18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promocja wyruchaj się sam

ejaemil • 2023-01-02, 11:33
Dyrektywa unijna zmusza do ujawniania prób r*chania frajerów w dupę


Przemyslaw_Przemyslawski

2023-01-02, 17:39
Ja kupiłem do starej pralki nowe amory, fartuch gumowy i łożyska wydając za wszystko 130zł. A frajerstwo niech kupuję nowe pralki co będą działać do jednego dnia po gwarancji.

smc

2023-01-02, 18:56
k***a, murzyński blackfridej jest dziś waźniejszy niż Wielkanoc.

O taką Polske walczyłem.

Vitu

2023-01-02, 18:59
Od wielu lat jest taka strona, na której można sprawdzić ceny (nie wiem czy aktualna ale kiedyś działało).

https://fakefriday.org/

35i

2023-01-02, 19:02
Ppdistic napisał/a:

Ja kupiłem do starej pralki nowe amory, fartuch gumowy i łożyska wydając za wszystko 130zł. A frajerstwo niech kupuję nowe pralki co będą działać do jednego dnia po gwarancji.



Jeszcze większą frajernią są ci, którzy dodają do prania środek do czyszczenia pralek.
Edit:
Przez 14 lat używania pralki raz w tygodniu (mieszkam sam), wydałbym około 1450 złotych na tabletki odkamieniające. Czyli mam pralkę gratis. A stara dalej działa i jedyna rzecz jaka mi się wysypała to sprężyna od drzwiczek (ładowanie od góry).

NataliaW

2023-01-02, 19:24
Angel napisał/a:

Myślisz, że masz jakąś tajny sposób na sprawdzenie ceny produktu?
To niestety jesteś w błędzie i dajesz najprawdopodobniej się zrobić w bambuko. Już tłumaczę jak to działa.
Jedna sieć sklepów rtv-agd otrzymuje produkt na wyłączność i dajmy na to telewizor Sony o kodzie produktu KD55-aaa1 i wystawia go w sklepie stacjonarnym i internetowym za 4500 w promocji z 6500 i niby wszystko ok ale okazuje się że ten sklep ma jeszcze 2 inne sklepy internetowe podpięte pod ceneo gdzie mają ten sam telewizor wystawiony za 6800 i za 6300. Ty wchodzisz sprawdzasz i mówisz o ch*j jak tanio i kupujesz. A ten sam telewizor (o tych samych parametrach) w innej sieci ma symbol KD55-bbb1 i różni się wizualnie tylko stopką i kosztuje bez żadnych promocji 3700.
Oczywiście nie wszystkie produkty w takich sklepach są na wyłączność i wiele cen można sobie sprawdzić ale często "mega" promocję są właśnie na produktach na wyłączność.




Bzdury , każdy kto chce to doszuka się realnej najlepszej ceny danego produktu, ale że większość ludzi to debile którzy np ślepo wierzą TVN albo TVP nie weryfikując tego co im pokazują... to tak samo i tu dają robić się w debili.

AnalAcrobat

2023-01-02, 20:06
petru23 napisał/a:

Spójrz lepiej na swój nick .



A co z nim nie tak? Wydaje mi się , że jest dużo mądrzejszy od pana ryśka

Perhydrol

2023-01-02, 21:43
Angel napisał/a:

Myślisz, że masz jakąś tajny sposób na sprawdzenie ceny produktu?
To niestety jesteś w błędzie i dajesz najprawdopodobniej się zrobić w bambuko. Już tłumaczę jak to działa.
Jedna sieć sklepów rtv-agd otrzymuje produkt na wyłączność i dajmy na to telewizor Sony o kodzie produktu KD55-aaa1 i wystawia go w sklepie stacjonarnym i internetowym za 4500 w promocji z 6500 i niby wszystko ok ale okazuje się że ten sklep ma jeszcze 2 inne sklepy internetowe podpięte pod ceneo gdzie mają ten sam telewizor wystawiony za 6800 i za 6300. Ty wchodzisz sprawdzasz i mówisz o ch*j jak tanio i kupujesz. A ten sam telewizor (o tych samych parametrach) w innej sieci ma symbol KD55-bbb1 i różni się wizualnie tylko stopką i kosztuje bez żadnych promocji 3700.
Oczywiście nie wszystkie produkty w takich sklepach są na wyłączność i wiele cen można sobie sprawdzić ale często "mega" promocję są właśnie na produktach na wyłączność.




Życzę powodzenia jeśli sprawdzasz ceny na ceneo. Poza tym ja np. kupuję produkty które są w różnych sklepach a nie w jednym na wyłączność.

killua

2023-01-02, 22:27
Angel napisał/a:

Myślisz, że masz jakąś tajny sposób na sprawdzenie ceny produktu?
To niestety jesteś w błędzie i dajesz najprawdopodobniej się zrobić w bambuko. Już tłumaczę jak to działa.
Jedna sieć sklepów rtv-agd otrzymuje produkt na wyłączność i dajmy na to telewizor Sony o kodzie produktu KD55-aaa1 i wystawia go w sklepie stacjonarnym i internetowym za 4500 w promocji z 6500 i niby wszystko ok ale okazuje się że ten sklep ma jeszcze 2 inne sklepy internetowe podpięte pod ceneo gdzie mają ten sam telewizor wystawiony za 6800 i za 6300. Ty wchodzisz sprawdzasz i mówisz o ch*j jak tanio i kupujesz. A ten sam telewizor (o tych samych parametrach) w innej sieci ma symbol KD55-bbb1 i różni się wizualnie tylko stopką i kosztuje bez żadnych promocji 3700.
Oczywiście nie wszystkie produkty w takich sklepach są na wyłączność i wiele cen można sobie sprawdzić ale często "mega" promocję są właśnie na produktach na wyłączność.



aha bo ludzie kupują rzeczy typu telewizor bo podoba im sie kod danej rzeczy a nie to że ta sama rzeczy o lekko innym kodzie ale o tych samych parametrach tu kosztuje tyle a tam tyle. brednie.

PrawdaJestJedna

2023-01-02, 23:19
Zobaczycie, że te nowe prawo mimo teoretycznej słuszności, to praktycznie jeszcze bardziej utrudni zakupy. Sieciówki się wyuczą, że trzeba zawyżać cenę na przykład 35 dni wcześniej, tak by nie było widać przekrętu na tej trzydziestodniowej informacji. Dla zwykłych konsumentów odbije się to tym, że dłuższy okres ceny będą zawyżone np. przy #blackfrajer. :-/

yankers

2023-01-03, 09:18
petru23 napisał/a:

A to ceny nie mogą wzrastać? Najniższa cena mogła dotyczyć też promocji i wskazana najniższa cena mogła być incydentalna.
Kupowałem hybrydowe zegarki po 420zl w sklepie wnpromo, normalnie 1500zl, w klasycznych promocjach po 800. Czyli zgodnie z bólem dupy wstawiającego ktoś, kto kupił za 800 został wyr*chany, bo kiedyś można było kupić za 420.
Coś mi się wydaje, że to nie kwestia r*chania konsumentów w dupe a fakt dawania dupy przez konsumentów, ich niewiedza i ograniczona inteligencja.
A później np na sadistic ktoś wrzuca temat o r*chaniu pralką
Ja mam tajny sposób. Ceneo i historia cen na przestrzeni ostatnich 30 dni. Każdy może sobie sprawdzić sam.



Podawana cena z ostatnich 30 dni, nie obejmuje cen promocyjnych, tylko ceny bez promocji.

pusifer

2023-01-03, 11:58
petru23 napisał/a:

Spójrz lepiej na swój nick
Znaczy się oszuści, bo ma pada dali marżę większą niż inni? Dlatego są oszustami? Mogłeś do interwencji jakieś zgłosic, na policję ich podać.
Pajac jesteś. Od do chłopa w siedkowyk sklepie inzwyzywaj go na forum publicznym od oszustow, bo ma kilka produktów drożej niż np. w biedronce.



Jaka marża pajacu? Cene z dupy wzięli, a Ty o marży piszesz? Do szkoły się wróc.

Elvis84

2023-01-04, 19:12
Robilem kiedys w tym syfie. Podczas promocji "noc bez VAT" (czy jakos tak), zdarzalo sie, ze cena z vatem byla nizsza niz bez :D

Bromek

2023-01-04, 19:42
Jak w ogóle można patrzeć na jakiekolwiek promocje. Zawsze jest haczyk i zawsze ktoś chce na tym zarobić. Strata sił i czasu.

Chyba, że to promocja na żarcie, bo zamykają sklep na święta/termin ważności mija.
Kurtka zimowa kupowana w maju itd.


Najwięcej w uja robi ludzi biedronka. To jest chyba sieciówka Pisu. Mleko cena 5 zeta, ale ONI CI POZWALAJĄ kupić je za 3,5 z kartką małego patusa. Nigdzie indziej nie ma ch*ja we wsi, żeby to mleko było takie drogie. Powinni ich zarypać karami, bo to patologia, że bez aplikacji, zdrapek, naklejek, orderu nie da się zrobić normalnych zakupów, bo zapłacisz za połowę rzeczy 30-40 % więcej niż gdziekolwiek. Piszę o żarciu, bo większość rzeczy z biedry nie wpadnie pod omnibusa.

Liton

2023-01-09, 00:04
~Angel napisał/a:

Myślisz, że masz jakąś tajny sposób na sprawdzenie ceny produktu?
To niestety jesteś w błędzie i dajesz najprawdopodobniej się zrobić w bambuko. Już tłumaczę jak to działa.
Jedna sieć sklepów rtv-agd otrzymuje produkt na wyłączność i dajmy na to telewizor Sony o kodzie produktu KD55-aaa1 i wystawia go w sklepie stacjonarnym i internetowym za 4500 w promocji z 6500 i niby wszystko ok ale okazuje się że ten sklep ma jeszcze 2 inne sklepy internetowe podpięte pod ceneo gdzie mają ten sam telewizor wystawiony za 6800 i za 6300. Ty wchodzisz sprawdzasz i mówisz o ch*j jak tanio i kupujesz. A ten sam telewizor (o tych samych parametrach) w innej sieci ma symbol KD55-bbb1 i różni się wizualnie tylko stopką i kosztuje bez żadnych promocji 3700.
Oczywiście nie wszystkie produkty w takich sklepach są na wyłączność i wiele cen można sobie sprawdzić ale często "mega" promocję są właśnie na produktach na wyłączność.



W telewizorni akurat nie. Producenci nie napie**alają modeli jak karabin, bo im nie zejdzie to w ciągu roku do kolejnych "nowości". I tutaj porównywarki cenowe sobie radzą nieźle (nie idealnie).
Za to sprzęt AGD (czyli wieloletni) - ło ja pie**olę. Ten sam piekarnik z szyną czy z kolejną półką to dwa modele. Och*jeć można.

~VeIture napisał/a:

Pracuję dla tej firmy jako analityk i jesli myślicie, że macie k***a wybór co do ceny to powodzenia w życiu.
media expert to terg i posiada mnóstwo innych firm i spółek. avans, media expert, elektro, impakt i w kij innych oraz innych firm zależnych.
w sklepach kupując nigdy nie oszczędzicie bez względu na to ile niby jest taniej gdziekolwiek indziej.
Nie mam czasu ani ochoty zagłębiać się ale jak chcecie taniej kupić to nie w wielkich sklepach bo zawsze przepłacicie a cena jest sztucznie nadmuchiwane przez kilka innych "KONKURENCYJNYCH" sklepów...



Akurat to żadna tajemnica. TERG jest tak subtelny, że w "różnych sieciach" ma obniżki na te same produkty, do tych samych kwot. Tylko to trzeba śledzić, bo jedna wizyta na www nie wystarczy by się w tym połapać.

A z ceną - tak jak mówisz. "Wyżej dupy" nie podskoczysz - RTG/AGD to i tak amatorzy przy sprzęcie komputerowym.