18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promieniowanie 5G

SuchyHarry • 2019-03-31, 21:24
Nie łużywajcie internetu z telefona, bo bedziecie miely napromieniowanie w ch*j :shock:



Halman

2019-03-31, 21:26
to już ma wytłumaczenie swojej głupoty... jesteś k***a naświetlony... po za tym w jakimś hostelu w szopienicach z ukraincami mieszkasz?

~Angel

2019-03-31, 21:29
To chyba jakiś pedałomierz i szaleje gdy ten koleś jest w pobliżu.

BoloLolo

2019-03-31, 21:41
Jest to zwykły detektor prądu, do szukania kabli między innymi pod tynkiem itd. wystarczy włączyć tel do ładowarki i ustawić wysoką czułość i wtedy będzie tak świrować. Na człowieka też może reagować bo podobno też ma tam jakieś pole elektryczne czy coś. Aczkolwiek 5G nie jest niczym dobrym i zdrowym, z tym się muszę zgodzić :(

wu...........py

2019-03-31, 21:53
@BoloLolo mozesz rozwinac? jak szkodzi 5g?

woytasw

2019-03-31, 21:59
Pewnie dostanie nobla

LuzaQ

2019-03-31, 22:01
wujekslepy napisał/a:

@BoloLolo mozesz rozwinac? jak szkodzi 5g?


Już tłumaczę na swoim przykładzie
mnie osobiscie aż głowa boli od tego pie**olenia o szkodliwości sieci 5g.


BoloLolo

2019-03-31, 22:15
Jakiś czas temu ukazały się nawet badania na temat szkodliwość 5G, ale jak zwykle Ci którzy robią na tym monetę uznali że to to teoria spiskowa, ściema itd a z badań wynikało że długotrwałe przebywanie w zasięgu sieci 5G o dużej częstotliwości/natężeniu jest szkodliwe dla organizmu, tak wiem że tel itd nie będzie mieć takiej mocy jak w badaniach ale jednak coś na rzeczy może byc. Takie jest moje zdanie i nikogo do tego nie przekonuje więc darujcie sobie zbędne komentarze, pozdro sadole

gabriel0

2019-03-31, 22:19
A to nie jest czasem że 5g wchodzi w pasmo mikrofali? Bo jeżeli tak ot można wykonać prosty test. Wystarczy wsadzić do mikrofali np kota i przetestować.

~Velture

2019-03-31, 22:25
Ja tylko pragnę przypomnieć, że w Polsce nie ma jeszcze nigdzie 5G więc autorowi tematu radzę iść w prawą stronę i niezwłocznie oddalić się na najbliższe drzewo.

support3

2019-03-31, 22:49
~Velture napisał/a:

Ja tylko pragnę przypomnieć, że w Polsce nie ma jeszcze nigdzie 5G więc autorowi tematu radzę iść w prawą stronę i niezwłocznie oddalić się na najbliższe drzewo.



A dlaczego w prawą - bo debil to od razu na prawo? A może to zwykły głupi lewak i pójdzie w lewo, a nie debil prawak co pójdzie w prawo :D

Reseller

2019-03-31, 23:22
No i co dalej k***a bo nie rozumiem

BialyNigger

2019-03-31, 23:24
zdaje się że ten pan jest zwyczajnie chory i potrzebuje pomocy psychiatry... oczywiście w tym dzikim kraju polaczki się na niego rzucą i zwyzywają od debili zamiast pomóc kolesiowi, a tym samym jego żonie i dziecku...

camson

2019-03-31, 23:56
~Velture napisał/a:

Ja tylko pragnę przypomnieć, że w Polsce nie ma jeszcze nigdzie 5G więc autorowi tematu radzę iść w prawą stronę i niezwłocznie oddalić się na najbliższe drzewo.



Jest testowany nadajnik w Gliwicach. A teraz dla ciekawskich polecam zajść na onkologię w Gliwicach i spytać ilu z nowych "klientów" mieszka w okolicy nadajnika hehe