18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promocja na abonament RTV

Radoslaf • 2014-01-27, 13:25
Zapłać abonament RTV do 24 stycznia i zaoszczędź 10%!!!








Nie zapłać i zaoszczędź 100%...




Już 27, nie załapiemy się na zniżkę ;/

Tradyt

2014-01-27, 13:29
Nie zapłać, a potem jak u mojego kolegi wpie**oli się komornik na chatę.

BongMan

2014-01-27, 13:37
Zainspirowałeś mnie do wymyślenia kawału, dzięki.

Bunga_Bunga

2014-01-27, 13:59
Tradyt@:Powiesz coś więcej? Jak go nie wpuścisz to co zrobi? Drzwi wyważy w asyście policji czy co?
Jak chociaż raz się zapłaciło to mają już w papierach dane i ścigają.

karamon

2014-01-27, 14:29
Jaśnie nam panujący pan premier mówił żeby abonamentu nie płacić bo to złe jest czy coś i on zlikwiduje. Ja mu wierzę i nie zapłacę !

Kapitan Cena

2014-01-27, 14:56
Bunga_Bunga napisał/a:

Tradyt@:Powiesz coś więcej? Jak go nie wpuścisz to co zrobi? Drzwi wyważy w asyście policji czy co?
Jak chociaż raz się zapłaciło to mają już w papierach dane i ścigają.


Komornik ściągnie Ci z pensji i tyle. Nic nie musi wyważac i nic mu nie zrobisz, chyba, że forsę do łapy od szefa dostajesz, ale wtedy bez problemu może ze ślusarzem i policją wejść do mieszkania i zająć Twoją własność i mało tego jesteś prawem zobowiązany pokryć koszty ślusarza + interwencji policji (asysta) + egzekucja komornicza.

sługaSzatana

2014-01-27, 16:02
Pytam się. Z jakiej k***a racji mam płacić abonament, jak nawet nie podpisywałem żadnej umowy? Przecież to nie zgodne nawet z konstytucją. To że kupuję telewizor to nie oznacza że oglądam TVP. Może używam TV tylko do oglądania filmów DVD i grania na konsoli? Może mi ktoś to k***a LOGICZNIE wytłumaczyć ten j***ny haracz?

pacholl

2014-01-27, 16:41
Abonament RTV wprowadzony za czasów PRL jest i był od posiadanego odbiornika telewizora lub radia nie od patrzenia w niego. Kiedyś było łatwiej wszystkie odbiorniki były rejestrowane.

rawsa2

2014-01-27, 16:46
@sługaSzatana Skoro płacisz to wychodzi na to że już zarejestrowałeś radio czy telewizor więc zgodziłeś się płacić abonament. Jeśli teraz nie korzystasz z TV czy radia to możesz wyrejestrować go na poczcie i po problemie. Ale po co lepiej napisać posta na forum gdzie nawrzucasz na abonament.

iwmi

2014-01-27, 17:45
Abonament RTV? Chyba TVP sobie kpi... Po 1. Niech zaprzestaną puszczania reklam, a po 2. wszystkie kanały TVP niech będą najpierw dostępne w DVB-T (TVP Seriale, TVP HD, TV Sport/HD) bo obecnie osoby bez płatnych tv satelitarnych lub kablowych nie mają do nich dostępu...

ml...........kv

2014-01-27, 17:47
Kod:
Kiedy przyjebie ta godzilla i opie**oli ten kraj i zaczniemy wszystko od nowa, niech wpie**oli szczegolnie długi publiczne i bongmana, a reszta się jakoś ułoży



kasztanek

2014-01-27, 17:52
"Już 27, nie załapiemy się na zniżkę ;/". Proszę.

GhostRider32

2014-01-27, 18:31
A jeszcze teraz ZAiKS chce wprowadzić podatek od piractwa, ma być wliczony w cenę sprzętu elektronicznego, to jest świetny pomysł :D

patroy

2014-01-27, 19:22
Po 1 Komornik nie ma mocy prawnej żeby ściągać z powodu abonamentu. To jest ten paradoks, że jedynie poczta może listonosza wysłać na kontrole czy masz odbiornik czy nie, ale listonosza nie musisz wpuścić do domu

Po 2 To nie jest abonament tylko podatek, abonament brzmi po prostu lepiej ale temu haraczowi najbliżej jest do podatku

po 3 moja ciocia od 10 lat nie płaci abonamentu i tylko dostaje raz do roku wezwanie do zapłąty chyba z 700zł z odsetkami, kwota już się nie zmienia, bo oni mają prawo żądać spłaty do 5 lat wstecz. odsetki też się nie zmieniają.

kroplowa

2014-01-27, 19:26
@ sługaSzatana, płacisz ten haracz, i wiele innych, ponieważ rządowi brakuje pieniędzy.