18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest po ukraińsku

zygmuntor • 2013-12-01, 17:08
Paryż, ambasada Ukrainy. Kilku Ukrainkom z Femenu zachciało się prezydenckiego ch*ja do dupy. skandują" "Ukraina do Europy, Janukowycz do dupy"
źródło: http://www.liveleak.com/view?i=526_1385897370

Rysiek86

2013-12-01, 17:13
Te baby też mają pomysły !!!
Niech tak nasze z Tuskiem zrobią !

alex037

2013-12-01, 17:18
Po prostu potrzebują ku*asa w morde żeby sie uciszyły .. Piwko bo zdąrzyłem zfapić (kręcą mnie ruski) xd

zonk

2013-12-01, 17:34
Ehh gupie baby nie widzą jaki ich syf czeka jak by weszli do UE.

dresiu18

2013-12-01, 17:34
kto je wypuścił z kuchni??

Hrodgar

2013-12-01, 17:59
Czemu się ludzie dziwicie, przecież Ci ukraincy, którzy chcą do UE popierają ruch banderowców.

bloodwar

2013-12-01, 18:10
Tak oto demokracja i sympatia wyborców chadza własnymi ścieżkami - jeszcze niedawno niemalże bogiem na Ukrainie był Kuczma, potem Kuczma był beee i "wybrano" Janukowicza, jednak ludzie się zbuntowali bo ponoć woleli Juszczenkę, zrobiono kolejne wybory i wygrał Juszczenka na wespół zespół z "premierówną" - ukochaną przez naród Julią Tymoszenko a Janukowicz był beee. Potem okazało się, że Tymoszenko ma brudne łapki umaczane po łokcie w łapówkach (a także zlecaniu zabójstw osób niewygodnych) i to ona była beee, potem ukochany Juszczenko stał się pensona non grata i persona beee i wybrano... ponownie Janukowicza. I teraz, być może te same osoby które na niego wtenczas głosowały, oddają mocz na jego portrety bo jest beee. To kto w takim razie nie jest beee?

Jeszcze ciekawiej było w Egipcie, gdzie naród obalił "tyrana" Mubaraka który owszem, prowadził rządy twardej ręki (ale to przecież kozojebcy - jak można inaczej nimi rządzić jak nie z pozycji siły?) ale za to wprowadzał dość luźne, jak na islam zasady. Zniesiono go bo ponoć wykorzystywał wojsko do sprawowania władzy, dążył do tyranii, wprowadzenia szariatu (czyli władzy opartej na prawie koranicznym) i ponoć gnębił koptów (taka trochę, delikatnie mówiąc, niezbyt lubiana przez muzułmanów, katolików i Żydów sekta będąca miksem tych trzech religii oraz prawosławia i wierzeń rdzennych mieszkańców Egiptu - Fellahów) oraz szyitów (mniej popularny odłam islamu - jak prawosławie, luteranie czy kalwini w chrześcijaństwie). Po obaleniu go wybrano... prezydenta wykorzystującego do włądzy wojsko, dążącego do tyranii, wprowadzenia szariatu, kolesia nienawidzącego koptów i szyitów :-) I teraz ludzie chcą jego odejścia i prawdopodobnie wybiorą... innego tyrana, Ahmada Szafika który był... premierem za czasów znienawidzonego Mubaraka :-)

krille11

2013-12-01, 18:22
I czy to k***a jest normalne?

606

2013-12-01, 18:29
Jakim trzeba być k***a dnem społecznym żeby tak na ulicy odpie**alać?

Jemkoty

2013-12-01, 18:33
kamerzysta pedał! kamerował twarz :D

Riffer

2013-12-01, 19:36
k***a co za bydlo

Kw...........NY

2013-12-01, 19:58
Jeśli ktoś chce się pośmiać to niech włączy TVN 24 ale najlepszy kabaret był w faktach :>

Goger

2013-12-01, 19:58
Oddają uryne gdzie popadnie, zupełnie jak zwierzęta... Po co zwierzęta w UE