18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Promocja na abonament RTV

Radoslaf • 2014-01-27, 13:25
Zapłać abonament RTV do 24 stycznia i zaoszczędź 10%!!!








Nie zapłać i zaoszczędź 100%...




Już 27, nie załapiemy się na zniżkę ;/

bingo100

2014-01-27, 23:23
Ktoś wcześniej napisał jak jest w Anglii. Więc wbrew obiegowej opinii, w Anglii nie płaci się za posiadanie, czy możliwość odbioru, tylko za faktyczne oglądanie transmisji na żywo. Nie oglądam osobiście takowych ale raz czy dwa razy w miesiącu przysyłają mi listy z pogróżkami. I wk***ia mnie to, bo wiem, że nic złego nie robię, a z góry jest założone, że oglądam telewizję i nie płacę. Ostatnio mi ch*je napisali, że powinienem płacić bo 95% ludzi płaci więc byłoby nie fair, gdybym ja nie płacił - no chyba kogoś poj***ło!

Też jest przepis, który nakazuje sprzedawcy wziąć od nas nazwisko i adres przy zakupie TV czy innego ustrojstwa i powiadomienie o zakupie tych pie**olców z TV License.

Także koleżanki i koledzy, którzy nie oglądacie telewizji a macie TV do filmów i konsol - NIE płaćcie.

To jest z ich strony:

You need to be covered by a valid TV Licence if you watch or record TV as it's being broadcast. This includes the use of devices such as a computer, laptop, mobile phone or DVD/video recorder.

wajnona

2014-01-28, 09:12
bingo100 napisał/a:

Ostatnio mi ch*je napisali, że powinienem płacić bo 95% ludzi płaci więc byłoby nie fair, gdybym ja nie płacił - no chyba kogoś poj***ło!




Hahahaha, geneza krajów zachodnioeuropejskich! :D Użyli naprawdę ostatecznego argumentu: "wszyscy płacą/wszyscy coś tam robią i byłoby nie fair, gdybyś Ty nie robił". Najlepsze w tym wszystkim jest to, że na te durne owieczki idą na ten "argument"...

arturek1112

2014-01-28, 13:38
tu pracując legalnie dorobisz się tylko garba...

PannaJoanna

2014-01-29, 16:33
OgarStaryx2 napisał/a:



Już tłumaczę.
Nie płacisz abonamentu za granie na konsoli, oglądanie tvp, dvd, kablówki, satelity i innych gówien. Płacisz tylko i wyłącznie za posiadanie odbiornika. Zrozumcie to k***a wreszcie, że rząd ch*ja obchodzi czy oglądacie tv religia czy walicie konia do japonek walonych przez konie. ch*j to kogo obchodzi.

Płacisz za posiadanie obbiornika!!!!111jedenjeden




Jak to płacę za posiadanie odbiornika? zapłaciłam za niego już przy kupnie. Jeżeli kupię sobie np. spodnie, to też mam płacić później za ich posiadanie?

OgarStaryx2

2014-01-29, 22:15
PannaJoanna napisał/a:




Jak to płacę za posiadanie odbiornika? zapłaciłam za niego już przy kupnie. Jeżeli kupię sobie np. spodnie, to też mam płacić później za ich posiadanie?




Moje chamskie, aroganckie i niegrzeczne wytłumaczenie ma pełne poparcie przepisami, ustawami, dyrektywami, obowiązkami i co jeszcze sobie wymyślisz.
Wpisz w gógl abonament radiowo-telewizyjny, na stronach rządu polskiego lub organu odpowiedzialnego znajdziesz wszystkie informacje.

Nawiązując do Twojego pytania. Jak wyżej- spytaj ustawodawcę odnośnie swoich spodni.
Ja jestem tylko pionkiem. Nie stanowię prawa i staram się go nie przestrzegać czyt. zwykły, szary, standardowy Kowalski.

Dziekuję.

werther

2014-01-30, 14:10
PannaJoanna napisał/a:




Jak to płacę za posiadanie odbiornika? zapłaciłam za niego już przy kupnie. Jeżeli kupię sobie np. spodnie, to też mam płacić później za ich posiadanie?



:homer:
Taki to jest właśnie podatek, za posiadanie odbiornika TV lub radiowego. Kota czy psa możesz za darmo dostać a podatek płacić musisz. Sorry, tacy prawodawcy i takie prawo.