18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JÃ...........a.

2012-07-21, 23:03
toeska21 napisał/a:

a wiec....moze i nie nazywa sie Grazynka Grazynka, ale jak dla mnie to sciema, kobiecie zaczelo sie robic niebezpiecznie wiec teraz grupa madrych ludzi wymyslila jakis projekt zeby odwrocic uwage od glupoty jaka zrobila, gazete z data kiedy zaczeli ten caly ''projekt'' chce zobaczyc!!!



Masz. 5 sekund w google i mamy jej profil na NK, gdzie sÄ… posty jeszcze z 2008 roku.

Teoria obalona, czy tylko wiara zachwiana?

http://tnij.org/riat

wodnik

2012-07-21, 23:47
i co najgorsze media w tym panstwie tak manipuluja spoleczenstwem... ;/
bo co za normalny rozumny podkreslam rozumny czlowiek glosowalby za PO czy PiS ?!

Zdrojak

2012-07-22, 00:14
Nawet nie wiedziałem, że tyle dzieciaków ma vlogi. Cieszę się teraz, że nie przeglądam polskiej części youtube'a.

hycel

2012-07-22, 00:16
Józef Piłsudski napisał/a:



pierwsze skutki reformy nauczania historii :homer:



Jak ja miałem historię to Cię chwaliła. ;)
Ale np. Lodowa Ściana została wydana w 98'. Ówczesna reforma?

No ale, z ironiÄ… nie wygrasz.

fhMichaelo

2012-07-22, 01:20
Jak widać test pokazał jedno - gimbaza w Polsce to jedna wielka banda idiotów bez przyszłości. Nie ważne jaka była ta osoba, ale należy się jej szacunek choćby dlatego, że jest STARSZA od tej gównarzeri... w internecie zawsze są chojrakami i byłoby miło jakby któryś z nich dostał wpie**** w imię zasad.


Co do samej postaci bo widzę tutaj głosy, że to naprawdę jest Grażynka.

Otóż słuchajcie mistrze - Ci producenci zasłynęli już z znanej "Baśki', jest to grupa, która "coś" tam sobie kręci na bieżąco - ludzi biorą z ABM, firmy, która gromadzi w swoich szeregach statystów amatorów z Wrocławia i okolic, których to zapewne wielu z was kojarzy z "Pamiętników z wakacji", "Dlaczego ja" i reszty tego shitu puszczanego na Polsacie. (widać tam np. tego pana Dariusza)

Skąd wiem? Moja babcia pracuje tam jako statystka - wystąpiła już w jednym odcinku słynnej "Baśki" (odcinek o dosłownie kupie i nie sprzątaniu po swoich psach), za to, że Baśka ją zjechała i popyskowała przed kamerą - dostała KASĘ jak za każdy statystowanie.

Całe te filmiki z Baśka i Grażynką od początku były ustawione, niestety gimbaza jak zwykle gówno wie i jeszcze nie potrafi się zachować...

baranqu

2012-07-22, 02:05
Ogromny szacun dla tej starszej kobiety !!!! Taka akcja na prawde wymaga odwagi, niech ci wszyscy, którzy jej grozili i dali sie nabrać czują wstyd do końca życia. Podziwiam także tych dwóch typków, którzy wpadli na taki pomysł.

JÃ...........ki

2012-07-22, 02:55
najgorsze jest to, że gimbusy wcale nie zrozumiały lekcji, bo myślą, że skoro ta pani tylko udawała to jej należą się przeprosiny, a im powinni być przykro. Jest im głupio, bo oberwało się aktorce, tak mocno jak na codzień dostaję się starszym babunią posiadającym tylko różaniec i 900 złotych renty. Nawet gdyby ta pani nie udawała, a była prawdziwym "moherem" to zachowanie tego bydła było skandaliczne. Nie można kogoś gnębić za to, że głosi swoje poglądy w sposób nieuciążliwy dla innych. Wyzywanie od katoli, moherów, wariatów-teraz pomyślmy, od kogo i skąd te głupie dzieci się tego nauczyły. Po tej akcji, jestem w stanie uwierzyć, że chordy pijanych gimbusów chodziły kopać modlących się starszych ludzi pod pałacem prezydenckim 2 lata temu. To jest właśnie ta nowoczesna Polska-ktoś jest katolikiem to możesz go kopać, ktoś ma inne poglądy to możesz go zwyzywać. Gdzie ta słynna tolerancja? Czyżby objawiała się ona tylko wobec homoseksualistów? Nasze media i elity wychowały pokolenie potworów o dwulicowej moralności.

zi...........oo

2012-07-22, 11:22
backtoreality napisał/a:

zastanawiam się jaki jest cel takich prowokacji poza prowokowaniem półmózgów do bluzgania w internecie. to jest kolejny dowód na niski poziom polskich blogerów.


jak dla mnie taka prowokacja jest świetnym przedstawieniem tego, jak internet destrukcyjnie wpływa na ludzi, jak łatwo można ich zmanipulować i co najważniejsze jak mocno bezkarni czują się w sieci i jak bardzo są chamscy. Wy śmiejecie się z Żydów, Cyganów i innych "brudasów", a sami nie wiecie jaką hołotę tworzycie. Sam na początku dałem się nabrać, myślałem, że kolejna gwiazdeczka internetu (to samo Baśka) próbuje ogarnąć widzów- potem jednak jej filmiki stały się strasznie abstrakcyjne w tym sensie, że mało jaka kobieta w tym wieku będzie wyrażała swoje poglądy na YT i jeszcze będzie posiadała GG w takim stopniu, żeby rozmawiać z tysiącami gimnazjalistów. Projekt wypalił, pokazał to, po co został stworzony. A jak ta kobieta już psychicznie nie wyrobiła czytając komentarze to aż mi się żal zrobiło. Niech ta Grażyna, czy też Anna się trzyma i niech się nie przejmuje!

peso

2012-07-22, 12:05
Tak mi się wydawało, że wcześniej grała ona w klatce b ;)

chlusniembousniem

2012-07-22, 12:08
toeska21 napisał/a:

a wiec....moze i nie nazywa sie Grazynka Grazynka, ale jak dla mnie to sciema, kobiecie zaczelo sie robic niebezpiecznie wiec teraz grupa madrych ludzi wymyslila jakis projekt zeby odwrocic uwage od glupoty jaka zrobila, gazete z data kiedy zaczeli ten caly ''projekt'' chce zobaczyc!!!



Też tak o tym myślę a co do jej filmików to nigdy ich nie oglądałem bo się nie natknąłem a nawet to bym nie oglądał bo nie interesują mnie vlogi i jakie zdanie ludzie mają na dany temat.

JÃ...........ki

2012-07-22, 12:25
typiara grała już w 2008 u pani Barbrary i w kalatce B na polscacie play. Wypie**alać gimby

dymion

2012-07-22, 12:33
Józef Piłsudski napisał/a:

900 złotych renty


ile k***a?
tyle to chyba tylko warzywa dostają, jeśli oczywiście przedstawią wcześniej pierdyliard zaświadczeń

glodnymaciek

2012-07-22, 13:29
Proszę imię właścicielki cycków z 2:43! ...i ładnej buźki nawet (:

Jedras992

2012-07-22, 15:37
Ja jej nie skojarzyłem z filmików z Baśką, bo nie śledziłem każdego odcinka Baśki. Ale pomyślałem sobie, że tyle jest dziwnych ludzi na świecie, że ta cała Pani Grażyna mogła być prawdziwa. Jeszcze bardzo przekonywająco grała swoją role. Lecz się nie wypowiadałem na jej temat na YT. A te osoby które tak się wkręciły, że wystawili filmiki na których na nią bluzgają, to teraz sobie przypał zrobili... :)

ojojoj

2012-07-22, 16:45
ale nie jedzcie po gimbusach bo to oni strolowali ten projekt. nawet bezmozgie malpy z gimnazjum rozkminiły ze to lipa i wiedzieli ze moga sobie pozwolic na wszystko. w imie dobrej zabawy. wyluzujcie