18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coliber

2012-07-22, 17:13
A ja bym chciał uścisnąć ręce pomysłodawcom projektu, bo nie zarabiając nic, sporo nam udowodnili i przy okazji strollowali 90% polskiego internetu :)

Kozioł.

2012-07-22, 21:24
Pierwszy raz ta panią widzę. Nie wiem co chcieli osiągnąć tym projektem każdy wie że internet to głównie pole do popisu dla polskich gimbusów którym zabierają kanapki w szkole i nie mają się gdzie wyżyć. Widziałem parę podobnych prowokacji w necie i za każdym razem tylko parsknąłem śmiechem zmieniając temat.

chiquita80

2012-07-23, 01:11
Krótko i na temat. Duży plus dla organizatorów.

005r

2012-07-23, 04:04
Ci blogerzy to debile. Wydali w ch*j kasy na wynajęcie tej aktorki, przez pewien czas zamienili jej życie w piekło oraz bezużytecznie zmarnowali czas. Jak widać najbardziej ta sprawa poruszyła grono gimbusów, którzy najpewniej niczego się nie nauczyli. Może ten film trafił do pewnej grupy ludzi, ale spójrzmy prawdzie w oczy - życie to nie jakaś przereklamowana książka, w której po obejrzeniu jednego materiału - całkiem zmieniamy nasz światopogląd. Autorzy "Projektu Grażynka" chcieli dokonać jakiegoś przełomu, wyjść poza schemat i ukazać jakąś prawdę, której nikt nie był świadom. Masa ludzi rodzi się idiotami i jeden jeb**y przekręt nie wyedukuje ich na coś lepszego. Większość osób z tego serwisu albo miała całkowicie wyjeb**e na tą całą szopkę lub od dawna wiedziało, że rząd używa środków masowego przekazu, aby okłamywać ludzi.

Nie wiem czego gratulować tym ludziom. Pokazali jedynie oczywiste fakty.
Co z tego, że oszukali sporą część Polski. Nasz rząd robi to codziennie, a nikt jakoś nie składa mu gratulacji.
Może nie życzę im śmierci, ale wolałbym, żeby tacy ludzie zaczęli robić coś użytecznego, bo póki co jest niezły syf w naszym państwie. Na przykład pieniące odłożone na kolejny materiał niech wydadzą na piwo. :pijaki:

Beziq

2012-07-23, 04:05
Zastanawiającym jest fakt, jak wiele nicków podanych pod koniec filmiku zawierało słowo "metin" względnie "metin2"

Gercio

2012-07-23, 06:56
hohoho już w wiadomościach o tym projekcie mówią :d

sw...........rk

2012-07-23, 18:54
tylko ja nie wiem o co chodzi z tymi blogami?

ZnawcaDzemu

2012-07-23, 19:40
Tak sobie słucham Tych komentarzy w "projekcie" i doszedłem do wniosku ze strasznie okrojony zasób słów ma nasza dzisiejsza młodzież. Nie zdziwię się jak 3/4 tego hejter-bydła ma już w drodze kolejne pokolenia.

PS. Jak tak dalej pójdzie to za 3 pokolenia będziemy się porozumiewać rzucając mięsem.

Czary

2012-08-04, 22:15
harvest napisał/a:



WTF? Co to za kara? chyba sam takie dostajesz bo masz 13 lat. Za takie coś ludzie którzy tak cisneli powinni zostać zgłoszeni do prokuratury i ukarani. Może to ukróci ciągły hejting na necie i stało się precedensem w podobnych sprawach.

Tak mam 13 lat, tobie jest tak trudno sprawdzić ile mam w profilu.. Kolejny cymbał..

stefooo

2012-08-05, 00:54
bez urazy psychopaci ale wedlug mnie... goscia z prologu to bym zayebał gołymi rękami bez skrupułów.

JanusPawelus3

2012-08-06, 08:59
I powiedzcie jeszcze że ROJOV13 to nie skończony debil i gimbus...