18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest Covidowy ..

~McSadol • 2021-11-21, 14:57
.. takie tam zabawy Haga Holandia ...


Mokebe

2021-11-21, 20:23
Cudak napisał/a:

...



Kolejny szurski wysryw. Miłego zdychania w oczekiwaniu na miejsce w szpitalu czy karetke. Powinni dla was szury wszystkich wj***ć do jakiegoś rezerwatu, najlepiej na Madagaskarze z dala od cywilizowanych ludzi, gdzie będziecie mogli sobie żyć, podle waszego życiowych zasad "na chłopski rozum" i rzucać się gównem jak małpy.

Filmik pokazuje wygląd typowych antycovidowców. Jak widać, rozum myślą nie zmącony. Informacje czerpane z grupek na fb.


raq

2021-11-21, 20:32
xXx5226 napisał/a:

Właśnie po to ich tam bija by uwagę narodu odwrócić.



Sam to wymyśliłeś?

:mrgreen:

Poziom dzban osiagniety, gratki.

xXx5226 napisał/a:

Właśnie po to ich tam bija by uwagę narodu odwrócić.



Sam to wymyśliłeś?

:mrgreen:

Poziom dzban osiagniety, gratki.

Herhard napisał/a:

Wstawaj,zesrałeś się. Nie porównuj prawdziwej epidemii do koronoszopki która się teraz odbywa. Pandemia to nastąpi wkrótce,ale poszczepienna.


Ilu tu siedzi debili, pojecia nie miałem, weź se koło,matołku.

xXx5226 napisał/a:

Właśnie po to ich tam bija by uwagę narodu odwrócić.



Sam to wymyśliłeś?

:mrgreen:

Poziom dzban osiagniety, gratki.

Herhard napisał/a:

Wstawaj,zesrałeś się. Nie porównuj prawdziwej epidemii do koronoszopki która się teraz odbywa. Pandemia to nastąpi wkrótce,ale poszczepienna.


Ilu tu siedzi debili, pojecia nie miałem, weź se koło,matołku.


Insaner napisał/a:

Skąd Ty czerpiesz taką wiedzę? Hiszpanka była ekspresowa - zabiła kogo miała zabić i się skończyła w przeciągu 2 lat. Nie było żadnych "obostrzeń" na miarę tamtych czasów. Ludzie nawet nie do końca zorientowali się co się stało. Takich epidemii z prawdziwego zdarzenia na pewno będzie jeszcze mnóstwo, więc nie rozumiem skąd to zdziwienie. Nie nad wszystkim panujemy - równie dobrze może się trafić taka bakteria czy wirus który wybije kilkanaście lub kilkadziesiąt procent ludzkości. Życie ludzkie nie jest jakąś nietykalną wartością - stada zwierząt też wymierają. Ludziom naprawdę nie potrzeba zachowania więcej niż 10% populacji aby bez problemu dalej egzystować na tej planecie...



Zabiła każdego, kogo miała zabić

Cudak

2021-11-21, 21:06
Mokebe napisał/a:

Kolejny szurski wysryw. Miłego zdychania w oczekiwaniu na miejsce w szpitalu czy karetke. Powinni dla was szury wszystkich wj***ć do jakiegoś rezerwatu, najlepiej na Madagaskarze z dala od cywilizowanych ludzi, gdzie będziecie mogli sobie żyć, podle waszego życiowych zasad "na chłopski rozum" i rzucać się gównem jak małpy.
Filmik pokazuje wygląd typowych antycovidowców. Jak widać, rozum myślą nie zmącony. Informacje czerpane z grupek na fb.



Jeśli boisz się ludzi, boisz się oddychać to polecam zamknąć się w piwnicy, ale nie nikt Ci nie da gwarancji, że się nie przeziębisz :) Drogi covidioto, powiem Ci więcej. To właśnie przez takich ludzi jak Ty, którzy podtrzymują narracje strachu, przekonują innych by wierzyli w jedyną słuszną chorobę i życiodajny eliksir, zamykane są szpitale, przedsiębiorcy bankrutują, dzieci są izolowane od rówieśników, popełniane są samobójstwa a ludzie nie mogą się leczyć. Tacy słabi, podatni na manipulacje ludzie jak Ty, mają krew na rękach. Pożyteczni idioci e,e covidioci.

No-idea

2021-11-21, 21:25
Cudak napisał/a:

Jeśli boisz się ludzi, boisz się oddychać to polecam zamknąć się w piwnicy, ale nie nikt Ci nie da gwarancji, że się nie przeziębisz Drogi covidioto, powiem Ci więcej. To właśnie przez takich ludzi jak Ty, którzy podtrzymują narracje strachu, przekonują innych by wierzyli w jedyną słuszną chorobę i życiodajny eliksir, zamykane są szpitale, przedsiębiorcy bankrutują, dzieci są izolowane od rówieśników, popełniane są samobójstwa a ludzie nie mogą się leczyć. Tacy słabi, podatni na manipulacje ludzie jak Ty, mają krew na rękach. Pożyteczni idioci e,e covidioci.



Natępny który w swojej denialskiej mądrości pieprzy takie bzdury że macki opadają. Małbys swooje uczucie strachu beznadziejny debiilu jakbys był akurat z tych osób które przechodzą to w sposób tragiczny. Pewnie masz szczęście że to nikt z Towich bliskich ani znajomych bo nie nabijałbyś się tak półgłówie jakby twoja matka albo twój kumpel z pracy, młodszy od ciebie, ledwo zipał pod respooratorem w szpitalu. Ja tez przeszedłem to bez większych senssacji, ale wiem jak to potrafi człowiekiem pozamiatać i przez takich tępaków jak ty każdy kto będzie z jakieogś powodu przechodził to ciężko lub będzie to dla niego śmiertelne, ma większą szansę złapania tego. Jakbyś zdechł to i im byś pomógł i świat byłby lżejszy o jednego debila.

Armid

2021-11-21, 21:39
Cudak napisał/a:

te k***y to wiedzą i właśnie to robią. Chyba sami są pozytywnie zaskoczeni jak duży jest procent ludzi podatnych na covidiotyzm. Teraz nasilane jest kreowanie poczucia wspólnoty tych zaszczepionych, wzbudzanie wrogości i poczucia zagrożenia wobec normalnych ludzi, którzy ośmielili się nie wierzyć w rozkazy prosto z telewizora. Walka z niewidzialnym, wymyślonym wrogiem, a najlepiej niech walczą ludzie ze sobą. Podziałami najłatwiej się steruje.
Na pewno część z nas się kiedyś zastanawiała jak to możliwe, że tak wielu Niemców dało się wprzęgnąć w nazizm. Za 50 lat ludzie będą się pukać w głowę, jak to możliwe, że tak wielu stało się covidiotami.



Przejdź się foliarzu po moim niewielkim oddziale gdzie leży na chwilę obecną 35 osób mających sars cov 2. z czego 6 pod respiratorem. Czekaj czekaj jak brzmiało jedno z 10 przykazań antycovidowych foliarzy? "co roku na grypę tyle samo osób choruje i umiera?" Stado baranów wy w nakrętce po napoju widzicie ufo latające wokół naszej ziemi.... jakie wokół... do przodu i do tyłu bo ziemia jest płaska prawda?????

Puknijcie się w resztkę rozumu i dajcie innym w spokoju ratować ludzi.

No-idea

2021-11-21, 21:40
I żey nie było - nie jestem też zdania że wszystko co podaje rząd w w.w. sprawie to prawda, manipulacja jest powszechna, część zakazów debilna, ale negować to że jest to groźny wirus bo mnie ani moim bliskim nic nie zrobił, a ja jestem ekspertem bo oglądałem film na jołtunie i czytałem artykuł lekarza co mu prawo do praktyki zabrali, to bezdenna głupota.

Karboksylator

2021-11-21, 21:40
Cudak napisał/a:

te k***y to wiedzą i właśnie to robią. Chyba sami są pozytywnie zaskoczeni jak duży jest procent ludzi podatnych na covidiotyzm. Teraz nasilane jest kreowanie poczucia wspólnoty tych zaszczepionych, wzbudzanie wrogości i poczucia zagrożenia wobec normalnych ludzi, którzy ośmielili się nie wierzyć w rozkazy prosto z telewizora. Walka z niewidzialnym, wymyślonym wrogiem, a najlepiej niech walczą ludzie ze sobą. Podziałami najłatwiej się steruje.
Na pewno część z nas się kiedyś zastanawiała jak to możliwe, że tak wielu Niemców dało się wprzęgnąć w nazizm. Za 50 lat ludzie będą się pukać w głowę, jak to możliwe, że tak wielu stało się covidiotami.



wiesz, zawsze mnie śmieszyło, że na takich portalach wypowiadają się osoby w takim tonie, jakby byli najmądrzejsi na świecie, na medycynie znający się lepiej od lekarzy, w fizyce są mądrzejsi niż Hawkings, w polityce mądrzejsi niż dyplomaci, na prawie znają się lepiej niż prawnicy, wszystkim doradzą, przepowiadają przyszłość i są przekonani o prawdziwości swoich teorii.
nie ćpaj już tyle

sa...........el

2021-11-21, 21:41
Mokebe napisał/a:

Kolejny szurski wysryw. Miłego zdychania w oczekiwaniu na miejsce w szpitalu czy karetke. Powinni dla was szury wszystkich wj***ć do jakiegoś rezerwatu, najlepiej na Madagaskarze z dala od cywilizowanych ludzi, gdzie będziecie mogli sobie żyć, podle waszego życiowych zasad "na chłopski rozum" i rzucać się gównem jak małpy.
Filmik pokazuje wygląd typowych antycovidowców. Jak widać, rozum myślą nie zmącony. Informacje czerpane z grupek na fb.



Ale pie**olisz, sam przeszedłem i znam wielu co przerzedli i nikt nie zdycha, raptem 3 dni do tygodnia grypki, plus utrata węchu i smaku, bo do 50roku życia śmiertelność jak przy grypie.. ja pie**ole, wystarczy poczytać oficjalne wykresy śmiertelności w przedziale wiekowym, żeby wiedzieć, że ma się do czynienia z debilami takimi jak ty, którzy znowu straszą karetką i innym gównem, typowe granie na emocjach znowu. Wrzuciłeś film z jakimś zjebem i porównujesz do tego wszystkich. Ja wrzucę też jakiegoś procovidowca z zespołem downa i powiem, że wszyscy tacy covidioci są. Trzeba mieć nasrane w garze, żeby się łapać na takie zj***ne pie**olenie jak twoje. Etat w tvn, albo tvp wygrałes chłopie, możesz robić tam pały. Nie ma konkretnych argumentów procovidowców póki co pod tym tematem, poza: szury, będziesz zdychał w szpitalu, albo stały tekst: zobaczysz. I zazwyczaj to mówią do ludzi, którzy to przeszli i nic im nie jest. Te zobaczysz, to jak "zobaczysz, będziesz u pani." Szkoda klawiatury aż. Do tego k***a postów nie umiesz pisać, klikasz pewnie rozemocjonowany enter, enter, enter i ci kilka razy odpowiada, bo nic innego nie potrafisz powiedzieć/zrobić. Powyzywać i uciec do klatki schodowej, jak to za dzieciaka takie zjeby robiły.

Herhard

2021-11-21, 22:02
raq napisał/a:

Sam to wymyśliłeś?

Poziom dzban osiagniety, gratki.
Sam to wymyśliłeś?

Poziom dzban osiagniety, gratki.
Ilu tu siedzi debili, pojecia nie miałem, weź se koło,matołku.
Sam to wymyśliłeś?

Poziom dzban osiagniety, gratki.
Ilu tu siedzi debili, pojecia nie miałem, weź se koło,matołku.
Zabiła każdego, kogo miała zabić



Dzbanku,jeżeli umiesz czytać to poczytaj statystyki. A biorąc pod uwagę że 3/4 zgonów to choroby współistniejące,to śmiertelność virusa celebryty jest śmieszna..To jest pandemia głupoty,chciwości i sk***ysyństwa a nie poważnej choroby.Ale debile "wierzący w naukę" wiedzą lepiej na przekór faktom. Rocznie samych palaczy fajek umiera w Polsce ok 80 tyś,czyli tyle ile umarło na srovid od początku srandemii.

dejwid092

2021-11-21, 22:03
Jak by w telewizji kazali się gównem smarować bo wzmacnia organizm przed "kowidem" to pewnie połowa debili by tak robiła. Najlepsi są ci co sami w samochodach w maseczce jeżdżą. Ostatnio w sklepie stojac w kolejce obserwowałem babkę która miała ubrane rękawiczki lateksowe i wkładała palce do oka żeby się podrapać..... Covidianie skoro się zaszczepiiliscie to czego się boicie.w końcu dostaliście magiczny lek który was ochroni przed antyszczepionkowcami tak więc nie rozumiem tego plucia jadem.

ellsworth

2021-11-21, 22:19
satariel napisał/a:

Gówno prawda, ludzie umierali dosłownie na ulicy, wysiadając z pociągu, czy idąc do pracy i nikt nie protestował. Z epidemią cholery ci się pomyliło w XIX wieku, ale tacy jak ty lubią pie**olić, byle pie**olić. Porównaj sobie śmiertelność hiszpanki i ile ludzi przy o wiele mniejszym zaludnieniu zmarło w dwa lata, kontra to gówno z liczebnością ludności większą o kilka miliardów i naciąganymi statystykami i skończcie już covidioci pie**olić i przyrównywać to słabe coś do jednej z największych zaraz w historii, bo słabo się robi, poziom faktu i superexpressu, byle wystraszyć.
Wystarczy, że porównają kraje, czy stany, w których lockdawnu nie zrobili i takiej szopki faszyzmu jak w zachodniej europie, dodadzą dwa plus dwa i widać jak na dłoni, że jakoś tam, gdzie nie wprowadza się zamordyzmu nic złego się nie dzieje, ba, nawet jest lepiej niż w krajach takich jak Holandia, czy Austria. To nie jest takie trudne i nie trzeba do tego żadnego filmu, a podstawy logiki. Jak dla ciebie skorumpowanie rządu jest niemożliwe i to teorie spiskowe, to rozpędź się i jebnij w ścianę.



Stany? To sobie pomyśl, głupi foliarzu, ile USA straciła ludzi w czasie I Wojny Światowej. Dodaj do tego wszystkich tych których straciła w czasie II Wojny Światowej. Wiesz jaką liczbę otrzymujesz? DWA RAZY MNIEJSZĄ niż ilosć osób, które tam zmarły na COVID 19 i to zmarły w zaledwie 2 lata, a nie w ciągu kilku lat wojen światowych!!

krukibiale

2021-11-21, 22:24
Ja osobiście nie zaszczepiłam się, bo na kanwie szczepień tylnymi (głównymi?) drzwiami wprowadza się ciągłą kontrolę, segregację, nakazy i zakazy. Nie przyłożę swojej ręki (ramienia) do tego nowego porządku świata i jestem w stanie oddać za to zdrowie/życie. Jeżeli kowid jest tak straszny jak... straszą to budowanie murów wokół braku szczepień lub zaszczepienia się jest tym większym draństwem. Na szczęście wirus nie okazał się dla mnie czy dla mojej rodziny zjadliwy. Jeśli nawet byłby zjadliwy na poziomie cholery sprzed 200 lat (gdzie faktycznie umierało do 30% wiosek) to i tak bym się nie zaszczepiła gdybym musiała przy okazji przyjąć paszport, kod qr i tłumaczyć się w restauracji (gdzie płacę!), ze nie jestem/jestem wielbłądem.

sa...........el

2021-11-21, 22:29
ellsworth napisał/a:

Stany? To sobie pomyśl, głupi foliarzu, ile USA straciła ludzi w czasie I Wojny Światowej. Dodaj do tego wszystkich tych których straciła w czasie II Wojny Światowej. Wiesz jaką liczbę otrzymujesz? DWA RAZY MNIEJSZĄ niż ilosć osób, które tam zmarły na COVID 19 i to zmarły w zaledwie 2 lata, a nie w ciągu kilku lat wojen światowych!!



W USA nie było działań wojennych praktycznie w ogóle głąbie stąd niska liczba, a w czasie II wojny światowej całościowo na świecie zginęło przez pierwsze dwa lata 10mln! Porównujesz działania wojenne? proszę bardzo: Od dobrych 15 lat na świecie na choroby płuc spowodowane infekcjami umierało 3mln ludzi, z czego 120tys w Europie i zgadnij ile w USA od tych 15 lat umiera ludzi na zapalenie płuc. odpowiem: więcej niż pochłonęła wojna w USA. Tym nie postraszysz, bo liczba większa od covida w 2 lata, co? Znowu manipulowanie i porównania z dupy. Kto tutaj folią się owija?

https://www.rp.pl/zdrowie/art9494061-10-chorob-na-ktore-umiera-najwiecej-osob-na-swiecie

Patrz co od zawsze było na 3 i 4 miejscu w śmiertelności na świecie. Gdzie byłeś wtedy? A no tak, nikt w telewizorze o masce nie powiedział.

Odbijając od twojego pie**olenia i szukaniu sensacji, odpowiedzcie w koncu na pytanie:
Czemu kraje, czy też stany w USA, które zrezygnowały całkiem z lockdownu, przymusu szczepień i masek na początku marca tego roku, notują takie same statystyki, albo nawet korzystniejsze, niż miejsca z faszo-restrykcjami? Na to nigdy nie odpowiecie, bo za mało szarych komórek macie.

Porównaj jeszcze, że na covid na swiecie umarło więcej ludzi, niż podczas wszystkich wojen od początku świata na Antarktydzie. mniej więcej tyle logiki ma twoje pie**olenie.

Cudak

2021-11-21, 22:30
No-idea napisał/a:

Natępny który w swojej denialskiej mądrości pieprzy takie bzdury że macki opadają. Małbys swooje uczucie strachu beznadziejny debiilu jakbys był akurat z tych osób które przechodzą to w sposób tragiczny. Pewnie masz szczęście że to nikt z Towich bliskich ani znajomych bo nie nabijałbyś się tak półgłówie jakby twoja matka albo twój kumpel z pracy, młodszy od ciebie, ledwo zipał pod respooratorem w szpitalu. Ja tez przeszedłem to bez większych senssacji, ale wiem jak to potrafi człowiekiem pozamiatać i przez takich tępaków jak ty każdy kto będzie z jakieogś powodu przechodził to ciężko lub będzie to dla niego śmiertelne, ma większą szansę złapania tego. Jakbyś zdechł to i im byś pomógł i świat byłby lżejszy o jednego debila.



Zaskoczę Cię, bo jak każdy, obawiam się wielu chorób. Nowotworów, udarów i innych. Niestety ludzie z tymi chorobami nie mogą się leczyć, albo już nie żyją, bo tworzone są dysfunkcyjne odziały w szpitalach, po to abyś pamiętał żeby się bać zorientowanego politycznie wirusa. Rozumiem, że jesteś w pewnym stanie permanentnej paniki bo różne są objawy przedawkowania tv, narkotyków czy może fajzerków i asterek rano i wieczorem, ale zalecam owocnej refleksji bo, niestety muszę Cię zmartwić, ale to ma swoją nazwę - psychoza. Nie bój się ludzi, nie myśl o chorobach i nie życz innym śmierci. Możesz się czuć pouczony :)

Xenon

2021-11-22, 01:30
w polsce konstytucją wycierają mordę sobie największe nieroby pie**olone pisowcy a te głupie Qurwy policyjne Qurwy to j***ć te śmiecie nieroby pie**olone cała Polska to jest jedno wielkie szambo pie**olONE nic tutaj nie ma z praworządnością .