18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prywatna lekcja

~Beniu_Beniu • 2021-01-28, 17:06
Anal musi być codziennie


outsidethebox86

2021-01-28, 18:46
Wszystko zależy od partnera, wiele dziewczyn zraża się do analu, bo facet myśli, że w dupę ładuje się tak jak w c*pkę, od razu po same jaja.

Dla każdego kto tak myśli, radzę wsadzić sobie ogórka szklarniowego w tyłek, najlepiej całego, od razu.

Dobry partner, to podstawa. Wtedy jest prawdziwa zabawa.

crackit

2021-01-28, 18:54
outsidethebox86 napisał/a:

Wszystko zależy od partnera, wiele dziewczyn zraża się do analu, bo facet myśli, że w dupę ładuje się tak jak w c*pkę, od razu po same jaja.
Dla każdego kto tak myśli, radzę wsadzić sobie ogórka szklarniowego w tyłek, najlepiej całego, od razu.
Dobry partner, to podstawa. Wtedy jest prawdziwa zabawa.



Yhym . . . Ładne masz doświadczenia z kolegami . . . Ale na tym portalu nie koniecznie musisz się chwalić jakim to uberpedałem jesteś...

Kominek1993

2021-01-28, 18:57
@Za to Ty, uberheteryku, chyba w swoim amoku zalepionych p*zdą oczami nie zauważyłeś, że to kobieta. Poza tym nawet, gdyby była facetem, to ch*j Ci do tego z kim śpi.

ZajętyPelikan

2021-01-28, 19:02
Nie wiem jak Wy, ale nie wyobrażam sobie bycia z kobietą, która jest przewalona z każdej strony po milion razy. Na szczęście nie mam tego problemu, bądź o czymś nie wiem. Ale kurde jak można być z kobietą, która na dobrą sprawę jest jak dz**ka?

ra0mir

2021-01-28, 19:03
k***a dobrze mówi, muszę to żonie puścić.

outsidethebox86

2021-01-28, 19:11
crackit napisał/a:

Yhym . . . Ładne masz doświadczenia z kolegami . . . Ale na tym portalu nie koniecznie musisz się chwalić jakim to uberpedałem jesteś...



Pedałem nie mogę być, bo jestem kobietą. I sex to dla mnie normalna sprawa. Jeśli jakiś facet, weźmie sobie do siebie to spostrzeżenie wyżej, to może uda mu się w końcu dotrzeć do bazy która jest dla niego niedostępna.

Niczym się tu nie chwalę, tylko dzielę spostrzeżeniami. I są to nie tylko moje wnioski.

Chciałeś zabłysnąć, a zgasłeś szybciej niż pet w kałuży...

Rebeliant

2021-01-28, 19:17
Jak dla mnie jest to zwyczajne k***isko.

Prof._Kot_Budd napisał/a:

Ja pie**ole, to jest wielopoziomowo obrzydliwe. Ta maniera dz**ki... kto sobie bierze takie k***y ?



No właśnie nikt, dlatego chcą się skrobać na życzenie, aby móc się k***ić z kim popadnie i nie ponosić żadnych konsekwencji.

Coffey

2021-01-28, 19:18
I znowu wysyp prawiczków...

0___0

2021-01-28, 19:24
Ona nawet nie może zmarszczyć czoła

shiters

2021-01-28, 19:24
ch*j tam niech gada co chce, ale to realacja z jakiegos fejbuska czy cos, a tepe k***iszony beda to ogladac i wydziwiac jakies fikolki xd co za zepsucie spoleczne, w sensie takim, ze w sypialni rob sobie co chcesz, ale zeby z tego robic medialne widowisko - to mnie wk***ia najbardziej xd podobnie jak te livy ze sprzedazy jakis ubran xd

bungman

2021-01-28, 19:35
a to pupa nie jest do robienia kupy? mmmmmmaaaaaaaaaaaammmmmmmmoooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

outsidethebox86

2021-01-28, 19:37
shiters napisał/a:

ch*j tam niech gada co chce, ale to realacja z jakiegos fejbuska czy cos, a tepe k***iszony beda to ogladac i wydziwiac jakies fikolki xd co za zepsucie spoleczne, w sensie takim, ze w sypialni rob sobie co chcesz, ale zeby z tego robic medialne widowisko - to mnie wk***ia najbardziej xd podobnie jak te livy ze sprzedazy jakis ubran xd



Żeby jeszcze wyrażała się jak człowiek i nie była taka zmanierowana, można przecież powiedzieć to samo, w normalny, niedz**karski, naukowo-biologiczny sposób.

A tutaj to była chyba jakaś autopromocja, baba szuka atencji i najwyraźniej buttpluga heh

cavern69

2021-01-28, 19:39
Gada jak po kilku ścieżkach.

Kutasiarz

2021-01-28, 19:40
Wychowanie do życia w rodzinie lekcja online.

Roland147

2021-01-28, 20:25
Po Co jej Anal jak ma wary obciagary :mrgreen: