18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protesty podludzi w Białymstoku

Arinori • 2020-06-13, 08:49


Aż szkoda mi wszystkich ludzi ,którzy muszą cierpieć słuchając podludzi.
W sumie śmieszne to ,że przedsiębiorców kundle(policja)potrafi uciszyć ale kiedy już chodzi o murzyny
Cytat:

murzyny[1] (Tenebrionoidea) – nadrodzina owadów z rzędu chrząszczy, podrzędu wielożernych i serii (infrarzędu) Cucujiformia. Zróżnicowana pod względem biologii i morfologii. Obejmuje około 34 tysięcy opisanych gatunków.


To nawet nie ruszą palcem.
Piwko dla Mateusza oczywiście i Panów z transparentem :)

A tutaj dla rozweselenia filmik

paero123

2020-06-13, 19:25
boo napisał/a:

Zabronisz mu chodzic w koszulce klubowej? Dlaczego sie nie przyj***les do c**y z krowim lancuchem przy pasie albo do tej w podartych spodniach idioto


Tak, zabronię. Bo potem k***a wstyd się przyznać w Polsce, że jesteś z Białego i kibicujesz Jadze jak takie małpy w koszulkach klubowych napie**alają słabszych na jakichś gejowskich pochodach, ch*j z tym, że jakieś lgbt, co to k***a jesteśmy Murzynami aby napie**alać słabszych?! Boją się nosić te Zakaz pedałowania albo Strefa wolna od LGBT to podczepiają się pod Jagę. Jakoś co weekend nie widzę ich w koszulkach Jagi, zakładają tylko na mecze albo na jakieś k***a protesty co z Jagą mają ch*j wspólnego. A klub boi się coś powiedzieć, bo patologia to niby ich kibice, k***a mać!
A ch*j mnie obchodzi jak ubierają się ludzie, taki łańcuch przy pasie nosi co drugi metalowiec a podarte spodnie to nawet dżeleros od disco polo

Juzwa

2020-06-13, 19:28
Najwyższy czas zmienić nazwę Białystok na Czarnystok. Dość k***a tego rasizmu do ch*ja wafla!!!

kigam

2020-06-13, 20:47
Zmieńcie sobie nazwę miejscowości z tego BIAŁEGOstoku ....

Zawulon

2020-06-13, 20:50
Murzyn=Człowiek o ciemnej skórze
murzyn=Nigger

i żadna sp***olina nie będzie mi zmieniać sjp

se...........ed

2020-06-13, 21:30
Zaczynają mnie wk***iać te bezmózgie zjeby .

paero123

2020-06-13, 21:51
Juzwa napisał/a:

Najwyższy czas zmienić nazwę Białystok na Czarnystok. Dość k***a tego rasizmu do ch*ja wafla!!!


kigam napisał/a:

Zmieńcie sobie nazwę miejscowości z tego BIAŁEGOstoku ....


Od Białegostoku to się odpie**olcie! Doceniam sarkazm/ironię ale k***a większość czyta, że u nas rasiści/homofoby i inne ch*jwieco i miasto staje się taką wieśniacką pipidówą, do której strach przyjechać.


nysztal

2020-06-13, 22:31
paero123 napisał/a:

Od Białegostoku to się odpie**olcie! Doceniam sarkazm/ironię ale k***a większość czyta, że u nas rasiści/homofoby i inne ch*jwieco i miasto staje się taką wieśniacką pipidówą, do której strach przyjechać.



A ja ci powiem, że cieszę się, że nasze miasto ma taką renomę bo przynajmniej mamy spokój i nie ma za dużo tych zj***nych marszów. A powiem Ci szczerze, że nikt normalny który się nie panoszy czy to z LGBT+ czy który jest innego koloru skóry to nie boi się przyjeżdżać do naszego miasta bo nikt mu tu problemu nie będzie robił ani się czepiał.

xv89

2020-06-14, 01:05
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Sto lat za murzynami to rasizm????
k***a to jest fakt. Wystarczy porównać wioskę w Afryce do najbardziej zacofanej wioski pod Białymstokiem. k***a nawet na Ukrainie...

Piwko dla kontrprotestujących...



I najlepsze w tym wszystkim twierdzenie, że wszyscy stamtąd pochodzimy.
Czyli to mieszkańcy Afryki mieli najlepsze warunki do rozwoju cywilizacji - w teorii mieli najwięcej czasu, kontynent jest bogaty w zasoby naturalne, a ziemia jest żyzna. Nie zrobili tego. Pozostali przy modelu wiecznie zwaśnionych plemion i klaników okładających się łukami, dzidami i nożami.
Bolesław Chrobry i Mieszko I przy nich to jak przybysze z dalekiej przyszłości.
O czymś to chyba świadczy?

Piolho1987

2020-06-14, 12:08
znowu Białystok odpie**ala, najpierw marsz pedryli, teraz łączą się z murzynami.... dobrze że w obu przypadkach ktoś stoi po drógiej stronie barykady.
Gonić to ścierwo kijami.

willoo

2020-06-14, 14:55
Dobra, wg. mnie mogą sobie pie**olić swoje farmazony ile chcą... Ludzie którzy chcą ich słuchać to niech sobie słuchają, ja mam ich w dupie. Ale k***a... jak zaczną odpie**alać burdę jak u hamburgerów czy angoli, to nie widzę przeciwskazań na użycie armatek wodnych, kul gumowych i pałek ... macie moje błogosławieństwo Panowie Policjanci !

raou1_duke

2020-06-14, 19:41
Same pedały w rurkach i lesby z kolorowymi kłakami... :amused:

KlinikaAborcyjna

2020-06-14, 22:02
Juzwa napisał/a:

Najwyższy czas zmienić nazwę Białystok na Czarnystok. Dość k***a tego rasizmu do ch*ja wafla!!!



chcesz zabłysnąć to posyp się brokatem, jest już miejscowość Czarnystok w województwie Podlaskim :kawa:

szatan_ns

2020-06-15, 23:51
Białystok wartko ruszył do walki o podium z Radomiem i Sosnowcem w sp***oleniu umysłowym :D

zott25

2020-06-16, 11:42
Zakładając że do tej c**y co zorganizowała ten protest, podchodzi murzynek bambo i mówi że chce ją wyr*chać, a ona powie że nie to jest rasistką?

AdamBrown

2020-06-17, 00:59
zajebiste sa takie blond laski, które sie wypowiadają na rózniaste kosmopolityczne tematy, a w życiu poza białym stokiem były tylko u babci na wsi 60 km za białym stokiem, i może na zimowisku w zakopanym.
I takie właśnie bląd istoty nie zdają sobie sprawy jak wyglada świat zachodni, kto to sa murzyni, i jak wyglada ofiara gwałtu (którą może sie stać w dalszej przyszłości, którą właśnie kreuje, bredząc tak właśnie).
Akcja wysadzania Trumpa za pomocą murzynów jest zorganizowana przez kręgi tajno-pedofilskie, i inne "Antify" oraz Tęczowe ruchy. To całe paplanie o rasiźmie w Polsce(gdzie nie ma murzynów, może jakies pojedyńcze przypadki, i w dodatku nigdy w charakterze niewolników, najczęsciej studenci)
A skutki wysadzenia Trumpa będą takie, ze swiat wkrótce pokryje sie antenami 5G, wcześniej czy później, pod takim lub innym pretekstem zainstaluja ludziom ID2020 czyli chipy w rece lub czole, i świat sie zamieni w wielką nieprzyjemna klatkę, gdzie takie pustogłowe bląd istoty, nieswiadome swojego połozenia bedą niewolnicami, albo Korporacji, albo rządów, albo kogoś jeszcze innego, nie ma to znaczenia, bo jak ją zgwałci murzyn, to na policji jej powiedzą że to była jej wina, bo go zprowokowała, albo inną podobną mądrość jak "Ubogacenie kultórowe" A w nagrodę, że jest taka mądra będzie mogła sobie wychowywać owoc tego gwałtu, i wtedy zaświta jej pierwsza myśl w głowie że "coś tu jest chyba nie tak" tylko że wtedy będzie już za późno żeby cokolwiek zmienić, bo z elektroniczną obrożą sie tego nie zrobi.
Brawo dla odważnych chłopaków z "White matter"