18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protesty we Francji - zbiór filmów

Falken • 2018-12-08, 02:20
Zamieszam zbiór filmów z tego, co dzieje się aktualnie we Francji

Na końcu bonus !

Miłego oglądania ! :lol:










bleblebator1

2018-12-10, 18:44
janlew napisał/a:

...
...bolszewia


Tym razem pudło. To pracujaca klasa średnia napie**ala bolszewię reprezentowaną przez macrona

zerwikaptur

2018-12-10, 22:50
Up
Taa jasne
Źródłem protestów i owszem -klasa średnia ale zadymy i demolka to już „etatowi” francózko języczni zadymiarze .
O kolorze ....

bleblebator1

2018-12-11, 16:34
zerwikaptur napisał/a:

Up
Taa jasne
Źródłem protestów i owszem -klasa średnia ale zadymy i demolka to już „etatowi” francózko języczni zadymiarze .
O kolorze ....


Ja piszę o protestach, nie o plądrowaniu sklepów

grauper

2018-12-12, 14:47
Protest protestem ale postawcie się na miejscu kowalskiego jednego z drugim który nie jak ta banda zwierząt z korpo prowadzi swój własny biznes. Dla przykładu włoska pizzerię. Tyrasz od rana do wieczora, kredyciki i inne, masz swój ładny lokal ( bo j***łeś 20 lat i cie już stać ) i niedawno co kupiłeś sobie nowy samochód.

No ale k***a kupiłes go w złym dniu i postawiłeś na złej ulicy bo banda protestujących zwierząt podeszła i od tak spaliłą go jako k***a protest przeciwko rządowi... 0.o Gdzie tu sens i gdzie logika ?

Tak samo jak rozpie**alanie sklepów, lokali i całej reszty.


Strzelał bym jak do zwierząt. Chociaż nie. Do zwierząt mam o wiele więcej szacunku niż do tej hołoty.

Falken

2018-12-12, 23:29
grauper napisał/a:

Protest protestem ale postawcie się na miejscu kowalskiego jednego z drugim który nie jak ta banda zwierząt z korpo prowadzi swój własny biznes. Dla przykładu włoska pizzerię. Tyrasz od rana do wieczora, kredyciki i inne, masz swój ładny lokal ( bo j***łeś 20 lat i cie już stać ) i niedawno co kupiłeś sobie nowy samochód.

No ale k***a kupiłes go w złym dniu i postawiłeś na złej ulicy bo banda protestujących zwierząt podeszła i od tak spaliłą go jako k***a protest przeciwko rządowi... 0.o Gdzie tu sens i gdzie logika ?

Tak samo jak rozpie**alanie sklepów, lokali i całej reszty.


Strzelał bym jak do zwierząt. Chociaż nie. Do zwierząt mam o wiele więcej szacunku niż do tej hołoty.



Niektóre sklepy we Francji albo wstawiły drewniane płyty albo Jakieś szkło ochronne


Respektuj

2019-06-24, 12:19
Polska lepsza nie jest, czeka nas to samo a to przez takich kretynow co nie potrafia porzadnie i dobrze zaglosowac