18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protesty we Francji - zbiór filmów

Falken • 2018-12-08, 02:20
Zamieszam zbiór filmów z tego, co dzieje się aktualnie we Francji

Na końcu bonus !

Miłego oglądania ! :lol:










dertaz

2018-12-08, 05:52
prawie jak w Warszawie parę lat temu na święto 11.11

Bluedraenei

2018-12-08, 07:38
Ja bym zaczal strzelac... jedziesz sobie do domu a tam dzicz zaczyna ci auto obrzucac...

intermag

2018-12-08, 09:53
Dobra, te z ostatniego biere. Sie umyje i będzie na potem.

martinkane

2018-12-08, 10:42
Czy przypadkiem dla takich krajów jak Francja , Szwecja , Belgia czy Niemcy , nie jest już za późno ? Przyjmowanie kogoś , kto nie chce pracować , nie kryje nienawiści do gospodarza , przemocą wprowadza swoje chore tradycje i zwyczaje , jest delikatnie mówiąc dziwne ,a coś takiego jak multi-kulti , to wymysł chorych psychicznie !!!Nie jestem ani lewicowcem ,ani prawicowcem , ale coraz częściej nie dziwię się ruchom nacjonalistycznym i faszyzującym , przecież te ruchy mogą być jednym z rodzajów samoobrony ,a czasami bezsilności wobec głupoty europejskich biurokratów !!!


szatan_ns

2018-12-08, 12:43
wysłać wałęse w koszulce konstytucja z flagą eu z napisem demokracja jako mediatora między tym ludem a "władzą :D

zerwikaptur

2018-12-08, 14:52
Dzicz rozpie**ala miasto a jak policja kogoś za to okłada to wielkie zdziwienie ludzi w tle !
Tam powinni polscy policjanci jechac i załatwić sprawę jak Tusk pod jastrzębska spółka węglowa kilka lat temu - napie**alac z gumowych pocisków (dostałem na meczu w plecy kiedyś)
Gwarantuje ze w dwa dni na ulicach było by czysto i bezpiecznie taki pocisk łamie nogę z pięćdziesięciu metrów .
Rozwydrzyli ludzi to maja
Żeby w biały dzień Piła motorowa ciąć bankomat to już anarchia .
Jak mówię
Z gumowych strzelać i spokój

Falken

2018-12-08, 16:07
Zamieszczam kolejną porcję filmów












macia666

2018-12-08, 16:16
Debil makaron mówił że w Polsce jest reżim, Francja taki wolny naród. Właśnie to widać. Niech sobie jeszcze naściągają brudasów żeby Francuzi mieli na kogo robić. Niech płacą podatki jeszcze wyższe jak sobie wybrali tak mają.

Falken

2018-12-08, 18:28
Tutaj jeszcze mała sklejka


Profx5015

2018-12-09, 19:56
Szanuję mocno za taki zbiór :ok: Oby więcej takich i naprawdę się cieszę, że są ludzie którzy to tak ogarniają, najlepszego piwa! :piwo:

Falken

2018-12-10, 20:45
Profx5015 napisał/a:

Szanuję mocno za taki zbiór :ok: Oby więcej takich i naprawdę się cieszę, że są ludzie którzy to tak ogarniają, najlepszego piwa! :piwo:



Dzięki ! ;d

Zamieszczam poniżej jeszcze parę filmów:

Kobieta na owymi filmie dostała granatem i w efekcie straciła prawe oko.








I na koniec mała przeróbka :D



Mały update


ghillie441

2018-12-10, 17:42
Jak słabe, to wiecie co z tym zrobić :lodowka:

janlew

2018-12-10, 18:08
Mieszane mam uczucia...
...bolszewia jaką obecnie stanowi francuskie społeczeństwo, napie**ala się z nazistami jakimi obecnie jest francuskie i niemieckie państwo, chcące budować 4 Rzeszę (Federalna UE) z wspólną niemiecko-francustą armią. I komu tu kibicować... w sumie to kibicuje żeby się tak napie**alali w nieskończoność