos spalonego, śmierdzącego plastiku obok. Chyba spaliło się coś więcej ale nigdy nie dowiedziałem się co i czy ktoś ucierpiał. Otrzeźwiałem wtedy i nigdy już takiej głupoty nie zrobiłem. Nikt nas nie złapał, sprawca pozostał nieznany.
Miałem może 13 lat, spokojne dziecko z normalnej rodziny, żadnych problemów, dobre wyniki w szkole. Po prostu chciałem odj***ć coś spektakularnego.

Taka historia, ku przestrodze. Więc uważajcie na dzieci, mogą być bardziej niebezpieczne dla otoczenia niż się wydaje.

gen.T.Rozwadowski

2023-07-27, 15:35
Enriqueczka napisał/a:

Wypadek był 10.04



Byłem pewien, że jednak ktoś przeżył!

Vindizel

2023-07-27, 16:22
Halman napisał/a:

ty lepiej pokaż cycki, lepiej na tym wyjdziesz...



Helmans stary durniu :D

octave25

2023-07-27, 16:24
Wygląda jak schabowy. xD

Sawran

2023-07-27, 17:15
Schabowego mu przyszyli ?

razak

2023-07-27, 17:39
Czy Oni Ci odkleili plaster z tyłka ??

Dobra już wszystko wiem, doczytałem w komentarzach. Zajebiście się goi mimo wszystko. Myślałem, że dużo gorzej będzie to wyglądało.

Bul_od_bytu

2023-07-27, 19:07
Przez chwilę to wyglądało jak graft skóry z ręki na zrobienie nowego ku*asa, a nie poparzenie :D

domino56

2023-07-27, 19:58
Enriqueczka napisał/a:


Nie to była może sekunda ale stopiony plastik zdążył się przykleić



Nie mogłaś go roztopić? :D

Wiewór

2023-07-27, 20:06
Ladna bieda na ten nfz ze nawet nitek nie maja tylko cie zszywaczem latali :-D
k***a taniej nie dalo rady.

TytanowyRosomak

2023-07-27, 20:24
To wygląda jak przeszczep z dobrze zbitego schabowego :P

majeńka

2023-07-27, 21:16
Wypowiedzi Halmana na początku wątku dają mi nikłą nadzieję że coś z niego dobrego wyrośnie. Do utilizacji...

Zaś jakkolwiek nudesy OPki sama bym chętnie obejrzała :) , nie ma co odstraszać ludzi którzy dają własny materiał.

Smutas35

2023-07-27, 23:21
Normalnie na pierwszy rzut oka wygląda to jakby Takerem to zrobili i zszywa były za długie :-/ szybkiego powrotu do zdrowia ;-)

opółnocyuciebie

2023-07-28, 00:30
Kolega pyta, czy cycki są całe i prosi o dowód w formie zdjęcia