18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest po ukraińsku

zygmuntor • 2013-12-01, 17:08
Paryż, ambasada Ukrainy. Kilku Ukrainkom z Femenu zachciało się prezydenckiego ch*ja do dupy. skandują" "Ukraina do Europy, Janukowycz do dupy"
źródło: http://www.liveleak.com/view?i=526_1385897370

ma...........oh

2013-12-01, 22:31
I ja się pytam gdzie byli ciemni obywatele ów Francji ? Zaraz by uciekały na ich "wygłodniały" widok :D

bapmek

2013-12-01, 22:34
Lang napisał/a:

Nie ma to jak ignoranci wypowiadający się na tematy o których bladego pojęcia nie mają.
---------------------------------

Fakt, tutaj chyba nikt się nie zna na wycieraniu c**y rękawem po szczaniu.



O sytuacji geopolitycznej i społecznej Ukrainy też mało wiecie.

Majesty

2013-12-01, 23:27
bapmek, Ja z chęcią wysłucham co masz do powiedzenia w temacie a i może czegoś nowego się dowiem :)

Co do samego protestu to na miejscu ambasadora lał bym wrzątek, szkoda że żyjemy w czasach gdzie zdrowe i mocne argumenty nic nie znaczą w porównaniu ze szczochami jakiś szmat.

de_ent

2013-12-01, 23:35
I one chcą do europy... Ciapaki też chcą...

Leginek

2013-12-01, 23:43
Fani golden shower pewnie dzierżą już swe berła w dłoniach

beister

2013-12-02, 00:47
sic est gloria mundi ;/

JH...........DS

2013-12-02, 00:49
jakbym je zgwałcił to coś by mi zrobili? paradują z gołą c*pką i cyckami więc jakby mój ch*j w nie wjechał to bym powiedział, że strajkuję przeciwko takim dz**kom

SonicBoom

2013-12-02, 01:07
Panowie strasznie spinacie dupska a nie m a o co. To jest kraj niszczony, ograniczony i wykorzystywany na maxa. Byliście kiedyś w ukraińskim akademiku? Na imprezie? Gdziekolwiek k***a?
Powiem wam, że w h*j sympatyczni ludzie i nic do nich nie mam. Historia? To, że było tam kilku pojebów nic nie znaczy.. a my kilka set lat temu nie byliśmy lepsi.

PanMarian

2013-12-02, 07:10
sonicboom napisał/a:

Panowie strasznie spinacie dupska a nie m a o co. To jest kraj niszczony, ograniczony i wykorzystywany na maxa


Jak wstapia, to bedzie jeszcze gorzej. Poza tym, nie wyglada na to, zeby spieszyli sie jakos z wejsciem do europy, skoro na demonstracje przyszly 4 osoby... (Pewnie bylo wiecej reporterow i ew. policji niz demonstrujacych).
Pozdrawiam

SonicBoom

2013-12-02, 17:12
Nie wiem skąd masz newsy bo w mediach mówią ok. 200 tyś , ja od znajomych sąsiadów słyszałem, że blisko 400 tyś. to 4x tyle co u nas na marszu było :) bo to się nazywa naród i jedność :D

EdmundKemper

2013-12-03, 14:55
@SonicBoom Ale zauważ też to, że u nas 100tys. świętujące święto narodowe to banda faszystów i chuliganów, a na Ukrainie 100tys. to demonstracja w słusznej sprawie. Filmiki z zeszłorocznego marszu, gdzie policjanci w kominiarkach robią co chcą są niewystarczające do ujawnienia prowokacji, a TVN wierzy na słowo ukraińskiej opozycji, że osoby wywołujące na ich demonstracji zamieszki to prowokacja rządu. Taka rzetelność.