18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prowincjonalna gimbaza vs gaz łzawiący i policyjne pały

PannaEluveitie • 2016-10-06, 18:18
Stonoga im do tańca grał... Zamieszki w Miliczu (dolnośląskie).

Stado Sebixów i Karyn w starciu z Policją.


Fukuoka

2016-10-06, 18:31
ładna patologia w około.

TB303

2016-10-06, 18:39
No i niech ktoś mi odpowie: Dlaczego nie można do takiej patologi strzelać, bez żadnego ostrzeżenia. Niekoniecznie musi to oznaczać zabicie patola, a jedyne zranienie kilku. Po tym cała reszta, by uciekła i po problemie.
A tak się muszą pie**olić ze ścierwem.

PannaEluveitie

2016-10-06, 18:48
TB303 napisał/a:

No i niech ktoś mi odpowie: Dlaczego nie można do takiej patologi strzelać, bez żadnego ostrzeżenia. Niekoniecznie musi to oznaczać zabicie patola, a jedyne zranienie kilku. Po tym cała reszta, by uciekła i po problemie.
A tak się muszą pie**olić ze ścierwem.


Strzelano, ale tylko gumą. Potem Stonoga na swoim fejsie opisywał jaka to Policja była brutalna, że dzieci były poszkodowane (zaprzecza temu kierwoniczka izby przyjęć) a w ogóle to koleś z 5:50 znalazł się tam całkowicie i zupełnie przypadkiem, właśnie sobie spacerował ze siostrą do domu... a tu pach, brutalna policja uj***ła mu pół nosa.

kalijanek

2016-10-06, 18:56
stonoga to powinien siedzieć za te mieszanie ludziom w głowach, nie zdziwiłbym się gdyby był finansowany przez służby nasze albo jakiegoś innego kraju

grudzin7

2016-10-06, 18:56
Fukuoka napisał/a:

ładna patologia w około.



Gonią za swoim idolem w garniaku ;-)

Montechris

2016-10-06, 19:06
A o co tam poszło?

wolna_istota

2016-10-06, 19:14
Każdy wieśniak posiada swoją trzodę, którą czasem musi wypuścić na ulicę.

Wiewór

2016-10-06, 19:14
widać jakie mordy patolskie. Większość ma takie tępe ryje, że prawdopodobnie ich starzy byli rodzeństwem

ShredderPL

2016-10-06, 19:34
Dlaczego na taką patologię nie można ruszyć z pałami? To przecież jest zniewaga policjanta + napaść na policjanta na służbie + picie alkoholu w miejscu publicznym + zaśmiecanie mienia + kilka innych paragrafów. Dopóki zwierząt tego pokroju nie utemperuje się gumowymi pałami (choć proponowałbym coś ostrzejszego) to w tym kraju nie zajdą żadne ważne zmiany. Gówniarz ma się od początku uczyć szacunku. Ciekawe jaki procent tej patologii popełni w przyszłości przestępstwo... Optymistycznie zakładając pewnie 80%.

Al...........no

2016-10-06, 19:39
I to ma być policja? Dobrego szyku nie potrafią zrobić, na początku rozróby stali tak, że z łatwością kilku dresów mogłoby otoczyć każdego z osobna. A potem co, formacja żółwia? Widzą, że podjarany tłum to trzeba gazem ich traktować, z gumowych kul po nogach strzelać i by karyny z dresami uciekli gdzie pieprz rośnie :v
A co do Stonogi, nie ma co go cisnąć, stał po stronie ludzi ale mówił im, że te wyzwiska nie są potrzebne, no ale tak już bywa, jedna osoba nie ostudzi zapału tępego bydła.

Despe

2016-10-06, 19:40
Mój kraj, taki piękny!!!