18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Promocja na abonament RTV

Radoslaf • 2014-01-27, 13:25
Zapłać abonament RTV do 24 stycznia i zaoszczędź 10%!!!








Nie zapłać i zaoszczędź 100%...




Już 27, nie załapiemy się na zniżkę ;/

hujoczita

2014-01-27, 19:46
A jak to jest z telewizją satelitarną, niby płace polsatowi co miecha, a mam dodatkowo płacić za TVP?! Jak wypie**olą te reklamy leków, które trwają po 10 minut to może się zastanowię :P

drjointbdg

2014-01-27, 19:55
Taka ciekawostka: w uk niewidomi maja 50% znizki na "tv licence", czyli taki odpowiednik tego Polskiego abonamentu ;-) i nie wiem jak w PL ale to jest za uzywanie konsoli, tv, laptopow i telefonow komorkowych :-D

kenzol

2014-01-27, 20:02
A teraz przyjdzie nam płacić obowiązkowy abonament w rachunkach za prąd i ch*j :) Nie ważne czy w ogóle posiadasz telewizor czy nie, płacić musisz za samą "gotowość do podłączenia". :)

matimateo89

2014-01-27, 20:03
drjointbdg napisał/a:

Taka ciekawostka: w uk niewidomi maja 50% znizki na "tv licence", czyli taki odpowiednik tego Polskiego abonamentu ;-) i nie wiem jak w PL ale to jest za uzywanie konsoli, tv, laptopow i telefonow komorkowych :-D



Nie do konca. Jesli zadeklarujesz, ze masz w domu telewizor, komputer, telefon etc, ale uzywasz ich tylko do ogladania wlasnych filmow, do gier i tego typu spraw (bez ogladania normalnych stacji TV), to nic nie placisz. Ja przynajmniej wyslalem im taka informacje i potwierdzili ze spoko ; )

drjointbdg

2014-01-27, 20:07
matimateo89 napisał/a:



Nie do konca. Jesli zadeklarujesz, ze masz w domu telewizor, komputer, telefon etc, ale uzywasz ich tylko do ogladania wlasnych filmow, do gier i tego typu spraw (bez ogladania normalnych stacji TV), to nic nie placisz. Ja przynajmniej wyslalem im taka informacje i potwierdzili ze spoko ; )


fakt, ale ja antene mam podlaczona ;-)

łonder

2014-01-27, 20:26
Mam pytanie do ekspertów.Jeżeli ktoś korzysta z jakiejś platformy cyfrowej za którą płaci abonament i są w pakiecie kanały tvp to jak ma sie to do abonamentu radiowo-telewizyjnego ?


Catacombe

2014-01-27, 20:31
Po ch*j płacić abonamet za tvp, pomijając że większość tam to syf, to są one utrzymywane z podatków. A tak to zbierają haracz, wykupują licencje programów/seriali i robią ch*jową kopie.

rambo007

2014-01-27, 20:32
@sługaSzatana: Ja ci powiem dlaczego.
PO pierwsze naród wybrał grupę idiotów (spośród innych grup idiotów) bo myślał (naród) że idiotami nie są i wniosą coś pożytecznego a na głupotę nie ma mądrych.
PO drugie, jeśli głupi zacznie myśleć to pogrąża się we własnej głupocie i taki masz efekt.
PO trzecie, kto powiedział że te patałachy znają naszą konstytucję? Ciesz się że oni czytać umieją, chodź nie praktykują.

wajnona

2014-01-27, 21:30
TVP powinno przekształcić się na zwykły program kodowany i byłoby z głowy - kto by chciał to by płacił, kto nie to nie i do widzenia. Gdyby musieli "walczyć" o widza i jego pieniądze może znalazły by się ciekawsze rzeczy do oglądania... Płacenie za abonament "bo tak" jest czystym zdzierstwem, ale dla pocieszenia powiem, że nie tylko w Polsce - w Danii mam identyczne zasady, a ich odpowiednik TVP puszcza same spoty informacyjne i powtórki teleturniejów sprzed 2-3 lat. Złodziejstwo w białych rękawiczkach.

Hangman108

2014-01-27, 21:47
Tusk wziął ten pomysł od swojej idolki, Merkel. Partia CDU już jakiś czas temu zmieniła w Niemczech zasady dotyczące płacenia abonamentu radiowo-telewizyjnego. Wcześniej płaciło się za zarejestrowane odbiorniki. Teraz płaci się ok. 54 euro na kwartał za każde mieszkanie i nie interesuje ich, czy korzystasz, czy nie. Płaci się za to, że państwo łaskawie udostępnia swoje kanały telewizyjne i radiowe, oraz w ramach promowania niemieckiej kultury.

OgarStaryx2

2014-01-27, 22:12
sługaSzatana napisał/a:

Pytam się. Z jakiej k***a racji mam płacić abonament, jak nawet nie podpisywałem żadnej umowy? Przecież to nie zgodne nawet z konstytucją. To że kupuję telewizor to nie oznacza że oglądam TVP. Może używam TV tylko do oglądania filmów DVD i grania na konsoli? Może mi ktoś to k***a LOGICZNIE wytłumaczyć ten j***ny haracz?



Już tłumaczę.
Nie płacisz abonamentu za granie na konsoli, oglądanie tvp, dvd, kablówki, satelity i innych gówien. Płacisz tylko i wyłącznie za posiadanie odbiornika. Zrozumcie to k***a wreszcie, że rząd ch*ja obchodzi czy oglądacie tv religia czy walicie konia do japonek walonych przez konie. ch*j to kogo obchodzi.

Płacisz za posiadanie obbiornika!!!!111jedenjeden

Wk***iłem się. Sam nie płacę i ch*j

technik_oskar

2014-01-27, 22:21
Pamiętajcie, że jak zapłacicie JEDEN JEDYNY RAZ - to będziecie zmuszeni opłacać ten j***ny abonament do końca życia.

Zarammoth

2014-01-27, 22:54
Nawet nie mam telewizora. Na co mi to?

R4d0

2014-01-27, 22:57
@up

spokojnie, niedługo wprowadzą podatek RTV od komputera, bo przecież też można TV oglądać ;)

Kapitan Cena

2014-01-27, 23:19
łonder napisał/a:

Mam pytanie do ekspertów.Jeżeli ktoś korzysta z jakiejś platformy cyfrowej za którą płaci abonament i są w pakiecie kanały tvp to jak ma sie to do abonamentu radiowo-telewizyjnego ?


Abonament RTV jest niezależny od tego czy posiadasz kablówkę, satelite, czy oglądasz przez neta. W efekcie płacisz 2x za to samo. Najprościej jest po prostu nie rejestrować odbiornika i nie płacić haraczu, jak ktoś zarejestrował to ma problem. Rząd pracuje nad zmianą przepisów, że każde gospodarstwo domowe ma uiszczać taką opłatę niezależnie czy mają TV czy nie (opłata może być naliczona w chwili obecnej także za telefon, tablet, komputer, radio samochodowe, oni wychodzą z założenia, że każdy to w domu ma więc dopie**olą wszystkim z automatu), jednak ma zostać znacząco obniżona, już nie pamiętam ale coś w stylu 10zł?
BTW. to nie jest tak, że nasz kraj jest taki niesprawiedliwy itp. w niektórych krajach np. w Niemczech jak kupujesz TV to od razu zgłaszają to w odpowiednie miejsce i naliczają opłaty. Jedyne co u nas jest inne to program publicznej TV i radia który można o kant dupy potłuc.