18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promocja wyruchaj się sam

ejaemil • 2023-01-02, 11:33
Dyrektywa unijna zmusza do ujawniania prób r*chania frajerów w dupę


Kabeya

2023-01-02, 12:14
Tak swoją drogą, to spoko pralka, sam mam polecam :)

bardak

2023-01-02, 12:38
Spokojnie, sytuacja niedługo zostanie ogarnięta przez Naszych specjalistów od r*chania ludzi w dupę i kupujący dalej będą r*chani.

koziolek.ma.stouek

2023-01-02, 12:50
Jeśli ktoś jest r*chany w dupę to pretensje może mieć tylko do siebie za swoje frajerstwo bo tak działa prawo dzungli nawet w krajach najbardziej rozwiniętych.
W dobie smartfonów i komunikacji w standardzie 5G wystarczy 1-2 minuty żeby porównać cenę danego produktu w całym kraju zamiast potem biadolić

trytodie

2023-01-02, 12:51
Czyli dyrektywa Omnibus działa.
Ciekawe jak rozwiążą technicznie kwestie prawdziwości opinii.

darex99

2023-01-02, 12:53
Nie wiem jakim skończonym debilem trzeba być, aby dać się w obecnych czasach, wysterować na kasę i przepłacić. Wystarczy kilka minut, aby sprawdzić gdzie jest najtaniej. Ale jak ktoś jest deklem, to widząc przekreślone 2000 zł na 1500 zł mu odpie**ala, nieważne, że w innym sklepie ten sam towar jest w cenie standardowej 1300...

Tuco

2023-01-02, 12:58
Ile to będzie w rublach? :mrgreen:

~Angel

2023-01-02, 13:05
koziolek.ma.stouek napisał/a:

W dobie smartfonów i komunikacji w standardzie 5G wystarczy 1-2 minuty żeby porównać cenę danego produktu w całym kraju zamiast potem biadolić



Myślisz, że masz jakąś tajny sposób na sprawdzenie ceny produktu?
To niestety jesteś w błędzie i dajesz najprawdopodobniej się zrobić w bambuko. Już tłumaczę jak to działa.
Jedna sieć sklepów rtv-agd otrzymuje produkt na wyłączność i dajmy na to telewizor Sony o kodzie produktu KD55-aaa1 i wystawia go w sklepie stacjonarnym i internetowym za 4500 w promocji z 6500 i niby wszystko ok ale okazuje się że ten sklep ma jeszcze 2 inne sklepy internetowe podpięte pod ceneo gdzie mają ten sam telewizor wystawiony za 6800 i za 6300. Ty wchodzisz sprawdzasz i mówisz o ch*j jak tanio i kupujesz. A ten sam telewizor (o tych samych parametrach) w innej sieci ma symbol KD55-bbb1 i różni się wizualnie tylko stopką i kosztuje bez żadnych promocji 3700.

Oczywiście nie wszystkie produkty w takich sklepach są na wyłączność i wiele cen można sobie sprawdzić ale często "mega" promocję są właśnie na produktach na wyłączność.

petru23

2023-01-02, 13:11
A to ceny nie mogą wzrastać? Najniższa cena mogła dotyczyć też promocji i wskazana najniższa cena mogła być incydentalna.

Kupowałem hybrydowe zegarki po 420zl w sklepie wnpromo, normalnie 1500zl, w klasycznych promocjach po 800. Czyli zgodnie z bólem dupy wstawiającego ktoś, kto kupił za 800 został wyr*chany, bo kiedyś można było kupić za 420.

Coś mi się wydaje, że to nie kwestia r*chania konsumentów w dupe a fakt dawania dupy przez konsumentów, ich niewiedza i ograniczona inteligencja.
A później np na sadistic ktoś wrzuca temat o r*chaniu pralką

Angel napisał/a:

Myślisz, że masz jakąś tajny sposób na sprawdzenie ceny produktu?
To niestety jesteś w błędzie i dajesz najprawdopodobniej się zrobić w bambuko. Już tłumaczę jak to działa.
Jedna sieć sklepów rtv-agd otrzymuje produkt na wyłączność i dajmy na to telewizor Sony o kodzie produktu KD55-aaa1 i wystawia go w sklepie stacjonarnym i internetowym za 4500 w promocji z 6500 i niby wszystko ok ale okazuje się że ten sklep ma jeszcze 2 inne sklepy internetowe podpięte pod ceneo gdzie mają ten sam telewizor wystawiony za 6800 i za 6300. Ty wchodzisz sprawdzasz i mówisz o ch*j jak tanio i kupujesz. A ten sam telewizor (o tych samych parametrach) w innej sieci ma symbol KD55-bbb1 i różni się wizualnie tylko stopką i kosztuje bez żadnych promocji 3700.
Oczywiście nie wszystkie produkty w takich sklepach są na wyłączność i wiele cen można sobie sprawdzić ale często "mega" promocję są właśnie na produktach na wyłączność.



Ja mam tajny sposób. Ceneo i historia cen na przestrzeni ostatnich 30 dni. Każdy może sobie sprawdzić sam.

AnalAcrobat

2023-01-02, 13:15
Angel napisał/a:

Myślisz, że masz jakąś tajny sposób na sprawdzenie ceny produktu?
To niestety jesteś w błędzie i dajesz najprawdopodobniej się zrobić w bambuko. Już tłumaczę jak to działa.
Jedna sieć sklepów rtv-agd otrzymuje produkt na wyłączność i dajmy na to telewizor Sony o kodzie produktu KD55-aaa1 i wystawia go w sklepie stacjonarnym i internetowym za 4500 w promocji z 6500 i niby wszystko ok ale okazuje się że ten sklep ma jeszcze 2 inne sklepy internetowe podpięte pod ceneo gdzie mają ten sam telewizor wystawiony za 6800 i za 6300. Ty wchodzisz sprawdzasz i mówisz o ch*j jak tanio i kupujesz. A ten sam telewizor (o tych samych parametrach) w innej sieci ma symbol KD55-bbb1 i różni się wizualnie tylko stopką i kosztuje bez żadnych promocji 3700.
Oczywiście nie wszystkie produkty w takich sklepach są na wyłączność i wiele cen można sobie sprawdzić ale często "mega" promocję są właśnie na produktach na wyłączność.



Wszystko ok, tylko co to ma do rzeczy? Szukaj telewizora po parametrach a nie kodzie i znajdziesz najtańszy jaki potrzebujesz.

ejaemil

2023-01-02, 13:19




petru23 napisał/a:

A to ceny nie mogą wzrastać? Najniższa cena mogła dotyczyć też promocji i wskazana najniższa cena mogła być incydentalna.
Kupowałem hybrydowe zegarki po 420zl w sklepie wnpromo, normalnie 1500zl, w klasycznych promocjach po 800. Czyli zgodnie z bólem dupy wstawiającego ktoś, kto kupił za 800 został wyr*chany, bo kiedyś można było kupić za 420.
Coś mi się wydaje, że to nie kwestia r*chania konsumentów w dupe a fakt dawania dupy przez konsumentów, ich niewiedza i ograniczona inteligencja.
A później np na sadistic ktoś wrzuca temat o r*chaniu pralką
Ja mam tajny sposób. Ceneo i historia cen na przestrzeni ostatnich 30 dni. Każdy może sobie sprawdzić sam.



To reklama z telewizji.
Mój teść widząc raty 0% i promocję, dryfuje do sklepu jak Rokfor za serem.
Mój teść nie ma pojęcia co to ceneo i nie umie wysyłać SMS-ów nawet, więc gdzie mu do świadomości konsumenckiej wpieranej Internetem.
Teraz być może nie będzie tak łatwo łykał reklam z telewizji.

AnalAcrobat

2023-01-02, 13:21
petru23 napisał/a:

A to ceny nie mogą wzrastać? Najniższa cena mogła dotyczyć też promocji i wskazana najniższa cena mogła być incydentalna.
Kupowałem hybrydowe zegarki po 420zl w sklepie wnpromo, normalnie 1500zl, w klasycznych promocjach po 800. Czyli zgodnie z bólem dupy wstawiającego ktoś, kto kupił za 800 został wyr*chany, bo kiedyś można było kupić za 420.
Coś mi się wydaje, że to nie kwestia r*chania konsumentów w dupe a fakt dawania dupy przez konsumentów, ich niewiedza i ograniczona inteligencja.
A później np na sadistic ktoś wrzuca temat o r*chaniu pralką
Ja mam tajny sposób. Ceneo i historia cen na przestrzeni ostatnich 30 dni. Każdy może sobie sprawdzić sam.



Po Twoim nicku myślałem, że napisałeś same brednie, ale w sumie trochę racji masz. Tylko, że pralki raczej aż tak drożeć nie powinny, no i chyba nie myślisz , że "czyszczenie magazynów" to nie jest chwyt marketingowy w celu r*chania w dupę klientów? :mrgreen:

~Angel

2023-01-02, 13:31
petru23 napisał/a:

Ja mam tajny sposób. Ceneo i historia cen na przestrzeni ostatnich 30 dni. Każdy może sobie sprawdzić sam.



Wiele rzeczy można sprawdzić przez ceneo ale pamiętaj, że akcje promocyjne dużych sklepów są przygotowywane dłużej niż 30 dni i oni maja ludzi od tego żeby kombinowali jak tu znaleźć frajera na zawyżony cenowo produkt.

Zobacz że większość sieciowych sklepów rtv-agd ograniczyło mocno swoje powierzchnie sklepowe i wszystko to co chcą wypchnąć po zawyżonej cenie albo to co im zalega w magazynach wypychają do sklepów stacjonarnych. Czemu bo wiele ludzi nie korzysta z internetu zawłaszcza starsi i idą do sklepu i kupują to co jest bo mogą odebrać od razu, dotknąć produkt sprawdzić jakość a w internecie to panie... czekać na kuriera... przyjdzie uszkodzone... wogóle nie przyjdzie...
Nawet sklep nie może/nie chce ściągnąć innego produktu żeby klient zobaczył i kupił w sklepie stacjonarnym. Nawet oferty ratalne różnią się w sklepie niż kupując przez internet. W sklepie bardzo rzadko teraz jest 0% no i ubezpieczenie musi być inaczej wniosek odrzucą - z ubezpieczeniem to oczywiście bajka bo i sprzedawca dostaje prowizję i wypisujący wniosek w sklepie.

AnalAcrobat napisał/a:

Wszystko ok, tylko co to ma do rzeczy? Szukaj telewizora po parametrach a nie kodzie i znajdziesz najtańszy jaki potrzebujesz.



nauka czytania ze zrozumieniem się kłania

To że widzisz produktu w gazetce/tv i okazuje się iż cała kampania "promocyjna" to jedno wielkie naciąganie bo nie widnieje on w żadnym innym sklepie bo wszystko to co pokazuje ceneo to jedna grupa kapitałowa regulująca ceny jak chce.

Olashenco

2023-01-02, 13:35
Samo ich logo mnie wk***ia

Marcinqqq

2023-01-02, 13:43
bez kitu, ile wy k***a macie lat 9? kogo to śmieszy, ktoś się pomylił lub przerobił ten napis, od ch*ja w tym sadyzm

a dla kretynów korzystających z promocji, ogarnijcie sobie ceny przed promocją, często są takie same, lub czasami nawet mniejsze