18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Propozycja dla adminów Sadistica

NazgulTom89 • 2014-02-14, 00:29
Wyjdę z inicjatywą tego by zrobić ranking za te piwka co otrzymujemy pod komentarzami i za tematy. Admini raczej jakieś dolary czerpiecie z reklam więc załóżmy, że co tydzień lub co miesiąc zależy od budżetu, gość który zdobył najwięcej piw otrzymuje od was kratkę piwa koszt ( załóżmy tyskie z butelką 2,70 kratka 54 zł) mała rzecz a cieszy. Założę się że znajdzie się ciekawa grupa osób która powalczy o taką nagrodę. ;-) A jak nie piwo to może jakaś koszuleczka czy coś, no ch*j wie tak tylko podpowiadam

Jak co to mnie nie banujcie więcej takich głupot nie będę pisał jak się nie spodoba pomysł

edytuje:
Zamiast piw dawajcie komentarze, w których pokażecie że pasuje wam ten pomysł. Rywalizacje każdy lubi ;) Może wtedy trochę bardziej się postaracie wrzucając ciekawy film

Jebus_Chytrus

2014-02-14, 00:32
Co za żebrak... Jakaś powódź by się przydała to byś jeszcze jakieś dary dostał :amused: .

hgh

2014-02-14, 00:33
Admini sami opierniczą kratę, a najlepszemu dadzą kratę wirtualnych.

Z koszulką Sadola fajny pomysł, będzie od razu widać kto jest największym żebrakiem na Sadolu.

A wyobraź sobie, że banda dresów takiego zobaczy. Kamerki w ruch, hard i będą sadolami miesiąca z automatu.

Ne...........ro

2014-02-14, 00:35
Aby nie fatygować adminów to ja odpowiem ci na to pytanie:

Na ch*j mają to robić, skoro nie muszą?



Dziękuję. Pozdrawiam wujka Witka!

DFM

2014-02-14, 00:36
A może tak wymiana tych wirtualnych na prawdziwe ? Mam już ponad 14k :amused:

NazgulTom89

2014-02-14, 00:36
to zróbmy inaczej zamiast piw pod tym moim postem dawajcie komentarze za które nic nie ma a automatycznie pokażecie że pasuje wam ten pomysł ;)

master0romus

2014-02-14, 00:40
Fajna sprawa z tymi browarami.. Jednak widzę już ten ogrom syfu w poczekalni osób które wezmą to do siebie na zbyt poważnie.. I zamiast sadistica zrobi się shitastick..

NazgulTom89

2014-02-14, 00:43
fakt ale może być też tak że znajdą się jakieś "perełki"

noszkurwamac

2014-02-14, 00:45
darmowe fanty możesz zdobyć w pojemnikach caritasu a na piwo weź od mamy tylko powiedz że to na podręcznik do matematyki

ehh... gimbzjeby j***ne

NazgulTom89

2014-02-14, 00:45
SgtPepper1942 napisał/a:

Aby nie fatygować adminów to ja odpowiem ci na to pytanie:

Na ch*j mają to robić, skoro nie muszą?



Dziękuję. Pozdrawiam wujka Witka!



a po to żebyś takie zj***ne pytania zadawał

Ne...........ro

2014-02-14, 00:48
NazgulTom89 napisał/a:



a po to żebyś takie zj***ne pytania zadawał



:beka:

master0romus

2014-02-14, 00:50
Już lepszym pomysłem była by nagroda za najlepszą wstawkę w miesiącu czy tam kwartale. Ludzie starali by się wrzucać coś sensownego i zarazem wrzucali by z nadzieją na wygraną..

NazgulTom89

2014-02-14, 00:53
master0romus napisał/a:

Już lepszym pomysłem była by nagroda za najlepszą wstawkę w miesiącu czy tam kwartale. Ludzie starali by się wrzucać coś sensownego i zarazem wrzucali by z nadzieją na wygraną..



dokładnie można i tak ;) można to zorganizować jeszcze inaczej. może ktoś będzie miał jeszcze lepszy pomysł jak to nagradzać i za co. Ale wiem jedno nagroda motywuje ;)

klint0n

2014-02-14, 00:59
Dobra! ch*j ze sknerusiarstwem (neologizm), ale symboliczne piwo (nawet najtańsze) może być. Tylko ryzyko jest takie, że gimbusów się rozpija, to nie przejdzie nawet z Tymbarkiem.

Pącki

2014-02-14, 01:03
Chyba was poj***ło :amused: