18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promieniowanie 5G

SuchyHarry • 2019-03-31, 21:24
Nie łużywajcie internetu z telefona, bo bedziecie miely napromieniowanie w ch*j :shock:



babzul

2019-04-01, 00:23
To żałosne jak łykacie kolejną ściemę. Czytając komentarze czułem się jak na forum płaskoziemców czy innych antyszczepionkowców.

mygyry

2019-04-01, 00:30
Biorąc pod uwagę, że nawet tlen nas zabija, to dlaczego mam w ciemno uważać, że żadne fale ani radiowe ani inne nie mają wpływu na nasze organizmy?
Co prawda można się jedynie domyślać a dopiero za kilka pokoleń można będzie to realnie oceniać, pamiętajcie, że wcale nie tak dawno lekarze zachwalali w reklamach palenie papierosów w USA a badania na temat ich szkodliwości chowano do szafy, azbest był też wspaniały i wiele innych rzeczy, które po latach uznaje się za szkodliwe i wycofuje chociażby w branży spożywczej jak również kilka razy rocznie słyszycie o wycofaniu jakiegoś popularnego leku.

Hrabia Drapula

2019-04-01, 01:09
wszystkim tym co się boję 5G radzę owinąć się alu folią, założyć niemieski hełm i na wszelki wypadek fartuch ołowiany jak przy RTG , o tak oczywistych sprawach jak wyłączeni w swojej okolicy całego WIFI , używania odkurzacza czy suszarki z odległości min. 10-15m bo silniki szczotkowe też generują dużo fal na rozyżnych częstotliwościach i można by długo pisać, a do spania polecam klatkę Faradaya

mayko

2019-04-01, 01:14
Głupolki w zakres fal mikrofalowych wchodzą częstotliwości obecnego systemu GSM 3G LTE. Norma P. E. M. zaklada jednak stosunkowo małą moc. Gdyby zwiekszyć moc nadawania obecnych stacji bazowych do przykladowo 1kW to wszystkie wasze rozumki uj trafi po godzinie. Ale nie martwcie się zanim usmaży się mózg to wcześniej dostaniecie zawału.

PiesKracy

2019-04-01, 02:08
BoloLolo napisał/a:

Jest to zwykły detektor prądu, do szukania kabli między innymi pod tynkiem itd. wystarczy włączyć tel do ładowarki i ustawić wysoką czułość i wtedy będzie tak świrować. Na człowieka też może reagować bo podobno też ma tam jakieś pole elektryczne czy coś. Aczkolwiek 5G nie jest niczym dobrym i zdrowym, z tym się muszę zgodzić



lol, tu chodzi o to, że w tym piździku jest układ ne555 w konfiguracji generatora monostabilnego i detekcja napięcia (w sensie kabla ) jest oparta o wykorzysanie wysokiej czułość wejścia wyzwalającego w tym ne555 i dlatego napie**ala jak przyłożysz telefon.

xyz6969

2019-04-01, 03:18
kanał tego gościa to niezły cyrk...

pochminick

2019-04-01, 05:11
To jest detektor brudu i sp***olenia umysłowego.

pepinio71

2019-04-01, 06:39
~Velture napisał/a:

Ja tylko pragnę przypomnieć, że w Polsce nie ma jeszcze nigdzie 5G więc autorowi tematu radzę iść w prawą stronę i niezwłocznie oddalić się na najbliższe drzewo.



w Play jest 5G ready ;)

aaaaaaaaaaaaaa

2019-04-01, 07:26
Obejrzałem filmik na jego kanale jak na policjantów powiedział bydło i zdziwił się, że go zgarnęli...
Normalnie pojeb...

Ku...........93

2019-04-01, 07:37
pepinio71 napisał/a:

w Play jest 5G ready



Co z tego że jest skoro ma 0 wspólnego z 5G

Wiewór

2019-04-01, 07:41
Ludzie pie**olą o 5G a nie wiedzą, że od lat wszyscy są narażeni każdego dnia na pola elektromagnetyczne o mniejszej lub większej intensywności, które są k***a wszędzie.
Zwykły monitor komputera i tv emituje zajebistą ilość promieniowania od IR po UV. Każdy codziennie smaży sobie łeb i oczy zwykłym komputerem...

nowynick

2019-04-01, 08:16
Kiedyś czytałem w jakiejś książce, że kury zaczęły się źle nieść, krowy dawać mniej mleka a baby głowa wiecznie bolała....




mowa była o wsi świeżo zelektryfizowanej :D , chłopi przyszli do księdza się żalić...

Sadic

2019-04-01, 09:19
@~Beny

Z jakiego filmu ten GIF?

~Beny

2019-04-01, 09:58
Sadic napisał/a:

@~Beny
Z jakiego filmu ten GIF?



'Ostatni dom po lewej'.

Ni...........ny

2019-04-01, 10:08
Ja pie**ole, ludzie żyją w zamkniętej z powodu promieniowania strefie wokół czarnobyla a ci srają w rurki z powodu 5G ;-)