18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejażdżka po lesie

CrazyEdek • 2015-02-28, 13:11
Jeździć im się zachciało.


Matan_M

2015-03-01, 09:42
Chciałbym zauważyć, że na prywatnym terenie właściciel może zrobić sobie wszystko, nawet postawić metrowego ku*asa z żelbetonu po środku lasu. Po czyimś ogródku czy klombie z kwiatami też byście zapie**alali? Bo k***a można? Bo kawałek gruntu? No k***a waszą logikę to czasem o kant dupy można rozbić. Nie twoje więc wiruj. Ktoś na prywatnym gruncie rozstawił linki bo widać słowa do takich idiotów nie przemawiają jak tabliczka "teren prywatny". Na terenach publicznych masz sobie ścieżkę rowerową jak chcesz sobie świeżym powietrzem odetchnąć w lesie, sobie śmigasz jak chcesz. Chcesz wirować po błotku KTMem, idziesz na tor, sypniesz za to troszkę groszem ale k***a jeździsz po terenie wyznaczonym do tego. Masz chopki, górki, rampy, cały Excite Bikers możesz sobie z pegasusa tam odreagować. Ale nie, bo trzeba ściółkę rozpie**olić, trzeba zwierzynę popłoszyć KTMem (nie mówię o rowerach). Chcesz pojeździć? Jeździj po publicznym/swoim. Płaczesz, że ktoś na prywatnym postawił Ci linkę/drut kolczasty/zasieki/worki z piaskami/betonowe blokady? ch*j Ci głęboko po samą szyję.

Ksonek

2015-03-01, 09:47
Cytat:

carlos18


One nie są dla rowerzystów tylko dla tych co na crossach jeżdżą sam mieszkam obok lasu i te debile wk***iaja ciągle. wyobraź sobie niedzielny poranek a tu ciagle słychać ryk tych crosow. W sumie to nie miałbym do tego problemów ale jak te debile ciulaja 90 km/h moja ulica na której dużo jest dzieci to to wk***ia, nie mówiąc już o tym ze większością crosow nie można wjeżdżać na ulicę. Gdyby tylko sobie lamali kręgosłupy w tych lasach to by było ok :lol:

Brzydkii

2015-03-01, 09:53
@Matan_M, brak mi słów na Ciebie. Kretyna stać na działke leśną, ale na ogrodzenie już k***a nie? Osoba mająca działkę odpowiada za nią. Czyli jakbyś sobie wlazł do lasku i złamał nóżke w dziurze to możesz od właściciela żądać rekompensaty. Oczywiscie jeśli teren jest nieogrodzony.
A z tymi torami to żeś ch*ju doj***ł. Wskaż mi chociaż dwa tory crossowe w Polsce. Bez googli.

ad...........ec

2015-03-01, 10:00
Za taki debilizm powinno byc z 10 lat. W polsce najwięcej jest takich debili. Durny, tępy, ciemny narod.

Matan_M

2015-03-01, 10:03
@Brzydkii
Ale Ty ogarniasz o co chodzi z grodzeniem lasów? Las można grodzić tylko jak jest świeży (pod wzrost) żeby zwierzyna nie żarła młodych drzewek. Jak jest starszy las się otwiera właśnie na zwierzynę żeby miała gdzie siedzieć, żeby nie mieli bólu dupy rolnicy że im dziki 24/7 ziemnioki wpie**alają na polu. Poza tym ze względu też na ochronę zwierząt (żeby sobie migrować mogły).

Co do torów, 2 na które uczęszczałem sam, Olsztyn, Giżycko. Coś jeszcze napinaczu?

@adniemiec
Za "polaczka" ch*j ci w dupę. Żalisz się, że ktoś na prywatnym sobie coś postawił. Masz crossa a nie stać Cię na tor? No k***a... to jakby żalić się, że masz samolot ale nie masz lotniska i ch*j w dupę samochodom na autostradzie bo się tam przez nie samolotem nie możesz rozpędzić...

lizardhino

2015-03-01, 10:17
może są jakieś dotacjie na linki metalowe od unii, trzeba się tego burżujskiego scierwa pozbyc

ad...........ec

2015-03-01, 10:20
Matan_M, idąc twoją logiką debila to ja mogę sidła na takich zrobić i miny podłożyć i ich pozabijać, albo doprowadzić ich do kalectwa. No ale czego się spodziewać, po niewykształconym debilu z biednego, zacofanego kraju. Edukacja leży, nie ma pieniędzy na rozrywki, to debil nie wie co ze sobą zrobić i znajduje sobie rozrywkę, wieszanie linek. A po za tym bezmózgu, najwięcej takich linek wiesza się w publicznych lasach.

ajeinot

2015-03-01, 10:23
pinkie222 napisał/a:

Funny, funny stuff :amused: To nie moje linki bo nie rozmieszczam ich w miejscach, gdzie jeżdżą rowerzyści, ale i tak zabawne. Vuko, rozczaruję Cię, rowerzysty tym nie zabijesz, za mała prędkość, a jak to linka a nie żyłka to rowerzysta zauważy :D



tu był łańcuch i rowerzysta nie zauważył cioto j***na.. Rowerzysta z górki śmiało może jechać z prędkością 40km/h i gdyby z taką prędkością uderzył szyją to gwarantuje Ci że trup na miejscu..

matheeo

2015-03-01, 10:29
Matan_M napisał/a:

@Brzydkii
Ale Ty ogarniasz o co chodzi z grodzeniem lasów? Las można grodzić tylko jak jest świeży (pod wzrost) żeby zwierzyna nie żarła młodych drzewek. Jak jest starszy las się otwiera właśnie na zwierzynę żeby miała gdzie siedzieć, żeby nie mieli bólu dupy rolnicy że im dziki 24/7 ziemnioki wpie**alają na polu. Poza tym ze względu też na ochronę zwierząt (żeby sobie migrować mogły).

Co do torów, 2 na które uczęszczałem sam, Olsztyn, Giżycko. Coś jeszcze napinaczu?

@adniemiec
Za "polaczka" ch*j ci w dupę. Żalisz się, że ktoś na prywatnym sobie coś postawił. Masz crossa a nie stać Cię na tor? No k***a... to jakby żalić się, że masz samolot ale nie masz lotniska i ch*j w dupę samochodom na autostradzie bo się tam przez nie samolotem nie możesz rozpędzić...


tylko geniuszu zważ na to że oni tam śmigają po drogach, a te zazwyczaj są państwowe, a nie prywatne więc k***a nara

ad...........ec

2015-03-01, 10:32
ajeinot, możesz mieć pecha i nie trzeba się specjalnie rozpędzać nie wiadomo ile, przywalisz w taką linkę szyją i możesz się udusić.

kam332

2015-03-01, 10:43
To nie linka tylko łańcuch. Niech cieszą się że na wysokości kół, a nie głowy...
Ciekawe czy jakby ktoś jechał crossem to ten łańcuch by się przerwał.

cola1111

2015-03-01, 10:43
Rozwieszanie linki, na wysokości szyi motocyklistów powinno być traktowane jako próba morderstwa i nie ważne, czy to robisz na u siebie w pokoju, w państwowym (jeszcze) lesie, czy gdziekolwiek.
Jeśli masz prywatny teren i nie chcesz aby crossowcy po nim jeździli, to po prostu zagrodź ten teren, albo zagadaj z nimi. Jak będą spoko, to się dogadasz, a jak nie to zagroź policją i ch*j! A nie k***a ludzie wieszają linki, albo kładą brony do góry kolcami. Takie rzeczy są milion x niebezpieczniejsze niż kilku motocyklistów, jeżdżących gdzieś na odludziu...
A jeśli ci crossowcy popie**alają tymi maszynami, na publicznych drogach to chyba każdy wie co z takimi delikwentami zrobić...Większość tych motocykli nie jest rejestrowana, więc wystarczy donos (akurat w tym przypadku to nie jest nic złego) na policję i tyle...

MrSpook

2015-03-01, 10:57
Kiedy polaczki cebulaczki się nauczą, że nie ważne czy cudzy teren jest ogrodzony czy nie to się na niego K(_)RWA NIE WŁAZI! Starzy i dziadowie nauczyli się od komuchów, że wszystko zostało upaństwowione, że można robić co się chce, gdzie się chce, i przekazali to swojemu miotowi. Gdybym mógł to bym k***a zaminował teren, tak jak można robić to w teksasie. W kraju, ekonomicznie silnym, szanuje się cudzą własność, ludzkie bydło się po nim nie pałęta, bo może sobie kuku zrobić od na przykład nisko latających wideł, siekier, pocisków, rozstawionych linek.

Łańcuch jest formą ogrodzenia terenu.

I ch*ja mnie obchodzą wasze bule dupy! Hałas cwaniacy róbcie koło swoich bloków, domków osiedlowych a nie wpie**alacie się na cudze, albo robicie rozpie**ol w cudzej okolicy, więc nikt was kozaki podpie**olić na psy nie jest wstanie tak szybko jak was podpie**olą wasi sąsiedzi.

Mój teren i k***a nie muszę się z nikim dogadywać. Mój teren, moje zasady, reszta wypie**alać!

https://www.youtube.com/watch?v=Bk887QzmC8A

exfon

2015-03-01, 11:12
@Brzydkii Toś rozj***ł system :D
To ja mam grodzić SWOJĄ działkę, bo jakiś oszołom z popierdziawką może się tam wpie**olić i narobić szkód? Coś Ci się ostro poj***ło.

A wszystkim tym którzy pie**olą jakie to lasy państwowe są wspólnym dobrem, życze by jutro, pod ich domem zjawiło się ze 100 gości z młotami pneumatycznymi. Niech rozpie**olą wam drogę pod domem i każdą dojazdową. Przecież kupili sobie młot by rozpie**alać asfalt! TO JEST ICH PASJA! ch*j z hałasem i szkodami! Droga jest wspólna! Mogą robić co chcą! A gdzie w Polsce mogą porozpie**alać sobie tak za darmo drogę? w tym chorym kraju, złym i niedobrym? Aly tego nie zrozumiecie! Siedzicie w domu i tylko hejtujecie!

biglog

2015-03-01, 11:43
Teren prywatny - nie wjeżdżaj bez pozwolenia właściciela. Sprawa bardzo prosta, a że na tym terenie są rozwieszone linki, zaminowane ścieżki, wartownicy w wieżyczkach, predator, baby z ku*asami, plemię kanibalów itp., to nic nie znaczy. Panie, tego wczoraj tu nie było, ktoś zostawił.