18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest Covidowy ..

~McSadol • 2021-11-21, 14:57
.. takie tam zabawy Haga Holandia ...


Jerzy_Owsik

2021-11-21, 15:04
k***a ci rządzący to już nie wiedzą co mają robić k***y j***ne

Cudak

2021-11-21, 15:16
Jerzy_Owsik napisał/a:

k***a ci rządzący to już nie wiedzą co mają robić k***y j***ne



te k***y to wiedzą i właśnie to robią. Chyba sami są pozytywnie zaskoczeni jak duży jest procent ludzi podatnych na covidiotyzm. Teraz nasilane jest kreowanie poczucia wspólnoty tych zaszczepionych, wzbudzanie wrogości i poczucia zagrożenia wobec normalnych ludzi, którzy ośmielili się nie wierzyć w rozkazy prosto z telewizora. Walka z niewidzialnym, wymyślonym wrogiem, a najlepiej niech walczą ludzie ze sobą. Podziałami najłatwiej się steruje.

Na pewno część z nas się kiedyś zastanawiała jak to możliwe, że tak wielu Niemców dało się wprzęgnąć w nazizm. Za 50 lat ludzie będą się pukać w głowę, jak to możliwe, że tak wielu stało się covidiotami.

Folur

2021-11-21, 15:28
Cudak napisał/a:

Za 50 lat ludzie będą się pukać w głowę, jak to możliwe, że tak wielu stało się covidiotami.



A ja myślę że za 5-10 max.

Smartghetto

2021-11-21, 15:35
Folur napisał/a:

A ja myślę że za 5-10 max.



no chyba nie jezeli idziemy w strone idiokracji to taka refleksja moze nigdy nie nastąpic u tępego ogółu tylko u ludzi myslacych normalnie tak jak dzisiaj.

shoe5maker

2021-11-21, 17:16
A co ty ferment siejesz, w Polsce łamana jest konstytucja i brudasów biją na granicy.

xXx5226

2021-11-21, 17:31
shoe5maker napisał/a:

A co ty ferment siejesz, w Polsce łamana jest konstytucja i brudasów biją na granicy.



Właśnie po to ich tam bija by uwagę narodu odwrócić.

Wiewór

2021-11-21, 17:34
Pokojowy protest antyszczepowych intelektualistów. :lol:
100 lat temu po wielkiej wojnie była epidemia hiszpanki która rozniosła się po świecie dzięki wracającym żołnierzom i na ulicach był tak sami cyrk jak wprowadzano restrykcje żeby opanować epidemie.
100 lat minęło a ludzie są dalej tak samo głupi.

Ludzie nie wierzą naukowcom w epidemie, nie wierzą szczepionkom ale k***a bezkrytycznie wierzą w jakaś j***na bozie która mieszka na chmurce. Haha

kothletino

2021-11-21, 18:04
A wtedy też dostawali szczepienia które nie uchronią cię od choroby a JEDYNIE MOGĄ złagodzić jej negatywne skutki?
Albo lepiej, że można umrzeć na ta chorobę po 2 dawkach/szczepieniach?
Albo jeszcze lepiej, że jeśli niezaszczepiony spotka zaszczepionego to może go zarazić i zaszczepiony umrze?

Nie ma co mieszać do tego Bozi ani "amerykańskich naukowców".

No-idea

2021-11-21, 18:16
Niezmiennie mnie zastanawia co takiego się dzieje w mózgu jakiegoś kompletnego randomsa co nagle zaczyna uwazać że rozgryzł spisek i wie lepiej co się dzieje z wirusem niż ludzie którzy poświęcili na to lata studiów i badań, bo obejrzeli parę podejrzanych filmów na YT.

Edit: *bo obejrzał

Herhard

2021-11-21, 18:32
Wiewór napisał/a:

Pokojowy protest antyszczepowych intelektualistów.
100 lat temu po wielkiej wojnie była epidemia hiszpanki która rozniosła się po świecie dzięki wracającym żołnierzom i na ulicach był tak sami cyrk jak wprowadzano restrykcje żeby opanować epidemie.
100 lat minęło a ludzie są dalej tak samo głupi.
Ludzie nie wierzą naukowcom w epidemie, nie wierzą szczepionkom ale k***a bezkrytycznie wierzą w jakaś j***na bozie która mieszka na chmurce. Haha



Wstawaj,zesrałeś się. Nie porównuj prawdziwej epidemii do koronoszopki która się teraz odbywa. Pandemia to nastąpi wkrótce,ale poszczepienna.

sa...........el

2021-11-21, 19:16
Wiewór napisał/a:

Pokojowy protest antyszczepowych intelektualistów.
100 lat temu po wielkiej wojnie była epidemia hiszpanki która rozniosła się po świecie dzięki wracającym żołnierzom i na ulicach był tak sami cyrk jak wprowadzano restrykcje żeby opanować epidemie.
100 lat minęło a ludzie są dalej tak samo głupi.
Ludzie nie wierzą naukowcom w epidemie, nie wierzą szczepionkom ale k***a bezkrytycznie wierzą w jakaś j***na bozie która mieszka na chmurce. Haha



Gówno prawda, ludzie umierali dosłownie na ulicy, wysiadając z pociągu, czy idąc do pracy i nikt nie protestował. Z epidemią cholery ci się pomyliło w XIX wieku, ale tacy jak ty lubią pie**olić, byle pie**olić. Porównaj sobie śmiertelność hiszpanki i ile ludzi przy o wiele mniejszym zaludnieniu zmarło w dwa lata, kontra to gówno z liczebnością ludności większą o kilka miliardów i naciąganymi statystykami i skończcie już covidioci pie**olić i przyrównywać to słabe coś do jednej z największych zaraz w historii, bo słabo się robi, poziom faktu i superexpressu, byle wystraszyć.

No-idea napisał/a:

Niezmiennie mnie zastanawia co takiego się dzieje w mózgu jakiegoś kompletnego randomsa co nagle zaczyna uwazać że rozgryzł spisek i wie lepiej co się dzieje z wirusem niż ludzie którzy poświęcili na to lata studiów i badań, bo obejrzeli parę podejrzanych filmów na YT.
Edit: *bo obejrzał



Wystarczy, że porównają kraje, czy stany, w których lockdawnu nie zrobili i takiej szopki faszyzmu jak w zachodniej europie, dodadzą dwa plus dwa i widać jak na dłoni, że jakoś tam, gdzie nie wprowadza się zamordyzmu nic złego się nie dzieje, ba, nawet jest lepiej niż w krajach takich jak Holandia, czy Austria. To nie jest takie trudne i nie trzeba do tego żadnego filmu, a podstawy logiki. Jak dla ciebie skorumpowanie rządu jest niemożliwe i to teorie spiskowe, to rozpędź się i jebnij w ścianę.

andrzejrobert75

2021-11-21, 19:17
Folur napisał/a:

A ja myślę że za 5-10 max.



Ci co dożyją,a za wiele ich nie będzie.

Insaner

2021-11-21, 19:54
Wiewór napisał/a:

100 lat temu po wielkiej wojnie była epidemia hiszpanki która rozniosła się po świecie dzięki wracającym żołnierzom i na ulicach był tak sami cyrk jak wprowadzano restrykcje żeby opanować epidemie.



Skąd Ty czerpiesz taką wiedzę? Hiszpanka była ekspresowa - zabiła kogo miała zabić i się skończyła w przeciągu 2 lat. Nie było żadnych "obostrzeń" na miarę tamtych czasów. Ludzie nawet nie do końca zorientowali się co się stało. Takich epidemii z prawdziwego zdarzenia na pewno będzie jeszcze mnóstwo, więc nie rozumiem skąd to zdziwienie. Nie nad wszystkim panujemy - równie dobrze może się trafić taka bakteria czy wirus który wybije kilkanaście lub kilkadziesiąt procent ludzkości. Życie ludzkie nie jest jakąś nietykalną wartością - stada zwierząt też wymierają. Ludziom naprawdę nie potrzeba zachowania więcej niż 10% populacji aby bez problemu dalej egzystować na tej planecie...

Polemon

2021-11-21, 19:56
Myślę że covid ma w dupie te protesty i szkoda robić wgl :-P