18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protesty podludzi w Białymstoku

Arinori • 2020-06-13, 08:49


Aż szkoda mi wszystkich ludzi ,którzy muszą cierpieć słuchając podludzi.
W sumie śmieszne to ,że przedsiębiorców kundle(policja)potrafi uciszyć ale kiedy już chodzi o murzyny
Cytat:

murzyny[1] (Tenebrionoidea) – nadrodzina owadów z rzędu chrząszczy, podrzędu wielożernych i serii (infrarzędu) Cucujiformia. Zróżnicowana pod względem biologii i morfologii. Obejmuje około 34 tysięcy opisanych gatunków.


To nawet nie ruszą palcem.
Piwko dla Mateusza oczywiście i Panów z transparentem :)

A tutaj dla rozweselenia filmik

Halman

2020-06-13, 08:56
murzyny to sobie chociaż sklepy poplądrowały, przepraszam, poprotestowały... :niggasmile:


i ci tutaj to nie ma na co patrzeć...

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-13, 08:58
Sto lat za murzynami to rasizm????
k***a to jest fakt. Wystarczy porównać wioskę w Afryce do najbardziej zacofanej wioski pod Białymstokiem. k***a nawet na Ukrainie...

Piwko dla kontrprotestujących...

dantee

2020-06-13, 09:00
zwykłe lewe k***y i nic więcej, szkoda nawet na nie srać

jebau

2020-06-13, 09:13
Nie wiem jaki jest sens protestu przeciwko rasizmowi skoro w Polsce nie ma rasizmu. Polacy nienawidzą wszystkich, włączane ze sobą

Halman

2020-06-13, 09:30
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:


Doj***li się do tego, że ucharakteryzowano ją na murzyna...



Hahahahahahahahaa.. O k***a, o ja pie**olę, nie wierzę... lewacki cyrk z małpami na kółkach :-D

contracts

2020-06-13, 09:34
Nie będą mi mówić kogo mam lubić kogo nie. Wszystkich nienawidzę po równo. 99% ludności to ludzka swołocz, bydło niegodne korzystać z technologii wynalezionych przez wybitne jednostki. 21 wiek procesory, loty w kosmos, zderzacze hadronów a nadal większość wierzy w bóstwa sprzed tysięcy lat. Są też tacy co Cie oplują, przekopią a nawet zabiją za wiarę w coś czego nie ma. Już małpa Koko wykazała większy iloraz niż większość idiotów na tej planecie.

No...........iX

2020-06-13, 10:20
Są skuteczni i bardzo im kibicuję!
Bo jeszcze niedawno, byłbym skłonny bronić ludzi walczących z rasizmem .
Przekonali mnie i mi przeszło .
:amused:

Arathnmor

2020-06-13, 10:25
Lewacy są śmieszni z tym swoim rasizmem - wypominając jakiekolwiek różnice ze względu na wygląd sami są rasistami. Z drugiej strony większość sadoli bez problemu po fonii rozpozna przynależność etniczną ;)

audioholic

2020-06-13, 10:43
rasistowskie miasto bo Biały stok

mygyry

2020-06-13, 11:00
Lewactwo to jedyna forma upośledzenie która objawia się dopiero od około 17 roku życia

Macx83wwww

2020-06-13, 11:52
Kononowicz powinien zwołać konferencję prasową...

jasiek.kulaga

2020-06-13, 12:21
Powiedzcie mi jak... jak mozna sie doprowadzic do takiego sp***olenia umyslowego i jeszcze sie tym chwalic? No jak? Mozna sie usrac, uszczac, zajebac i miec jakis wstyd, swiadomosc spodlenia i pokute... a te lewackie sp***oliny.... sp***oliny, inaczej nie mozna tego okreslic... no tak pokazuja sie, obnosza sami nie rozumiejac co mowia, robia i pokazuja... przeciez to jest poziom inteligencji ile? 70? 60? To nawet nie nadaje sie by chodnik zamiatac.... Hitler mial racje, wszelkie zboczenie, lewactwo - kulka albo spalic, bo to nawet do zadnej roboty nie nadaje sie.... k***a nawet nawozu z takiej sp***oliny nie zrobisz.... przetopic na mydlo? Brzydzilbym sie..... zarazic...