18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Propozycja dla adminów Sadistica

NazgulTom89 • 2014-02-14, 00:29
Wyjdę z inicjatywą tego by zrobić ranking za te piwka co otrzymujemy pod komentarzami i za tematy. Admini raczej jakieś dolary czerpiecie z reklam więc załóżmy, że co tydzień lub co miesiąc zależy od budżetu, gość który zdobył najwięcej piw otrzymuje od was kratkę piwa koszt ( załóżmy tyskie z butelką 2,70 kratka 54 zł) mała rzecz a cieszy. Założę się że znajdzie się ciekawa grupa osób która powalczy o taką nagrodę. ;-) A jak nie piwo to może jakaś koszuleczka czy coś, no ch*j wie tak tylko podpowiadam

Jak co to mnie nie banujcie więcej takich głupot nie będę pisał jak się nie spodoba pomysł

edytuje:
Zamiast piw dawajcie komentarze, w których pokażecie że pasuje wam ten pomysł. Rywalizacje każdy lubi ;) Może wtedy trochę bardziej się postaracie wrzucając ciekawy film

LikeThis

2014-02-14, 03:02
No moim zdaniem przyciągnie takie postanowienie gimbusów pełno którzy będę wstawiali posty , osoby zaczną tworzyć multikonta i wstawiać sobie piwa ... Bezsensowne moim zdaniem , lepiej już osoba która dostanie najwięcej piw w miesiącu stawia piwo każdemu bo skoro ich tyle ma to czemu się nimi nie podzielić :amused:

_Azazel

2014-02-14, 03:14
Już widzę tą polską zawiść i oszczędność w dawaniu innym piwa żeby przypadkiem nie wygrał ;-)

A co do ilości piw to i tak pewnie ciągle wygrywałby Bongman bo stał się tu takim celebrytą że nawet jakby napisał że właśnie sra na kiblu to by piwa dostawał :plzdie:

Tarvil

2014-02-14, 03:26
Piwa są wyrazem uznania innych użytkowników, jak to dla kogoś za mało to niech zmieni stronę.

Bociek

2014-02-14, 03:30
0,7 na miesiąc w nagrodę :D

Jaczy

2014-02-14, 03:30
Krata browaru - kiepski pomysł. Chociażby na osoby niepełnoletnie.

Lepiej dać jakiś licznik "piw" na sadolu aby, jak kolega wspomniał wczesniej, nie było wysypu koszulek sadoli w Polsce ;)

Masz 20 000 wirtualnych piw - Administracja zrobi Ci "oryginalną" koszulkę sadola wraz z nickiem.
Masz 15 000 wirtualnych piw - Administracja zrobi Ci kubeczek z logiem sadola i nickiem.
Oczywiście wszystko na koszt szczęśliwca z 20k i 15k piwami ażeby admini nie zbankrutowali ;)

Bez przymusu ale z możlwościa kupna - kto bedzie chcial ten zlozy "zamowienie".

Troche babrania by mieli admini ale czego to sie nie robi dla ludzi dzięki którym ten serwis stoi ;)

LikeThis

2014-02-14, 03:42
Jaczy w sumie dobry pomysł ma;-)

DyndaS

2014-02-14, 05:16
Czy wy chcecie zrobić z bongmana alkoholika ?

wyrwiszmat88

2014-02-14, 06:18
Skonczy sie na wstawianiu ch*jni i żebraniu o browary, lewych kontach i takich tam pierdołach. Ja ym wolał, żeby sadistic tak jak kiedyś, zanim założyłem konto, był nie tak popularny, bylo weselej.

is...........ay

2014-02-14, 09:43
@Jaczy: A za 10k piw zdobytych w dziale hard koszulka z nickiem i wylosowanym obrazkiem stamtąd.

~Vuko

2014-02-14, 10:16
Cytat:

załóżmy tyskie z butelką 2,70 kratka 54 zł)


Tyskiego bym najgorszemu wrogowi nie kupił.

meier

2014-02-14, 11:52
niektórzy pewnie nie chcieliby koszulki ze swoim nickiem jak tak czasami patrzę... :D

le...........ce

2014-02-14, 12:44
meier,

Już widzę jak na przykład użytkownik:lubie_lizac_sobie_jaja zapie**ala w wakacje dumnie w koszulce ze swoim nickiem i logo sadistic.pl :krejzi:

Wracając do koszulek "sadistic.pl" sam kiedyś pytałem o to któregoś z moderatorów, ale nie ma zgody na wykorzystanie logo / nazwy sadistic.pl w celu sprzedaży koszulek, czy coś w ten deseń. :nie_znaju: