18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GreenFrog

2012-07-21, 18:33
Nie dziwie sie ze zakonczyli projekt. az strach patrzec na tych wszystkich pojebow ktorzy pieprzyli te wszystkie grozby. Sama jestem w szoku ze swiat jest pelen chorych debili, ktorzy pokazuja swoja twarz i groza "jakiejstam pani, ktora sobie gada na youtube". I nie dziwie sie tez ze kobieta sie zalamala.

a jesli chodzi o politykow to kazdy ma swoich ludzi, ktorzy mowia im co mowic, jak mowic i gdzie mowic zeby caly ciemny narod chlonal ich pie**olenie jak gabka.

Plecionkarz

2012-07-21, 19:13
Najlepszy vloger to testoviron i ch*j!

Sureal

2012-07-21, 19:26
1) Frajerzy zarabiają grubą kasę na idiotach wypuszczając w świat "byle co".

2) Za to Ci panowie całkowicie Za Darmo i (wręcz) z intelektualnym polotem, sparaliżowali kobiecie jej przyszłe normalne życie.

Brawo nieudolni potomkowie Eksperymentu Zimbardo!

kurtz333

2012-07-21, 20:04
LOL, kretynami są dopiero ci którzy teraz przepraszają! Kogo, za co? Hahahaha, no ja pie**ole, celubactwo :D Jedynymi którzy powinni przeprosić są AUTORZY projektu. Hejtowanie było naturalną odpowiedzią na filmiki Grażyny i ktoś ma przepraszać, za to że został w ch*ja zrobiony? Jak ktoś by umieścił filmik na którym mówi, że gwałci małe dzieci (kolega wrzucony już w tym temacie) to też by był pojeżdżany na wszystkie strony. I co teraz każdy ma powstrzymać się od jakiegokolwiek komentarza na jakikolwiek temat bo może to jest trolling? Litości

silentgringo

2012-07-21, 20:33
Jestem jednak inteligentnym kulturalnym człowiekiem. Nie obrażałem i tak czułem, że to ściema. Smutny jest ten świat.

bossik21

2012-07-21, 20:33
k***a, aż tyle gimbazy j***nej prowadzi vlogi ? No jasny ch*j, co taka gowniazeria moze powiedzieć ciekawego? chyba tylko wypowiadać sięna temat trendów internetowych, Mówię o poczatkowych fragmentach filmu co pokazane zostały osoby wypowiadające się o Grazynie Żarko....

ch*j mnie strzela po całości...........

Prometheus_Coprophagus

2012-07-21, 20:36
kurtz333 napisał/a:

LOL, kretynami są dopiero ci którzy teraz przepraszają! Kogo, za co? Hahahaha, no ja pie**ole, celubactwo :D Jedynymi którzy powinni przeprosić są AUTORZY projektu. Hejtowanie było naturalną odpowiedzią na filmiki Grażyny i ktoś ma przepraszać, za to że został w ch*ja zrobiony? Jak ktoś by umieścił filmik na którym mówi, że gwałci małe dzieci (kolega wrzucony już w tym temacie) to też by był pojeżdżany na wszystkie strony. I co teraz każdy ma powstrzymać się od jakiegokolwiek komentarza na jakikolwiek temat bo może to jest trolling? Litości



Obejrzyj sobie kilka nagrań z projektu - po pierwsze, przekonasz się, że nawet po intonacji (przejścia w krzyk po podaniu tematu odcinka) głosu da się wyczuć, że było to robione na "podpuchę". Po drugie, przekonasz się, że poruszane tematy nijak miały się do gwałcenia dzieci, czy innych twórczych sposobów spędzania wolnego czasu. Po trzecie, komentarze zawierające groźby karalne (sic!), a będące dziełem nastolatków, chyba nie mieszczą się (podobnie jak wzmiankowane przez Ciebie gwałcenie dzieci) w żadnych normach i to ewentualnie z wzmiankowanymi komentarzami, nie z nagraniami z projektu, wspomniane gwałcenie dzieci może polemizować.
Pax vobiscum.

AL...........ON

2012-07-21, 20:42
99% napinki na tą kobietę obrazuje się w postaci śmierdzącej potem gimbazy. Śmierdzace gimbusy z okresem wakacyjnym to jak zaraza, tylko gorsza.

zbyszko z lublina

2012-07-21, 20:43
A ja myślę tak że młodzi Polacy to po prostu debile tyle w temacie, a ci wszyscy blogerzy...,nawet nie wiedziałem ilu ich jest jak wpisałem na yt to niezły szok.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" to już klasyk akualny i długo jeszcze będzie aktualny

pheonix

2012-07-21, 22:15
zanim obejrzałem chciałem zapytać: kim jest Grażyna Żarko?

~Tołdi

2012-07-21, 22:34
pheonix napisał/a:

zanim obejrzałem chciałem zapytać: kim jest Grażyna Żarko?


zajrzyj w tagi i na youtube

kilas88

2012-07-21, 22:40
zbyszko z lublina napisał/a:

A ja myślę tak że młodzi Polacy to po prostu debile tyle w temacie, a ci wszyscy blogerzy...,nawet nie wiedziałem ilu ich jest jak wpisałem na yt to niezły szok.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" to już klasyk akualny i długo jeszcze będzie aktualny


wymądrzasz się i oceniasz, a sam nie potrafisz odróżnić vlogerów od blogerów?

NWC

2012-07-21, 22:42
Szkoda mi tej babki bo ci ludzie przesadzili swoją głupotą i niewiedzą od razu było wiadomo, że to nie prawdziwa postać ale połowa ludzi tępa jak widać...

desiderata1985

2012-07-21, 22:44
bardzo sluszny projekt,pokazal a raczej przypomnial jak dziala moralnosc tlumu w necie ludzie czuja sie bezkarni, widzac glosy innych podazaja ta droga i ida dalej,z pochodnia ich moralnosci,wizji,swiatopogladu okraszonej przklenstwami pod adresem i grozbami.bardzo dobrym posunieciem bylo umieszczenie ich pseudo w obsadzie filmu,bo jakby nie bylo wspoltworzyli ten projekt,ktory jako interaktywny dzieki nim mogl sie rozwijac.umieszczenie ich pseudo bylo tez swojego rodzaju ostrzezeniem...ze,owszem sa bezkarni ale jednak ktos ich jakos zapamietal i uwiecznil.bo wielu choc uzywa na codzin netu (a moze wlasnie dlaetgo)zapomina o tym,ze kazda aktywnosc zostawia slad w globalnej sieci,nie mowiac juz o ludzkich uczuciach.
z calej tej armii internetowych uczestnikow projektu dwoch spodobalo mi sie najbardziej.pierwszy mowiacy,ze reagujac i wchodzac na konto grazyny zarko tylko pomaga sie jej zgarniac kase na partnerstwie z yt,a sam przecie zmusial o niej jakos uslyszec i ciekawe gdzie sam umieszcza swoje filmiki dla internautow a drugi mowil o nieudzielaniu sie bo jak "ty sie udzielisz" i tu padaly slowa o obciachu-delikatnie rzecz ujmujac.jakby sam przedsatawial klasa godna j. suzina.