18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promocja wyruchaj się sam

ejaemil • 2023-01-02, 11:33
Dyrektywa unijna zmusza do ujawniania prób r*chania frajerów w dupę


~Velture

2023-01-02, 13:54
Pracuję dla tej firmy jako analityk i jesli myślicie, że macie k***a wybór co do ceny to powodzenia w życiu.
media expert to terg i posiada mnóstwo innych firm i spółek. avans, media expert, elektro, impakt i w kij innych oraz innych firm zależnych.
w sklepach kupując nigdy nie oszczędzicie bez względu na to ile niby jest taniej gdziekolwiek indziej.

Nie mam czasu ani ochoty zagłębiać się ale jak chcecie taniej kupić to nie w wielkich sklepach bo zawsze przepłacicie a cena jest sztucznie nadmuchiwane przez kilka innych "KONKURENCYJNYCH" sklepów...

Payan

2023-01-02, 13:54
Cena z kodem "czyszczenie portfela".

Znawca_Cipek

2023-01-02, 14:18
~VeIture napisał/a:

Pracuję dla tej firmy jako analityk i jesli myślicie, że macie k***a wybór co do ceny to powodzenia w życiu.
media expert to terg i posiada mnóstwo innych firm i spółek. avans, media expert, elektro, impakt i w kij innych oraz innych firm zależnych.
w sklepach kupując nigdy nie oszczędzicie bez względu na to ile niby jest taniej gdziekolwiek indziej.
Nie mam czasu ani ochoty zagłębiać się ale jak chcecie taniej kupić to nie w wielkich sklepach bo zawsze przepłacicie a cena jest sztucznie nadmuchiwane przez kilka innych "KONKURENCYJNYCH" sklepów...



Oj, no to chyba juz nie pracujesz? Dane osobowe na Zbiorce, latwo znalezc, do tego jestes dosyc slawny...Witamy na Bezrobociu. Kto wie, czy nie z pozwem za dzialanie na szkode pracodawcy...

draxidox

2023-01-02, 14:28
Znawca_Cipek napisał/a:

Oj, no to chyba juz nie pracujesz? Dane osobowe na Zbiorce, latwo znalezc, do tego jestes dosyc slawny...Witamy na Bezrobociu. Kto wie, czy nie z pozwem za dzialanie na szkode pracodawcy...



Jak ty się na c*pkach tak znasz jak na prawie to współczuję bycia wiecznym prawiczkiem.
Velture nie napisał nic tajnego, nie ujawnił żadnych szczególnych danych chronionych prawnie. Każdy może wejść sobie w internety i zobaczyć kto jest właścicielem Avansu czy Mediaexpertu albo kim jest Terg.

Masturbator18

2023-01-02, 14:35
bardak napisał/a:

Spokojnie, sytuacja niedługo zostanie ogarnięta przez Naszych specjalistów od r*chania ludzi w dupę i kupujący dalej będą r*chani.



Lubiem

Za 1800 to mam 3 pralki ruskie a te to na 5lat są tylko montują szczepionki w tych pralkach i siadają po max 5 latach

~Velture

2023-01-02, 14:38
Znawca_Cipek napisał/a:

Oj, no to chyba juz nie pracujesz? Dane osobowe na Zbiorce, latwo znalezc, do tego jestes dosyc slawny...Witamy na Bezrobociu. Kto wie, czy nie z pozwem za dzialanie na szkode pracodawcy...



Strasznie się boję mając publiczny profil na linkedin gdzie ponad 50 tysięcy pracowników terg widziało mnie a łącznie ponad 1mln osób w całej polsce... Rzeczywiście.
Do tego pracuję na 2 etatach i nie tylko.

Idź podpie**ol i zobacz jak nic się nie stanie w związku z tym.

Chcesz mnie k***a szantażować...
Jakby ktoś miał film gdzie wkładam sobie w dupę wibrator i mnie szantażował to bym samemu film rozesłał dalej jako pierwszy i się inaczej bawił z typem a nie się bał

pusifer

2023-01-02, 14:43
Media Expert to największe zakłamane ścierwo na rynku. Podam głupi przykład. Szukałem pada do xboxa. Pad chodził srednio około 260-280zł. Na Media Exprert promocja 310 z 340zł. Ten sam pad. Dodam, że nigdzie NIGDZIE w sieci nie da się znaleźć pada w tak kosmicznej cenie. Napisałem do nich maila, że oszukują klientów bo pad nawet w dniu premiery nie osiągnął takiej ceny o jakiej oni piszą. Odpisali, że ceny ich produktów zmieniają się dynamicznie bla bla bla i takie tam pie**olenie.

j***ć zakłamane ścierwo jakim jest Media Expert.

Znawca_Cipek

2023-01-02, 14:46
VeIture napisał/a:

Strasznie się boję mając publiczny profil na linkedin gdzie ponad 50 tysięcy pracowników terg widziało mnie a łącznie ponad 1mln osób w całej polsce... Rzeczywiście.
Do tego pracuję na 2 etatach i nie tylko.
Idź podpie**ol i zobacz jak nic się nie stanie w związku z tym.
Chcesz mnie k***a szantażować...
Jakby ktoś miał film gdzie wkładam sobie w dupę wibrator i mnie szantażował to bym samemu film rozesłał dalej jako pierwszy i się inaczej bawił z typem a nie się bał



Ja? Ja nie. W dupie to mam i dobrze Ci zycze. Ale wsrod tylu uzytkownikow zawsze znajdzie sie pojeb, ktoremu sie nudzi. Chcialem tylko zwrocic Twoja uwage na glupote, ktora zrobiles, zebys to wykasowal, poki czas.

~Velture

2023-01-02, 15:09
Znawca_Cipek napisał/a:

Ja? Ja nie. W dupie to mam i dobrze Ci zycze. Ale wsrod tylu uzytkownikow zawsze znajdzie sie pojeb, ktoremu sie nudzi. Chcialem tylko zwrocic Twoja uwage na glupote, ktora zrobiles, zebys to wykasowal, poki czas.



nie zwykłem kasować tego co piszę... w odróżnieniu do niektórych tutaj.

Napisałem prawdę bez ujawniania żadnej tajemnicy handlowej tylko zwyczajnie w świecie z obserwacji.

Siriuz

2023-01-02, 15:27
Znawca_Cipek napisał/a:

Ja? Ja nie. W dupie to mam i dobrze Ci zycze. Ale wsrod tylu uzytkownikow zawsze znajdzie sie pojeb, ktoremu sie nudzi. Chcialem tylko zwrocic Twoja uwage na glupote, ktora zrobiles, zebys to wykasowal, poki czas.



No i po ch*j go namawiasz, żeby sam siebie cenzurował? Może ma dość odwagi i przyzwoitości żeby wprost mówić jak wygląda rzeczywistość?
Jakbyś mu faktycznie dobrze życzył to nie pisałbyś takich "złotych" rad publicznie tylko na privie....

howke

2023-01-02, 15:35
Media Markt nie stosuje jeszcze tej dyrektywy?? Nie widzę info na ich stronie o poprzedniej cenie produktu.

petru23

2023-01-02, 16:19
AnalAcrobat napisał/a:

Po Twoim nicku myślałem, że napisałeś same brednie, ale w sumie trochę racji masz. Tylko, że pralki raczej aż tak drożeć nie powinny, no i chyba nie myślisz , że "czyszczenie magazynów" to nie jest chwyt marketingowy w celu r*chania w dupę klientów?



Spójrz lepiej na swój nick

pusifer napisał/a:

Media Expert to największe zakłamane ścierwo na rynku. Podam głupi przykład. Szukałem pada do xboxa. Pad chodził srednio około 260-280zł. Na Media Exprert promocja 310 z 340zł. Ten sam pad. Dodam, że nigdzie NIGDZIE w sieci nie da się znaleźć pada w tak kosmicznej cenie. Napisałem do nich maila, że oszukują klientów bo pad nawet w dniu premiery nie osiągnął takiej ceny o jakiej oni piszą. Odpisali, że ceny ich produktów zmieniają się dynamicznie bla bla bla i takie tam pie**olenie.
j***ć zakłamane ścierwo jakim jest Media Expert.



Znaczy się oszuści, bo ma pada dali marżę większą niż inni? Dlatego są oszustami? Mogłeś do interwencji jakieś zgłosic, na policję ich podać.

Pajac jesteś. Od do chłopa w siedkowyk sklepie inzwyzywaj go na forum publicznym od oszustow, bo ma kilka produktów drożej niż np. w biedronce.

zbigniewz

2023-01-02, 17:22
Myśleliście że na święta dają obniżki cen?
lepiej poszukać alternatywy w innym sklepie