18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proca Dawida

pazuzu • 2023-05-11, 19:13
Wk***ieni Palestyńczycy próbują ostrzelać rakietami terez Izraela ale ten broni się użyciem Procy Dawida systemu obrony przeciwrakietowej i jak widać działa nieźle.
PS. Tymczasem u nas rakieta z Białorusi przeleciała przez pół Polski aż pod Bydgoszcz..


Pentoser

2023-05-12, 05:19
Jakis filosemita czy ki diabol bo nie rozumiem spuszczania sie nad sprawiedliwymi wsrod narodow. Wjeb film jak zabili pania reporter strzalem w glowe bez konsekwencji j wiekszego echa tam tez z finezja. Juz nawet kamienia w reku nie miala jak zwyczajowo dzieci ooo przepraszam nieletni terrorysci ktorych sie odjebywuje.

jbćTalmud

2023-05-12, 06:39

Jeżeli qwa talmudyczna ma zapisane w swojej biblii talmudzie, że może mnie zabić w celu osiągnięcia korzysci majątkowej i jeszcze wiele innych haseł rasistowskich w stosunku do mnie i moich rodaków Gojów, to ja nie będę dłużny. Będe ich "kochał" tak samo jak oni "kochają" mnie.

pankreska

2023-05-12, 07:30
Myślę że za zgubienie tego pocisku może odpowiadać nasz toruński poligon.

SkoPio1

2023-05-12, 07:55
darayavahus napisał/a:

Żydzi to najgorsza nacja na świecie.



Nie obstawiam, że zrozumiesz, bo do tego to jednak trzeba odrobiny rozumu, ale zaryzykuję:


Ukrainiec dał mu w gębę,
Litwin mu siedzenie sprał,
Niemiec wybił wszystkie zęby,
Potem kulę w łeb mu dał.
Nad śmiertelnym go barłogiem
Spytał ktoś, ciekawski zbyt:
– Kto największym twoim wrogiem?
Ów, nim skonał, charknął: – Żyd!


mario5204

2023-05-12, 09:45
nowynick napisał/a:

spoko... niemcy tu wpadli wybili 6 mln ludzi, potem przyszli ruscy i dobili nasz zapał bojowy za to zasiali terror (aha przy okazji obie nacje zasiały u nas antysemityzm do potęgi)... czyja wina? No oczywiście że "najgorszej nacji świata"



dobra japa tam żydzie

CzarnyAdolf

2023-05-12, 10:04
Świat roztkliwia się nad losem żydów a nikt nie zadaje pytania "co żydzi robili, że wk***ili tak wielu ludzi?"

encoder178

2023-05-12, 10:22
allah cos nie akbar z tymi rakietami :D

pis_to_chuje

2023-05-12, 10:52
darayavahus napisał/a:

Żydzi to najgorsza nacja na świecie.



twoja stara to najgorsza nacja na siecie. Najgorsze sa murzyny i wszystkie pie**olone muzułmańce.

pytolsky

2023-05-12, 13:33
No i czemu wy szkalujecie Wielki Izrael, wy zawistne stulejarskie polaczki?


frytburger.z.paprykarzem

2023-05-12, 15:49
bleblebator1 napisał/a:

Po pierwsze primo: rakieta była bez głowicy bojowej
Po drugie ultimo: została tak zaprogramowana, a biorąc pod uwagę że 24/h latają nad polską rivier jointy i awacsy, niewątpliwie śledziły jej lot
Czyli hamburgery wykorzystując nasze F16 mogły ją zestrzelić, ale to by oznaczało utratę cennych ruskich systemów wbudowanych w tę rakietę.
Moim prywatnym zdaniem ktoś z dowodztwa ruskiego podarował amerykanom tę rakietę, a hamburgery nas o tym nie poinformowaly.



I dlatego leżała kilka miesięcy w błocku? :D
Więcej sensu by miało tłumaczenie "Buk tak chciał!" :D :D :D

jbćTalmud napisał/a:

Jeżeli qwa talmudyczna ma zapisane w swojej biblii talmudzie, że może mnie zabić w celu osiągnięcia korzysci majątkowej i jeszcze wiele innych haseł rasistowskich w stosunku do mnie i moich rodaków Gojów, to ja nie będę dłużny. Będe ich "kochał" tak samo jak oni "kochają" mnie.



Problem w tym że Talmud zawiera znacznie więcej literek niż memiki więc proste tłumoki wychowane w wierze a nie w wiedzy nie posuną się do tego by do niego zajrzeć i sprawdzić czy brednie rozsiewane przez nich na memikach tam rzeczywiście są zapisane.
Katolicy w przeciwieństwie do Żydów czy Muzułmanów nie są zobligowani nawet do przeczytania Biblii.
Gdyby to przeczytali to by się taca mogła skończyć.

darek1234

2023-05-12, 19:06
skywalker75 napisał/a:

k***a ale zbieranina popapranców , jedni że za wszystkim stają żydzi, drudzy że za wszystkim stoi PIS , niech ktoś wrzuci ten filmik z "zlotu" sadoli w psychiatryku



Proszę, tyle że to pisowczyki:


to...........10

2023-05-13, 00:06
bleblebator1 napisał/a:

Po pierwsze primo: rakieta była bez głowicy bojowej



Aha. Tyle, że to tekturowe pisowskie pseudopaństwo o tym nie wiedziało.


bleblebator1 napisał/a:

Po drugie ultimo: została tak zaprogramowana, a biorąc pod uwagę że 24/h latają nad polską rivier jointy i awacsy, niewątpliwie śledziły jej lot Czyli hamburgery wykorzystując nasze F16 mogły ją zestrzelić, ale to by oznaczało utratę cennych ruskich systemów wbudowanych w tę rakietę.
Moim prywatnym zdaniem ktoś z dowodztwa ruskiego podarował amerykanom tę rakietę, a hamburgery nas o tym nie poinformowaly.



Jasne. I dlatego leżała parę miesięcy w krzakach, aż ją cywile znaleźli.

Ja rozumiem, że propaganda pisowska ryje łeb, ale nie wiedziałem, że aż tak.

Elvis84

2023-05-13, 19:31
pazuzu napisał/a:

Nie no spoko jeśli uważasz że to że 6 metrowa rakieta teoretycznie przenosząca nieduże ładunki jądrowe przeleciała przez pół Polski w grudniu a znalazł ja spacerowicz w lesie po 4 miesiącach to nic takiego to nie mam więcej pytań.
Jebij się w łeb




znalazl ja spacerowicz po 4 miesiacach dlatego, ze nie zagralismy jak ruskie chcieli, miala byc afera ze ruska rakieta zdolna przenosic ladunki jadrowe bez problemu dostala sie do Polski a byla cisza w eterze. Nato nie musialo reagowac. A teraz gramy glupa i tyle.


dominator76

2023-05-13, 22:32
JP... z czołgu w Moskwie z wojny się smiejecie a u nas bolon z osranymi gaciami z Białorusi wleciał i ch*j polegliśmy.

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-14, 00:05
Antoni79 napisał/a:

Ruskie zrobiły prowokację, żeby wzbudzić w nas przerażenie, ale nikt jej nie wykrył. Leży obrona przeciwrakietowa i przeciwlotnicza. Bałagan jak był tak jest. Ruskie jaja sobie z nas robią. Zrobili wiatr i omal nie spadł samolot straży granicznej-wszystko ok bo nikt nie strzelał. Zaatakowaliby nas rano i dopiero w wiadomościach usłyszelibyśmy, że na ziemię spadły tajemnicze obiekty i wyłączyły telefony i światło. Że to może być ruski jakiś sabotaż.


No k***a debil

Pepewatch napisał/a:

pazuzu "Teoria nie taka zła, tylko pytanie dlaczego od razu wojsko nie znalazło tej rakiety tylko cywil"
Moim zdaniem na pewno ją śledzili, a jeżeli blelellator1 ma rację to to że oficjalnie cywile znaleźli ją dopiero parę miesięcy później wynikałoby z tego że nie mogliśmy tego od razu ogłosić i przyznać że była taka sytuacja. Gdyby to zrobili od razu mamy olbrzymią presję na 'reakcję' ze strony nato na taki incydent żeby nie pokazać słabości. Zgodnie z doktryną wypadałoby zareagować współmiernie co oznaczałoby ogromną eskalację i ryzyko reakcji łańcuchowej - odwet za odwet itd.



Nie było żadnej rakiety.To element propagandy medialnej.