18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protesty podludzi w Białymstoku

Arinori • 2020-06-13, 08:49


Aż szkoda mi wszystkich ludzi ,którzy muszą cierpieć słuchając podludzi.
W sumie śmieszne to ,że przedsiębiorców kundle(policja)potrafi uciszyć ale kiedy już chodzi o murzyny
Cytat:

murzyny[1] (Tenebrionoidea) – nadrodzina owadów z rzędu chrząszczy, podrzędu wielożernych i serii (infrarzędu) Cucujiformia. Zróżnicowana pod względem biologii i morfologii. Obejmuje około 34 tysięcy opisanych gatunków.


To nawet nie ruszą palcem.
Piwko dla Mateusza oczywiście i Panów z transparentem :)

A tutaj dla rozweselenia filmik

paero123

2020-06-13, 12:41
Po ch*j gościu występuje w koszulce Jagiellonii? To jakiś piłkarz? Do ch*ja pana nie możecie założyć adidasa/najka/hugo bossa czy innego hilfigera/armani itp jak reszta świata? Potem przypie**alają się do klubu, że firmuje rasistów, anty-lgbt itp. a to jeden z drugim ma 2 koszulki w szafie i jak jedna w praniu to nosi drugą. No k***a!

bloodwar

2020-06-13, 12:44
Jakby moja córka wystąpiła w takim czymś to bym ją oddał do Okna Życia

mygyry

2020-06-13, 12:51
bloodwar napisał/a:

Jakby moja córka wystąpiła w takim czymś to bym ją oddał do Okna Życia



Według nich okna życia są złe, natomiast eutanazję by przyjęła z entuzjazmem

:lol:

barann

2020-06-13, 12:57
Gdzie jest Sanepid kiedy jest potrzebny...

gadman

2020-06-13, 13:00
rozpie**alaja mnie te pojeby.. najbardziej rasistowkie panstwo robia demonstracje ... nosz k***a

ImJack

2020-06-13, 13:18
1:50 drugiego filmiku.
Wstawcie mi proszę zdjęcie słownika który tłumaczy słowo murzyn jako "ni***r" bo ja takiego nie znalazłem.
Wymyślanie rasizmu na siłę jest najgorszym co może być.
k***a.

hdposter

2020-06-13, 13:42
rasizmem jest nawet nazwa tej wsi białystok natychmiast trzeba to zmienić.

trebles121

2020-06-13, 13:43
normalnie nie idzie tych bab pie**olnietych sluchac

boo

2020-06-13, 13:43
jasiek.kulaga napisał/a:

Powiedzcie mi jak... jak mozna sie doprowadzic do takiego sp***olenia umyslowego i jeszcze sie tym chwalic? No jak? Mozna sie usrac, uszczac, zajebac i miec jakis wstyd, swiadomosc spodlenia i pokute... a te lewackie sp***oliny.... sp***oliny, inaczej nie mozna tego okreslic... no tak pokazuja sie, obnosza sami nie rozumiejac co mowia, robia i pokazuja... przeciez to jest poziom inteligencji ile? 70? 60? To nawet nie nadaje sie by chodnik zamiatac.... Hitler mial racje, wszelkie zboczenie, lewactwo - kulka albo spalic, bo to nawet do zadnej roboty nie nadaje sie.... k***a nawet nawozu z takiej sp***oliny nie zrobisz.... przetopic na mydlo? Brzydzilbym sie..... zarazic...



Niestety, panstwo opiekuncze zapewni im byt. To sa takie odpady spoleczne, w wiekszosci brzydcy, w szkole wysmiewani, nieumiejacy sie postawic i niemajacy wlasnego zdania.Pojedynczo nic nie moga w grupie mysla, ze sa kims. Liza swoje jajka (o ile je maja) i podbudowuja sie nawzajem.

paero123 napisał/a:

Po ch*j gościu występuje w koszulce Jagiellonii? To jakiś piłkarz? Do ch*ja pana nie możecie założyć adidasa/najka/hugo bossa czy innego hilfigera/armani itp jak reszta świata? Potem przypie**alają się do klubu, że firmuje rasistów, anty-lgbt itp. a to jeden z drugim ma 2 koszulki w szafie i jak jedna w praniu to nosi drugą. No k***a!



Zabronisz mu chodzic w koszulce klubowej? Dlaczego sie nie przyj***les do c**y z krowim lancuchem przy pasie albo do tej w podartych spodniach idioto

PERKUN

2020-06-13, 13:44
"Oczywiście, że w Polsce jest rasizm, ale nie uważam żeby to był problem".

djpyza

2020-06-13, 13:57
Moje miasto takie piękne ^^^^

audioholic napisał/a:

rasistowskie miasto bo Biały stok



przygarniaj swoich lgbt i nie wiadomo co jeszcze do siebie...

misiu1123

2020-06-13, 13:57
I po co taki żyje, jak ten chwast?

darayavahus

2020-06-13, 15:08
Patrząc na to nawet nei chce mi się rzygać, to moim rzygom chce się rzygać.

Respektuj

2020-06-13, 16:21
gdzie są Ci wielcy obrońcy jak w Polsce komuś stanie się krzywda?

Szambo

2020-06-13, 16:39
proponuję promowac:
RAIINBOW LIVES MATTER

i

JUDE LIVES MATTER

Dostaną przegrzania mózgu