18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proca Dawida

pazuzu • 2023-05-11, 19:13
Wk***ieni Palestyńczycy próbują ostrzelać rakietami terez Izraela ale ten broni się użyciem Procy Dawida systemu obrony przeciwrakietowej i jak widać działa nieźle.
PS. Tymczasem u nas rakieta z Białorusi przeleciała przez pół Polski aż pod Bydgoszcz..


pecu1987

2023-05-11, 21:30
obok bydgoszczy jest duzy poligon. Jakim trzeba byc tłukiem zeby uwierzyć w tą ruską rakiete......

tomgw

2023-05-11, 21:44
u nas tyle przeleciała bo jej na to pozwoliliśmy

Love_is_Love

2023-05-11, 21:49
Wspaniałych naukowców musi mieć Izrael, dobrze zaopiekowanych przez państwo. U nas Ci wybitni nierzadko wolą wyjechać. Ale co się dziwić, jak w Polsce wolimy jakiś pedałków kopiących piłkę sponsorować niż prawdziwą naukę tworzącą takie cuda :( U nas jest za to eskorta piłkarzy samolotami F-16, czy 30 mln premii z "pieniędzy premiera" za "sukces" na mistrzostwach... Eh...

dracov6664

2023-05-11, 21:50
Mam nadzieję ze ich szybko zmiotą,bo jak nie to na ukrainie już sobie gniazdko moszczą.

Suczka_Stefana

2023-05-11, 21:56
Od początku wojny zastanawiam się czy w Polsce są mężczyźni, którzy nas ochronią jakby co :-| przykład spod Bydgoszczy trochę mnie... podłamał.

Pepewatch

2023-05-11, 22:20




bleblebator1 napisał/a:

Po pierwsze primo: rakieta była bez głowicy bojowej
Po drugie ultimo: została tak zaprogramowana, a biorąc pod uwagę że 24/h latają nad polską rivier jointy i awacsy, niewątpliwie śledziły jej lot
Czyli hamburgery wykorzystując nasze F16 mogły ją zestrzelić, ale to by oznaczało utratę cennych ruskich systemów wbudowanych w tę rakietę.
Moim prywatnym zdaniem ktoś z dowodztwa ruskiego podarował amerykanom tę rakietę, a hamburgery nas o tym nie poinformowaly.



pazuzu "Teoria nie taka zła, tylko pytanie dlaczego od razu wojsko nie znalazło tej rakiety tylko cywil"

Moim zdaniem na pewno ją śledzili, a jeżeli blelellator1 ma rację to to że oficjalnie cywile znaleźli ją dopiero parę miesięcy później wynikałoby z tego że nie mogliśmy tego od razu ogłosić i przyznać że była taka sytuacja. Gdyby to zrobili od razu mamy olbrzymią presję na 'reakcję' ze strony nato na taki incydent żeby nie pokazać słabości. Zgodnie z doktryną wypadałoby zareagować współmiernie co oznaczałoby ogromną eskalację i ryzyko reakcji łańcuchowej - odwet za odwet itd.

smc

2023-05-11, 22:46
Najgorsze jest to, że Pinokio i pisowskie wysrywy kłamią o tym, że o niczym nie wiedzieli. Udowodnił to szef sztabu Andrzejczak.


Te k***y są sterowane z Moskwy i nie zdziwiłbym się, gdyby koordynaty dla rakiety CH-55 wyszły z naszego .MON...

koolowsky

2023-05-11, 22:52
ra0mir napisał/a:

Ojej jaki ten nas klaj słaby, jaki ten pis i Jaruś z Dudom nie dobly.
O mój bozie jacy my jesteśmy biedni w polównaniu do izlalela i niemiec.
Nie zesraj się k***a.



taka k***a prawda pajacu co sie sprzedal za 500+

bleblebator1

2023-05-11, 23:02
smc napisał/a:

Najgorsze jest to, że Pinokio i pisowskie wysrywy kłamią o tym, że o niczym nie wiedzieli. Udowodnił to szef sztabu Andrzejczak.
Te k***y są sterowane z Moskwy i nie zdziwiłbym się, gdyby koordynaty dla rakiety CH-55 wyszły z naszego .MON...


koordynaty podali hamburgery dla swojego szpiona u ruskich, nasi na 99% nic nie wiedzieli

el...........ss

2023-05-11, 23:02
pazuzu napisał/a:

Nie no spoko jeśli uważasz że to że 6 metrowa rakieta teoretycznie przenosząca nieduże ładunki jądrowe przeleciała przez pół Polski w grudniu a znalazł ja spacerowicz w lesie po 4 miesiącach to nic takiego to nie mam więcej pytań.
Jebij się w łeb



Nieduże? 200kt to więcej, niż mogłoby się wydawać. Sama fala uderzeniowa zmiotłaby 80% budynków z powierzchni któregoś z większych polskich miast. Dla porównania "fat man", który spadł na Nagasaki miał moc 21 kiloton

Ryju1983

2023-05-11, 23:25
Przynajmniej mogą sobie fajerwerki w dzień pooglądać.

Mietek7567

2023-05-12, 00:05
nowynick napisał/a:

spoko... niemcy tu wpadli wybili 6 mln ludzi, potem przyszli ruscy i dobili nasz zapał bojowy za to zasiali terror (aha przy okazji obie nacje zasiały u nas antysemityzm do potęgi)... czyja wina? No oczywiście że "najgorszej nacji świata"



Tak tylko wśród tych Niemców była też masa Żydów i kolaborantów żydowskich.

ra0mir

2023-05-12, 00:41
pazuzu napisał/a:

Nie no spoko jeśli uważasz że to że 6 metrowa rakieta teoretycznie przenosząca nieduże ładunki jądrowe przeleciała przez pół Polski w grudniu a znalazł ja spacerowicz w lesie po 4 miesiącach to nic takiego to nie mam więcej pytań.
Jebij się w łeb



Ty się jebnij. Coś robisz żeby te sytuację zmienić? Stan się polskim Elonem i napraw ten kraj.
Nie no wyrazisz tylko swoje oburzenie na portalu XD
Czyli jak po dojdzie do władzy to całe wojsko, generalizacja, policja, polski iron dome zostanie wymieniony/zacznie działać?
Kompletnie NIC się nie zmieni
:mrgreen:

koolowsky napisał/a:

taka k***a prawda pajacu co sie sprzedal za 500+



Śmieciu grzeczniej a pajac to cie zrobił. Nigdy na pis nie głosowałem. Po prostu woje IQ nie pozwola ci ogarnąć pewnych spraw. Pogódź się z tym :)

Tetrix

2023-05-12, 00:45
Do samego końca czekałem, żeby go wybuchło :catfacepalm:

skywalker75

2023-05-12, 00:49
k***a ale zbieranina popapranców , jedni że za wszystkim stają żydzi, drudzy że za wszystkim stoi PIS , niech ktoś wrzuci ten filmik z "zlotu" sadoli w psychiatryku :roll: