18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proca Dawida

pazuzu • 2023-05-11, 19:13
Wk***ieni Palestyńczycy próbują ostrzelać rakietami terez Izraela ale ten broni się użyciem Procy Dawida systemu obrony przeciwrakietowej i jak widać działa nieźle.
PS. Tymczasem u nas rakieta z Białorusi przeleciała przez pół Polski aż pod Bydgoszcz..


WQuty

2023-05-19, 19:55
pazuzu napisał/a:

Nie no spoko jeśli uważasz że to że 6 metrowa rakieta teoretycznie przenosząca nieduże ładunki jądrowe przeleciała przez pół Polski w grudniu a znalazł ja spacerowicz w lesie po 4 miesiącach to nic takiego to nie mam więcej pytań.
Jebij się w łeb



Dobrze o tej rakiecie wiedzieli

metyoo

2023-05-21, 18:09
ra0mir napisał/a:

Ojej jaki ten nas klaj słaby, jaki ten pis i Jaruś z Dudom nie dobly.
O mój bozie jacy my jesteśmy biedni w polównaniu do izlalela i niemiec.
Nie zesraj się k***a.



to ty sie nie zesraj niedorobieńcu! ta sytuacja dobitnie udowadnia, że ten raj jest z tektury! jaka ta nasza armia nowoczesna, a jaka wyszkolona, tymczasem widzą rakietę, która wlatuje w naszą przestrzeń i ch*ja z tym robią, na koniec olewają temat, bo skoro się jeszcze nie wydało to już się nie wyda i czas wracać do koszar wycinać konfetti czy co tam k***a ci zawodowcy robią.... prl ma się dobrze w łbach rządzących, a szkoda tylko, że Bareja nie żyje, bo w latach 90 skończyły się śmieszne polskie komedie, a ten dżentelmen zagwarantowałby nam używanie na następnych 50 lat!
jeżeli nie rozumiesz, że to wstyd na cały świat to nie ma dla ciebie ratunku, w zasadzie wstyd to jeszcze nic w porównaniu do kompromitacji naszych wojsk przed wywiadami całego świata! oglądaj sobie dalej jakimowicza, czy innych przydupasów nieudaczników, wodą popijaj i zimą chodź w klapkach to daleko zajdziesz!
:idzwch*j:

Judasz z IKEI

2023-11-19, 02:43
"Wk***ieni Palestyńczycy próbują ostrzelać rakietami terez Izraela ale ten broni się użyciem Procy Dawida systemu obrony przeciwrakietowej i jak widać działa nieźle"

k***A CO?