18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Propozycja dla adminów Sadistica

NazgulTom89 • 2014-02-14, 00:29
Wyjdę z inicjatywą tego by zrobić ranking za te piwka co otrzymujemy pod komentarzami i za tematy. Admini raczej jakieś dolary czerpiecie z reklam więc załóżmy, że co tydzień lub co miesiąc zależy od budżetu, gość który zdobył najwięcej piw otrzymuje od was kratkę piwa koszt ( załóżmy tyskie z butelką 2,70 kratka 54 zł) mała rzecz a cieszy. Założę się że znajdzie się ciekawa grupa osób która powalczy o taką nagrodę. ;-) A jak nie piwo to może jakaś koszuleczka czy coś, no ch*j wie tak tylko podpowiadam

Jak co to mnie nie banujcie więcej takich głupot nie będę pisał jak się nie spodoba pomysł

edytuje:
Zamiast piw dawajcie komentarze, w których pokażecie że pasuje wam ten pomysł. Rywalizacje każdy lubi ;) Może wtedy trochę bardziej się postaracie wrzucając ciekawy film

wielkilowczy

2014-02-14, 01:03
Mam pomysł, niech Iza pokaże cycki.

master0romus

2014-02-14, 01:18
wielkilowczy napisał/a:

Mam pomysł, niech Iza pokaże cycki.



Która to Iza?

andyq

2014-02-14, 01:21
NazgulTom89 napisał/a:

Wyjdę z inicjatywą tego by zrobić ranking za te piwka co otrzymujemy pod komentarzami i za tematy. Admini raczej jakieś dolary czerpiecie z reklam więc załóżmy, że co tydzień lub co miesiąc zależy od budżetu, gość który zdobył najwięcej piw otrzymuje od was kratkę piwa koszt ( załóżmy tyskie z butelką 2,70 kratka 54 zł) mała rzecz a cieszy. Założę się że znajdzie się ciekawa grupa osób która powalczy o taką nagrodę. ;-) A jak nie piwo to może jakaś koszuleczka czy coś, no ch*j wie tak tylko podpowiadam

Jak co to mnie nie banujcie więcej takich głupot nie będę pisał jak się nie spodoba pomysł

edytuje:
Zamiast piw dawajcie komentarze, w których pokażecie że pasuje wam ten pomysł. Rywalizacje każdy lubi ;) Może wtedy trochę bardziej się postaracie wrzucając ciekawy film


Poj***ło Cię? BongMan by łaził pijany do końca świata.

dnr

2014-02-14, 01:35
Dzięki, ale wystarczająco jest ludzi żebrzących o piwa tandetnymi oklepanymi tekstami i ch*jowymi tematami nawet teraz, kiedy są one bezwartościowe.
Nagradzanie za najlepszy temat... może, ale jak go wybrać, po ilości piw? To także spowoduje natłok gówna. Wybór przez administrację?

606

2014-02-14, 01:36
Jakiekolwiek nagradzanie piszących na portalu spowoduje jeszcze większy natłok gówna niż jest obecnie, bo każdy napie**oli jak najwięcej materiału żeby tylko być zauważonym lub mieć szansę na większą ilość piw.
Tutaj "podobno" liczy się jakość, a nie ilość.

meier

2014-02-14, 02:30
Ja bym z chęcią kupił oryginalną koszulkę sadistica. szkoda ze takich nie ma. Moze admini by rozważyli taki pomysł, na pewno nie tylko ja bym się zdecydował

Infinit

2014-02-14, 02:31
Pomysł godny piwka szkoda, że na tym wirtualnym piwku się skończy...

soulfly21

2014-02-14, 02:32
Oczywiscie ze fajna sprawa, ale pytanie - dolaczysz sie do funduszu? Ja juz kilka razy stawialem portale ktore byly "ciekawe" dla ludzi - ale jak doszlo do tego ze strona miala problemy ze wzgledu na to ze nie przynosila nic pieniedzy z reklam ani z zadnego innego zrodla - uzytkownicy po prostu wypinali tylek. Koszt "bardzo taniego servera dedykowanego" to wlasnie 99 pln na miecha - w przypadku Sadistkia ktorego jestem fanem bardzo mocnym pewnie kilka razy wiekszy ze wzgledu na ilosc osob wchodzacych - potrzebne cos "mocniejszego". Takze ja oferuja swoja "dotacje" na najlepszego piwowicza - pytanie jest - czy ktos jeszcze? Potrzeba nas jeszcze 53 zeby postawic komus skrzynke browara wg twoich obliczen...

DariuszX

2014-02-14, 02:33
Ja bym sie chętnie wypowiedział na ten temat ale skoro jestem pijany to nie jesteme w stanie soty ;x

troflix

2014-02-14, 02:34
koszulka sadola to zajebisty pomysl, a zeby taka kupic (z nickiem!) trzeba miec iles tam piwek, coby zaraza z gimnazjum nie obnosila sie z bogactwem :D

Thean

2014-02-14, 02:40
Ja z kolei myślę że mogło by to podziałać ożywczo na sadistic'ową społeczność.

modyf

2014-02-14, 02:46
koszulka, kubek - dobre pomysły, mogłyby być dostępne w normalnej sprzedaży. Krata piwa - pomysł głupi (chociażby weźmiesz odpowiedzialność za wysłanie nieletniemu?). A ranking piw (nawet bez nagród) powinien być jak najbardziej. Od razu widać byłoby zasłużonych userów. Od zawsze mnie dziwiła pogoń za piwami (i komentarze w stylu 'żebrzesz o piwa'), z których i tak nic nie wynika.

gadom

2014-02-14, 02:47
To tu by się zaroiło od ch*jstwa prosto z demotywatorów, wiochy albo innych pie**olonych serwisów z "humorkiem" dla plebsu... Dzięki temu, że nie ma nagród ten serwis jakiś poziom jeszcze trzyma.

Mom and Death

2014-02-14, 02:52
Pomysł ch*jowy ale koszulkę bym kupił.