18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prowincjonalna gimbaza vs gaz łzawiący i policyjne pały

PannaEluveitie • 2016-10-06, 18:18
Stonoga im do tańca grał... Zamieszki w Miliczu (dolnośląskie).

Stado Sebixów i Karyn w starciu z Policją.


Mors_Nigra

2016-10-07, 01:12
@AJ.IS Ja rozumiem. Co nie zmienia faktu, że są pewne zasady, reguły i powinni ich byli wszystkich spałować.

AJ.IS

2016-10-07, 01:39
Sytuacji nie znam, poza linkiem, który ktoś tutaj podał. Czy jednak nie podgrzano tutaj atmosfery?
Koleś się sam przewrócił i walnął? To może trzeba być bardziej transparentnym i niepotrzebnie nie podsycać atmosfery.
Tak dają wszystkim do myślenia, że coś było na rzeczy. Niestety komendanta wybierają w Warszawie a nie w wyniku wyborów lokalnych. Mierny ale wierny.

Oczywiscie w sytuacji zagrożenia komisariatu, nalezy rozgonić towarzystwo. Po prostu do tajkiej sytacji nie powinno dojść.

Gwandolin

2016-10-07, 02:10
AJ.IS napisał/a:

Mam nadzieję, że parę rozumnych osób zdaje sobie sprawę z przyczyn powstawania takich zdarzeń.
Nie mam zamiaru bronić "patologii" ani policji, nie mniej widać jakie napięcia są w społeczeństwie. Nie można zwalać wszystkiego na złe wychowanie. To pokolenie, które nazywacie patologią, nie wzięło się samo z siebie. Jest wynikiem sytuacji w kraju . Popatrzcie. To w większości ludzie urodzeni około 2000 roku. Pomyślcie co mogli widzieć na swoich oczach.
To jak wygląda policja to całkiem podobna historia. Absurdalne "polecenia służbowe", które musisz wykonać. Lub odejść. Pozostaje grupa przygłupawych stójkowych myślących tylko o wcześniejszej emeryturze. Kazali pałować to pałuję. Przecież to patologia.

Mam nadzieję, że chociaż kilka osób widzi prawdziwe przyczyny takich zdarzeń. Nie oglądają z wypiekami na twarzy jak patologia dostaje pałami lub cieszy się, że "psiarnia" dostała kamieniami.

Rozum jest jak mięsień. Trzeba go cały czas używać, inaczej zanika.



Co Ty pie**olisz? Co takiego ci ludzie urodzeni koło 2000 mogli zobaczyć na oczy? Zawalenie się WTC, czarnego prezydenta, śmierć tego jedynego, prawdziwego papieża czy może katastrofę tupolewa? Taka bieda umysłowa bierze się ze środowiska alkoholików i ćpunów. Już w czasie ciąży im się obrywa, bo matki chleją i palą, a po urodzeniu jeszcze do tego dochodzi lanie ich po mordach, bo płaczą. Nic dziwnego, że ich mózgi nie potrafią przetworzyć prostej informacji, że jak wskoczą w łapami w stado policjantów to mogą po mordzie dostać.

PannaEluveitie

2016-10-07, 02:15
AJ.IS Sytuację ekstremalnie nakręcił Stonoga, ludzie intesywnie się zwoływali i chyba po prostu odgórnie załozyli zrobienie zadymy.

Wykalaczek

2016-10-07, 02:33
Gdzie są kryminalni zeby wyłapać paru takich krewkich rozrabiaków?

AJ.IS

2016-10-07, 03:30
@Gwandolin

Na pewno osoby urodzone w 2001 pamiętają WTC. Pomyśl.
Chodzi o miejsce i czasy w jakich przyszło im dorastać. Nie o Tupolewa czy czarnego prezydenta. O te drobiazgi dnia codziennego. To jak wygląda perspektywa na przyszłość czy po prostu jak w tym życiu dawać sobie radę. Większość się nad tym nawet nie zastanawia, ot po prostu reagują. Trochę jak zwierzęta stadne. Proste.
MYślisz, że pałowaniem coś zmienisz?

Stety lub niestety potrzeba przewrotu i dyktatury. Innymi środkami nigdy z tego bagna się nie wygrzebiemy. Widać, ze napięcie w społeczeństwie rośnie. Na razie rózniego rodzaju wentyle jak Palikociarnia, Kodziarstwo czy pocieszny w swej naiwności Kukiz, dają ujście parze. Mam nadzieję, że nie będzie "bratniej pomocy" gdy ktoś to wkońcu podpali.

IE33

2016-10-07, 04:13
Przewijać to 4:20, tam ich zaczynają pałować (szkoda tylko że nie wcześniej i nie więcej)

Ale debile j***ne, sami lecą na policjantów, sami ich atakują a potem jęczą "nagrywaj to, zobacz co mu zrobili, k***y j***ne"

Szkoda że to nie stany, odj***li by jednego sebixa i drugiego i zaraz by się cała chołota rozleciała.

x2345x

2016-10-07, 07:38
Jakieś szkolenia w razie gdyby muslimy przyjechały do Polski?

kotorminator

2016-10-07, 07:58
Kiedyś gdy pracowałem fizycznie, jeździłem do Milicza montować okna. Miasteczko fajne, ale przepełnione patologią. Wokół miasta są stawy z karpiami i co trzeci mieszkaniec to kłusownik. Nawet po ulicy w dzień, chodzili w moro. Ale ogólnie, mam miłe wspomnienia.