18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest Covidowy ..

~McSadol • 2021-11-21, 14:57
.. takie tam zabawy Haga Holandia ...


neo001

2021-11-23, 18:57
sjp napisał/a:

Właśnie przechodzę covid i powiem tylko jedno. Jesteś j***nym debilem.



3/4 dawka nie pomogła i umierasz, tak mi przykro :D

Cudak

2021-11-24, 19:47
Mokebe napisał/a:

Kolejny szurski wysryw. Miłego zdychania w oczekiwaniu na miejsce w szpitalu czy karetke. Powinni dla was szury wszystkich wj***ć do jakiegoś rezerwatu, najlepiej na Madagaskarze z dala od cywilizowanych ludzi, gdzie będziecie mogli sobie żyć, podle waszego życiowych zasad "na chłopski rozum" i rzucać się gównem jak małpy.
Filmik pokazuje wygląd typowych antycovidowców. Jak widać, rozum myślą nie zmącony. Informacje czerpane z grupek na fb.



Lepiej być wk***ionym gościem wyrażającym swój sprzeciw korona panice nakręcanej przy pomocy pożytecznych idiotów, niż być takim bojącym się powietrza mózgozjebem z maseczką strzykawką jak Ty :)




sjp

2021-12-02, 12:17
Do wszystkich tam mędrkujących wyżej jakieś farmazony do mnie i ogólnie o covidzie vel przeziębieniu.

Przeszedłem to gówno, nie obłożnie chory, ale w mega mega ch*jowym samompoczuciu. Byłem szczepiony i po pierwsze wk***iony, że mimo szczepienia się zaraziłem, a po drugie zastanawiałem się, czy gdybym nie był szczepiony, też bym tak przechodził tego covida.

Dziś już się nie zastanawiam. Mój szwagier, młody, 30 lat, nie szczepiony (starał się o dziecko, nie chciał się szczepić). Covid, kilka dni w szpitalu, stan co raz gorszy, dziś po respiratorem, wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną, transportowany helikopterem do szpitala w Poznaniu. Oby przeżył.

Więc cieniasy, małe ch*jki, przestańcie mędrkować, bo ch*ja wiecie i ch*ja się znacie i ch*ja widzieliście i dopiero, jak dostaniecie covida to się zesracie i dotrze do was, jakimi zjebami jesteście. Dajcie znać wtedy szczerze co u was.

Do innych, którzy się wahają szczepić: Jeśli jeszcze się nie zaszczepiliście, to zapie**alajcie po szczepionkę, bo może wam ona uratować życie. Chyba, że w piździe macie życie, wtedy się nie szczepcie, covid da Wam inne możliwości.

Cudak

2021-12-12, 17:13
sjp napisał/a:

Jeśli jeszcze się nie zaszczepiliście, to zapie**alajcie po szczepionkę



To się samo komentuje hahaha