18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przejście

nowynick • 2019-12-19, 14:07
mam nadzieję, że podjechał na ten posterunek później i dadzą radę odczytać tablice rejestracyjne.




Wiewór

2019-12-19, 14:13
Gdzie to taka dzicz na drogach? Pewnie jakieś Podkarpacie czy inne zagłębie polskich intelektualistów.

nowynick

2019-12-19, 14:15
Wiewór napisał/a:

Gdzie to taka dzicz na drogach? Pewnie jakieś Podkarpacie czy inne zagłębie polskich intelektualistów.



Warszawa ul. Płochocińska, typowa wylotówka ze stolicy. Tłum słoików wraca do swoich siedlisk "pod Warszawą" (czytaj jakieś 40 km pałacu kultury. Jak widzę co te k***y z tablicami WR, WZ czy WPI odpie**alają na ulicach Warszawy żeby być 5 minut wcześniej w domu (gdzie jadą codziennie jakieś 1,5-2 godziny w jedną mańkę) to się AK 47 w kieszeni odbezpiecza...

ogólnie w większych polskich miastach powinny być rogatki na których stoi policja z jakimś słomomierzem czy burakometrem. Przekroczona norma to



Matt

2019-12-19, 14:27
Ciekawe jak inni mają widzieć pieszych jak tym stoi vanem. I macha pewnie rękoma przez szybę ch*j wie co takiemu chodzi.

otomin

2019-12-19, 14:38
Matt napisał/a:

Ciekawe jak inni mają widzieć pieszych jak tym stoi vanem. I macha pewnie rękoma przez szybę ch*j wie co takiemu chodzi.



Bo k***a taki jak ty nie pomyśli, nie popatrzy że typ się zatrzymal i chce ustąpić. Prawda jest taka że polscy kierownicy jeżdżą bez kultury ( nie wszyscy) ale proszę nie zgrywajcie teraz że każdy z was ma kulturę za kółkiem. Do pieszych też mam uwagi bo połowa w ogóle nie patrzy na odległość i prędkośc nadjezdzających samochodów. Obie strony są winne tylko każda w inych okolicznościach

chocho

2019-12-19, 14:39
Trochę ch*jowo zaprojektowane to przejście i skrzyżowanie. Gość stoi na prawym pasie tylko do jazdy w prawo. Pasy są za blisko skrętu, każdy myśli że zatrzymał się bo coś jest za zakrętem.
Jakby kilka osób minęło go z lewej to by znaczyło że te kilka osób jest kiepskimi kierowcami. Jak wszyscy tak jadą to znaczy że jednak droga jest źle zaprojektowana.

Lolekmko11

2019-12-19, 14:40
I to są właśnie wiesniaki w puszkach ale to przecież moto p*zdy są złe. Jebac was wy k***y w tych matizach i paserati

Irokez

2019-12-19, 16:51
chyba bym się wqurwił i z rozmachem w pewnym momencie drzwi otworzył...

se...........ed

2019-12-19, 17:05
Jeśli widzisz auto stojące lub zatrzymujące się przed przejściem dla pieszych , to co to się oznacza ? że się masz k***a zatrzymać . cizus , czego to k***a można nie rozumieć . koleś z filmu ma racje . Ci śmigający przez to przejście to j***ne buraki .

azuz

2019-12-19, 17:40
Mam nadzieje, że to nagranie trafi do policji.
Przez takich idiotów giną ludzie.
ch*j, nazywajcie mnie konfiturą, ale nic mnie tak nie wk***ia na drodze jak takie akcje.

jazeck

2019-12-19, 17:51
Widzisz jak wymuszałeś na młodym przejście? Ile do tragedii potrzeba nadgorliwcu...

radek225

2019-12-19, 18:17
Lolekmko11 napisał/a:

I to są właśnie wiesniaki w puszkach ale to przecież moto p*zdy są złe. Jebac was wy k***y w tych matizach i paserati



Ty śmieciu na szlifierce pojechałbyś tak samo za nimi. Do zobaczenia na hardzie. Puszkarz

Kosmodysk

2019-12-19, 18:19
nowynick napisał/a:

Warszawa ul. Płochocińska, typowa wylotówka ze stolicy. Tłum słoików wraca do swoich siedlisk "pod Warszawą" (czytaj jakieś 40 km pałacu kultury. Jak widzę co te k***y z tablicami WR, WZ czy WPI to



Jebnij się w łeb. Płochocińska i wylotówka na Piaseczno i Radom



Muhannad

2019-12-19, 18:25
Co ty gadasz debilu przejście dla pieszych jest czy nie idioto W NIEMCZECH ZBLIZASZ SIE DO PDZEJSCIA I WSZYSCY HAMUJĄ A W POLSCE BURAKI życzę tym wszystkim kierowcą śmierci dziecka matki ojca siostry brata na przejściu dla PIESZYCH na pały wyślij film każdy po 500zł i tyle