18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prywatna lekcja

~Beniu_Beniu • 2021-01-28, 17:06
Anal musi być codziennie


outsidethebox86

2021-01-29, 16:42
JackCactus napisał/a:

Z twojej bazy wychodzi gówno. JA podziękował takiej bazie



Nikt Cię nie namawia, więc po co się udzielasz ćwoku bez wiedzy i wyobraźni? Trzeba być mentalnie w średniowieczu, żeby nie wiedzieć jak zrobić tak by się nie pobrudzić przy takiej akcji.

Ciekawe co innego wychodzi z Twojej bazy debilu (bo inaczej o tobie powiedzieć nie można)

PieronJasnySzlag

2021-01-29, 17:44
outsidethebox86 napisał/a:

Wszystko zależy od partnera, wiele dziewczyn zraża się do analu, bo facet myśli, że w dupę ładuje się tak jak w c*pkę, od razu po same jaja.
Dla każdego kto tak myśli, radzę wsadzić sobie ogórka szklarniowego w tyłek, najlepiej całego, od razu.
Dobry partner, to podstawa. Wtedy jest prawdziwa zabawa.


Hejka. Umówimy się? 8-)


Ale najbardziej mnie rozwala ta skrajna dwubiegunowość w tym temacie. Albo lubisz anal i jesteś pedałem, k***ą, fuj tam leci kupa, dz**ka, zboczeniec...Albo nielubisz anala i jesteś katolikiem, chodzącym do kościoła co niedziela z krzyżykiem na piersi.
Ludzie ogarnijcie się, świat nie jest tylko dwukolorowy.

marcin9002

2021-01-29, 23:48
Pannę znajdziecie na insta:Alina Nowak. Pozdro

St...........sz

2021-01-30, 01:55
Fajna babka wie co mówi. :mrgreen: Jeżeli obie strony (K+M) wyrażają chęć i zgodę na taki sex to nie widzę żadnego problemu. Co kto lubi :-D

Reyser

2021-01-30, 10:48
O suka Alinka tu zagościła :lol: :lol:

dominator76

2021-01-30, 20:32
no miałbym problem mi na jej widok by nie stanął.

jestemgosc

2021-01-30, 23:08
Halman napisał/a:

żeby ktoś jeszcze coś wymyślił do stymulowania mózgu bo to idzie w złym kierunku...



Ktoś tu widzę jest po ciemnej stronie mocy.

mariollo

2021-02-07, 14:28
ZajętyPelikan napisał/a:

Nie wiem jak Wy, ale nie wyobrażam sobie bycia z kobietą, która jest przewalona z każdej strony po milion razy. Na szczęście nie mam tego problemu, bądź o czymś nie wiem. Ale kurde jak można być z kobietą, która na dobrą sprawę jest jak dz**ka?



Poprastu nie jesteś z nikim?

;-)