18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promieniowanie 5G

SuchyHarry • 2019-03-31, 21:24
Nie łużywajcie internetu z telefona, bo bedziecie miely napromieniowanie w ch*j :shock:



Elvis84

2019-04-01, 14:30
Prosze podac podstawe prawna wykonanych pomiarow!!! A tak na serio, jak ty jestes k***a popie**olony to az skali brakuje!

petru23

2019-04-01, 14:59
Sar ma za wysoki, ot co. Niech kupi normalny telefon.

Edit
Poza tym co się dziwić, skoro koleś jest tylko po szkole podstawowej?
Wygadał się przy okazji innego filmiku

JaKuBoOo

2019-04-01, 19:41
Jego odpowiedzi na komentarze pod filmem na YT to złoto :D

Kurek od wanny

2019-04-01, 20:42
Tak mi się przypomniało przy okazji jak kumpel wprowadzał się do nowego mieszkania. Przyszła do niego kiedyś taka dosyć młoda sąsiadka i pyta się, "czy ma Pan może wifi ? Bo zauważyłam nową dostępną sieć". Znajomy odpowiedział twierdząco, więc poprosiła by wyłączał je na noc, ponieważ "promieniuje i zatruwa innych" :D

hellovts

2019-04-02, 00:27
Reklama idealna dla bohatera tego filmu!


jebacgowno

2019-04-02, 07:56
Dziwnym trafem wszystkie szury, płaskoziemcy, antyszczepy i inni foliarze ZAWSZE ale to ZAWSZE mają jakiś defekt wymowy, kuleją, mają łupież albo są niedoj***ni. Nie znam żadnej normalnej osoby która byłaby szurem.

polakwrocek

2019-04-02, 12:52
To jest czujnik pola magnetycznego...
Także gratuluję , działa.

dumad

2019-04-02, 19:50
Az się zalogowałem żeby dodać komentarz.
Wystarczy druga ręka trzymać kabel który jest pod napięciem lub czymkolwiek go dotykać a będzie się czujnik świecił.
Tak samo z telefonem .
A takie detektory maja możliwość sprawdzenia kabli w betonie do 6cm wiec co tu mówić

Szparas

2019-04-02, 19:55
Barany polecam podstawy fizyki o falach elektromagnetycznych. Ich szkodliwość bierze się z (małej) długości fal (to znaczy - fale gamma, X-ray, UV (Słońce jest rakotwórcze!!!)) Na logikę fale dłuższe takie jak mikrofale czy radiowe mogłyby być tylko szkodliwe gdyby fale od nich krótsze też by szkodziły (niespodzianka - światło i podczerwień też do nich należą). Także polecam żyć w ciemności, bez żadnych źródeł światła i ciepła.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to co napisałem nie jest zbyt naukowe, ale do ludzi od teori spiskowych nic naukowego i tak nic nie trafia.

Rangraf

2019-04-03, 23:33
Polski inżynier w polu magnetycznym.