18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest po ukraińsku

zygmuntor • 2013-12-01, 17:08
Paryż, ambasada Ukrainy. Kilku Ukrainkom z Femenu zachciało się prezydenckiego ch*ja do dupy. skandują" "Ukraina do Europy, Janukowycz do dupy"
źródło: http://www.liveleak.com/view?i=526_1385897370

giboN31

2013-12-01, 20:04
Nie wiem czy te głupie k***y wiedzą, czy kto tam i te hasła wymiślał co krzyczały, ale Ukraina tak trochę jest od zawsze w Europie

Anders Breivik

2013-12-01, 20:14
Nic się k***a nie nauczyli o unii od sąsiadów z zachodu. UE da im hajs na bzdety a w zamian będą zobligowani do rozj***nia swojego przemysłu.

kroplowa

2013-12-01, 20:24
Bądźmy szczerzy, to właśnie tacy ludzie chcą ZSRE, bo wiedzą jakie tu jest zacofanie i im się tu podoba. Inna sprawa to ludzie, którzy jak niegdyś Polacy, chcą otwarcia granic i wyjechać na wyspy, albo w do innego € dajnego landu.

sz...........r9

2013-12-01, 20:26
Sam fakt, że to zrobiły jest żałosne. Ale k***a ta pierwsza od lewej wytarła cipe spódnicą! No ja pie**ole ................. To tak jakby sie wysrać i wytrzeć dupe rękawem. Co za brudne ścierwo

bapmek

2013-12-01, 20:30
Nie ma to jak ignoranci wypowiadający się na tematy o których bladego pojęcia nie mają.

defcon1

2013-12-01, 20:36
A one biorą 2500 euro wypłaty ;)

Lang

2013-12-01, 20:40
Nie ma to jak ignoranci wypowiadający się na tematy o których bladego pojęcia nie mają.
---------------------------------

Fakt, tutaj chyba nikt się nie zna na wycieraniu c**y rękawem po szczaniu.

milosciprzyjazn

2013-12-01, 20:42
Cytat:

Ehh gupie baby nie widzą jaki ich syf czeka jak by weszli do UE.


Poza UE nie czeka ich nic lepszego. Nas zresztą też

Plecionkarz

2013-12-01, 20:50
Do unii lgnął państwa postkomunistyczne bo myślą, że jak odetną się od zsrr i przyłączą do nowej ch*jni to ich życie będzie usłane różami. Tak jak baba która ucieka od alkoholika do ćpuna bo myśli, że miała najgorzej jak mieć można i teraz na pewno będzie lepiej.

tylkoodra

2013-12-01, 21:04
Wy tak jebiecie UE, a nawet sobie nie wyobrażacie ile inwestycji Polska przeprowadziła z dotacji EU :) . Już w ogóle nie rozwijalibyśmy się będąc poza UE. troszkę samooceny, a mniej internetów Panowie.

Kamaclan

2013-12-01, 21:10
mi tam stanął

zonk

2013-12-01, 21:10
@Up, jesteś świadomy tego jak się cofniemy jak unia upomni się o swoje ? Czy jeszcze nie dotarło.

Soulcatcher

2013-12-01, 21:23
kaktuz napisał/a:

co za brudne k***y



A i tak byś siedział jak szpak na czereśni.

PanMarian

2013-12-01, 22:12
Cytat:

Wy tak jebiecie UE, a nawet sobie nie wyobrażacie ile inwestycji Polska przeprowadziła z dotacji EU . Już w ogóle nie rozwijalibyśmy się będąc poza UE. troszkę samooceny, a mniej internetów Panowie.


Dostalismy na "inwestycje" moze z 30% wiecej niz zaplacilismy skladki, a po podliczeniu inflacji jaka w miedzyczasie miala miejsce, dostalismy moze 15% wiecej niz dalismy. A wzrost pkb spadl nam o jakies 5% zreszta nie ma co sie na pkb powolywac, chyba kazdy zauwazyl sam, ze wiekszosci ludzi sie przez ostatnie 15lat (wchodzenie do unii trwa nieco dluzej niz samo podpisanie papierkow) znacznie pogorszylo. Przedsiebiorcy juz i tak w wielkie gowno wchodzili zakladajac firmy, przez wszystkie przepisy i podatki jakie nam nasze panstwo zafundowalo, a jak doszly do tego dyrektywy unijne to mala/srednia dzialalnosc jest niemal niemozliwa, wiec prosze nie mowic, ze jakies tam inwestycje unijne nam w jakis sposob pomogly. Te dofinansowania to taki sposob na kupienie niepodleglosci, zabiora nam 20mln, dodrukuja 15mln, i oddadza 35mln na autostrade, po czym pie**olna wielki szyld z napisem "wybudowane z funduszy unijnych" a Wieslaw na wiosce cieszy sie jak nas tu mlekiem i miodem oblewaja.
Co do filmiku: Bydlo po prostu, ale nie ma co sie dziwic, mamy w koncu demokracje i nawet takie bydlo ma wplyw na losy kraju. Prawdopodobnie nie wiedza nawet o co krzycza bo dostaly po 1500 ojro i kazano im krzyczec i szczac pod siebie, i tak cud, ze az 4 znalezli.
W takich sytuacjach policja powinna sie zjawic w dwie minuty i najpierw palami po lbach przeleciec, a potem w kabarynie te delikwentki porzadnie przerznac, bo widac ze im ch*ja brakuje.

Pozdrawiam