18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przejście

nowynick • 2019-12-19, 14:07
mam nadzieję, że podjechał na ten posterunek później i dadzą radę odczytać tablice rejestracyjne.




Lolekmko11

2019-12-19, 18:36
radek225 napisał/a:

Ty śmieciu na szlifierce pojechałbyś tak samo za nimi. Do zobaczenia na hardzie. Puszkarz



Niemasz jaj by wsiąść na taką szlifierkę i to cie boli? Albo to że mamusia by cie wyj***la z tą szlifierka przez balkon co? A śmieć p*zdeuszu to syn twojej Matki pozdrów ją i powiedz ze za chwilę będę niech wymyje makówe

:oops:

radek225

2019-12-19, 18:39
Lolekmko11 napisał/a:

Niemasz jaj by wsiąść na taką szlifierkę i to cie boli? Albo to że mamusia by cie wyj***la z tą szlifierka przez balkon co? A śmieć p*zdeuszu to syn twojej Matki pozdrów ją i powiedz ze za chwilę będę niech wymyje makówe



Mam po prostu instynkt samozachowawczy i rozsądek, a to coś innego niż strach. Każda osoba na ścigaczu dla mnie to potencjalny zjeb i zabójca. Pal sześć jak ty albo któryś z twoich kumpli rozpie**oli się na szlifierce. Ale w 90% przypadków osoby twego pokroju zabierają jeszcze kogoś całkowicie postronnego ze sobą do piachu. Pluję na twój grób.

Radbug

2019-12-19, 18:53
@Radek, Lolek

Prawko dostaje się po 18 roku życia, wiec sadząc po sposobie waszych wypowiedzi, obu wam jeszcze parę lat brakuje do tej "szlifierki"...


No chyba, ze obaj mówicie, o hulajnodze elektrycznej, to przepraszam.

koolowsky

2019-12-19, 18:55
To jest filmik - manipulacja pisu żeby przepchnąć idiotyczny pomysł pierwszeństwa pieszych na pasach, a wy łykacie jak młode pelikany

Lolekmko11

2019-12-19, 18:58
Radbug napisał/a:

@Radek, Lolek
Prawko dostaje się po 18 roku życia, wiec sadząc po sposobie waszych wypowiedzi, obu wam jeszcze parę lat brakuje do tej "szlifierki"...
No chyba, ze obaj mówicie, o hulajnodze elektrycznej, to przepraszam.



Znafco na tą szlifierkę w wieku 20 lat - jeśli masz już od co najmniej 2 lat prawo jazdy kategorii A2
24 lata - jeśli nie masz od co najmniej 2 lat prawa jazdy kategorii A2

Ti...........ch

2019-12-19, 19:30
Wiewór napisał/a:

Gdzie to taka dzicz na drogach? Pewnie jakieś Podkarpacie czy inne zagłębie polskich intelektualistów.



Od Podkarpacia to się Wiewiór odpie**ol :krejzi:

Gitrix

2019-12-19, 19:34
W dupę uprzejmy kierowca na siłę chce uszczęśliwić dziecko i stwarza zagrożenie na niefortunnie umieszczonym przejściu dla pieszych. W takich sytuacjach inteligentny kierowca przejeżdża( wymusza czekanie człowieka przed pasami) i odsłania pieszego tym co jadą przed siebie bo to ruchliwa droga nie!Jak go zobaczą to się zatrzymają, Nie przez przypadek jest tam dodatkowy pas do skrętu w prawo. Przejście dla pieszych powinno być tam 50 m wcześniej!

Ti...........ch

2019-12-19, 19:35
Lolekmko11 napisał/a:

Niemasz jaj by wsiąść na taką szlifierkę i to cie boli? Albo to że mamusia by cie wyj***la z tą szlifierka przez balkon co? A śmieć p*zdeuszu to syn twojej Matki pozdrów ją i powiedz ze za chwilę będę niech wymyje makówe



Piękny ból dupy :kawa: . Nie wiem jak można w ogóle jeździć na co dzień ścigaczem... W pozycji złamanej strzelby non stop. Nie miałem nigdy nawet ochoty jeździć czymś takim. Co innego motocykle typu Triumph, Enfield czy inne BMW.

lordindycznik

2019-12-19, 19:48
Matt napisał/a:

Ciekawe jak inni mają widzieć pieszych jak tym stoi vanem. I macha pewnie rękoma przez szybę ch*j wie co takiemu chodzi.



Człowieku jeśli posiadasz prawo jazdy to za ten komentarz powinieneś je stracić baranie,

Dwa pasy w jedną stronę i koleś obok hamuje przed przejściem dla pieszych to na 100 % przepuszcza pieszego i TY jako kierowca jadący pbok niego masz j***ny obowiązek się zatrzymać ,a nie go wyprzedzać. Poczytaj przepisy zanim zaczniesz się pienić jabany ćwoku

chocho napisał/a:

Trochę ch*jowo zaprojektowane to przejście i skrzyżowanie. Gość stoi na prawym pasie tylko do jazdy w prawo. Pasy są za blisko skrętu, każdy myśli że zatrzymał się bo coś jest za zakrętem.
Jakby kilka osób minęło go z lewej to by znaczyło że te kilka osób jest kiepskimi kierowcami. Jak wszyscy tak jadą to znaczy że jednak droga jest źle zaprojektowana.



następny któremu należy zabrać prawko, to że stado baranów jedzie na pałe to nie znaczy że skrzyżowanie jest złe, ludzie nie wiedzą jak jeżdzić i tyle w temacie

radek225

2019-12-19, 19:50
Lolekmko11 napisał/a:

Ja pluje twojej starej na patelnię zanim wejdę. Ty k***o pół mózgu j***ny to przez takich jak ty i te zjeby z materiału giną ludzie na tych twoich slifierkach. Takich chroni puszka cwe*u, i dlatego nie patrzcie na pieszych i innych uczestników drogi? Siostra mojej żony k***o zginęła przez takiego sk***ysyna jak ty matko jebco. Miała 9 lat. Ludzki śmieciu.



Naucz się panować nad emocjami, dziecinko. Te 30 lat które podałeś to chyba suma zera i trójki, i tyle lat masz w rzeczywistości. Piszesz jak emocjonalnie roztrzęsiony nastolatek. A jak masz problem z trzymaniem nerwów na wodzy, to udaj się do psychologa lub psychiatry. W XXI wieku korzystanie z ich usług to żaden wstyd. Czuję wrana nosem.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-12-19, 20:05
koolowsky napisał/a:

To jest filmik - manipulacja pisu żeby przepchnąć idiotyczny pomysł pierwszeństwa pieszych na pasach, a wy łykacie jak młode pelikany



Co Ty k***a pie**olisz??? Dla każdego normalnie myślącego to dowód, że to co chcą wprowadzić to kurewsko h*jowo p*zdowaty pomysł. Po prostu kultura jazdy w Polsce (i często kultura włażenia na przejście) jest na takim poziomie, że to spowoduje wzrost zdarzeń na przejściach... Choć my ucieszymy się większą ilością rodzimych materiałów na hardzie ;)

lordindycznik

2019-12-19, 20:05
@ up radek225, lolekmko

Piękny obraz kreujecie Panowie . Wasze wyzwiska pokazują jak mało szacunku mamy do siebie jako użytkownicy polskich dróg. niema znaczenia czym sie poruszacie tylko w jaki sposób.

W całej tej motoryzacji chodzi o to, by czerpać radość z jazdy, a nie napinać się że jestem kozak bo jeżdzę super autem czy super motocyklem. Jak dorośniecie to może zrozumiecie o to co w tym wszystkim biega.


Lolekmko11

2019-12-19, 20:23
radek225 napisał/a:

Naucz się panować nad emocjami, dziecinko. Te 30 lat które podałeś to chyba suma zera i trójki, i tyle lat masz w rzeczywistości. Piszesz jak emocjonalnie roztrzęsiony nastolatek. A jak masz problem z trzymaniem nerwów na wodzy, to udaj się do psychologa lub psychiatry. W XXI wieku korzystanie z ich usług to żaden wstyd. Czuję wrana nosem.



Bo wk***ia mnie taka gadka takie barana jak ty że każdy na moto to zjeb bez wyobraźni. Więc nie pie**ol farmazonow. Ty tak samo się zesrales jak napisałem o puszkach dlaczego? Bo wrzuciłem cię do takiego wora jak ty wszystkich pasjonatów 2 kółek? I do Pana wyżej moto bmw, triumph, komar, kingway, ducati, Yamaha, ktm czy wiesz ale to wszystko moto. I ja jakoś na swojej cebrze nie jeżdżę ciągle w pozycji leżącej chyba nigdy nie jeździłes lub nawet nie siedziałeas na moto. Ale za bycie zjebami piwko pedałki

Je...........ik

2019-12-19, 20:39
chocho napisał/a:

Trochę ch*jowo zaprojektowane to przejście i skrzyżowanie. Gość stoi na prawym pasie tylko do jazdy w prawo. Pasy są za blisko skrętu, każdy myśli że zatrzymał się bo coś jest za zakrętem.
Jakby kilka osób minęło go z lewej to by znaczyło że te kilka osób jest kiepskimi kierowcami. Jak wszyscy tak jadą to znaczy że jednak droga jest źle zaprojektowana.



Bo ku*as j***ny stoi jak p*zda zamoast przejechac a tak to zasłania pieszego i ztylu nikt go nie widzi.

Tr...........ty

2019-12-19, 21:04
sedziazgred napisał/a:

Jeśli widzisz auto stojące lub zatrzymujące się przed przejściem dla pieszych , to co to się oznacza ?



Przed przejściem, to wiadomo, ale tutaj masz pas do skrętu w prawo i nikt się nie przygląda po co cymbał stoi. Zasłonił dzieciaka samochodem i dziwi się, że nikt się nie zatrzymuje.