18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prywatna lekcja

~Beniu_Beniu • 2021-01-28, 17:06
Anal musi być codziennie


michawszy

2021-01-28, 20:39
Wszyscy pie**olicie jak cnotki niewydymki a z łóżka takiej baby żaden nie wygoni no chyba że wolicie z kolegą się bawić. Prawdziwa kobieta jest kucharką w kuchni, damą na salonie, i dz**ką w sypialni.

outsidethebox86

2021-01-28, 20:45
michawszy napisał/a:

Wszyscy pie**olicie jak cnotki niewydymki a z łóżka takiej baby żaden nie wygoni no chyba że wolicie z kolegą się bawić. Prawdziwa kobieta jest kucharką w kuchni, damą na salonie, i dz**ką w sypialni.



Ale ona damą nie jest ;-)

ququa

2021-01-28, 20:47
ja proponuje takie hasło dla wścieklizny wychodzacej na ulice

----A N A L M U S I B Y Ć----


nie beda miały powodu protestować

ra...........91

2021-01-28, 20:50
Analmusibyc
Podaba mnie się

Gadozer

2021-01-28, 21:41
Rebeliant napisał/a:

Jak dla mnie jest to zwyczajne k***isko.
No właśnie nikt, dlatego chcą się skrobać na życzenie, aby móc się k***ić z kim popadnie i nie ponosić żadnych konsekwencji.



Dobrze gada polać mu..

JackCactus

2021-01-28, 22:18
outsidethebox86 napisał/a:

Pedałem nie mogę być, bo jestem kobietą. I sex to dla mnie normalna sprawa. Jeśli jakiś facet, weźmie sobie do siebie to spostrzeżenie wyżej, to może uda mu się w końcu dotrzeć do bazy która jest dla niego niedostępna.
Niczym się tu nie chwalę, tylko dzielę spostrzeżeniami. I są to nie tylko moje wnioski.
Chciałeś zabłysnąć, a zgasłeś szybciej niż pet w kałuży...



Z twojej bazy wychodzi gówno. JA podziękował takiej bazie

BoskiBosek

2021-01-28, 23:01
A tam pie**olicie w większości o braku mózgu czy wyglądzie . Dobrze gada, i przekazuje jakąś wiedzę w miarę "normalny" sposób, i może tym samym nakłoni jakieś dziewczyny do spróbowania czegoś nowego, a nie leżenia jak kłoda. Dla Pani Piwko, a reszcie która pewnie nawet nie widziała nagiej kobiety Jacek Wacek w Dupę.

paweje

2021-01-28, 23:15
kurde, kto to? Trzeba edukować dziewczyny :D

dagonxdagon

2021-01-28, 23:50
No dobra, ale gdzie to kupić?

Kutasiarz

2021-01-29, 06:01
dagonxdagon napisał/a:

No dobra, ale gdzie to kupić?


W sklepie z dewocjonaliami.

kurwinox000

2021-01-29, 08:47
Halman, już dawno wynaleziono coś do stymulowania mózgu. Nazywa się książka. Problem w tym że nie każda książka robi to w odpowiedni sposób, co widać na załączonym filmiku.

Rafer

2021-01-29, 12:22
Oj i się bojownicy krzyża oburzyli! Jak to tak Pani na wacku?! I jak to tak korale w oko perskie?! Przecież jak Tomek strażnik krzyża usiądzie to już korali nie ma gdzie pakować! Tomek łechtaczki nie ma!!! ch*jowzna dla dewiantów i zwyroli lewackich nie ma to jak dobre j***nko z ks Tomkiem!!!

Maciey11

2021-01-29, 12:46
Po komentarzach widzę że większość miła kontakt seksualny tylko ze swoją ręką i jest przed mutacją głosu . A może to przez te niedzielne masze , nie jestem pewny .

Noside

2021-01-29, 13:47
BoskiBosek napisał/a:

A tam pie**olicie w większości o braku mózgu czy wyglądzie . Dobrze gada, i przekazuje jakąś wiedzę w miarę "normalny" sposób, i może tym samym nakłoni jakieś dziewczyny do spróbowania czegoś nowego, a nie leżenia jak kłoda. Dla Pani Piwko, a reszcie która pewnie nawet nie widziała nagiej kobiety Jacek Wacek w Dupę.



No widzisz, nawet sam nie jesteś w stanie napisać, że to normalne.
To są sprawy intymne i do ich nauki jest sporo solidnych materiałów.
Nie potrzeba szlaufów bez klasy które nie przekazują nic poza radością z bycia szlaufem.
Wracaj do szuflady.

mlodylukas95

2021-01-29, 14:31
Co za głupia p*zda ja pie**ole xd