18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezent dla faceta

maksymilian45 • 2015-09-21, 03:09
Chłopak się załamał :-|

Tyle wyrzeczeń go czeka... reakcja zrozumiała.

Psilocke

2015-09-21, 11:51
Jak mi moja oświadczyła że jest w ciąży to sam nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Ze szczęścia.
Wiedziałem że to wiele wyrzeczeń i że świat mój zmieni się diametralnie. Jednak teraz chwila śmiechu mojego syna wystarcza abym zapomniał o wszystkich nieprzespanych nocach itd itp.
Nieporadnie mówione "tata" rozkłada mnie na łopatki lepiej niż garść między oczy.

@ gargus
Po prostu umrzyj. Najlepiej bez hałasu zbytniego.

butthead

2015-09-21, 11:51
Ja dostałem od Małżonki na urodziny książkę 'JUŻ PRAWIE JESTEM TATĄ".
Najlepszy prezent.

pucek007

2015-09-21, 12:22
Ja starałem się 6 miesięcy o swoje dziecko, cieszyłem się strasznie jak się udało.

Cz...........ka

2015-09-21, 12:31
Gargus2000



Gówno wiesz o prawdziwych sadystach szczeniaku.


sp***alaj do szkoły.

Dziku11

2015-09-21, 12:41
Misiek_KRK napisał/a:

Kto nie ma własnego dziecka ten nie zrozumie. Nawet twardziel zmięknie
"Gimusy nie zrozumiO"



Problem dzisiejszej młodzieńczy, jak i całego pokolenia Y, a także począwszy od lat osiemdziesiątych XX wieku pokolenia X, polega na tym, że te gimby jednak zrozumiejo. Tym nie mniej dojrzałość do rodzicielstwa nie nabiera się razem z wiekiem, a w raz możliwościami do wychowania, które jest lepsze w wieku średnim kiedy człowiek już ma ustabilizowane życie. Tutaj też ciśnie mi się przykład mojego Taty, który ojcem został w wieku 22 lat i bynajmniej nie był z tego powodu tak szczęśliwy, ponieważ de facto z Mamą nie mieli warunków oraz perspektyw na wychowanie dziecka. Niestety jednak nie mieli okazję tego sprawdzić, ponieważ brat mój zmarł trzy dni po urodzeniu, w wyniku błędu w sztuce lekarskiej. Ten ogromny cios i absolutny brak wzajemnego wsparcia w małżeństwie pokazał swoje oblicze także, po narodzinach mojej siostry i mnie. Nie rozpracowana trauma, niezgodność charakterów, dwoje tak naprawdę nie chcianych dzieci i alkoholizm Mamy przyczynił do rozpadu związku moich rodziców i ich rozwodu. Tym nie mniej chciałbym i to piszę z pełnym przekonaniem być choć w promilu takim Tatą dla swojego dziecka, jak mój jest dla mnie.
Aczkolwiek mam też pełną świadomość, że zmarnowałem swojemu Tacie duży kawał jego życia i to tego fragmentu, który w życiu każdego człowieka jest ogromnie istotny. Rodzicielstwo w młodym wieku, więc dosyć problematyczną kwestią i jeżeli mój Tata dał radę, to i taki gimbus da radę.

chore

2015-09-21, 13:30
vulthoom napisał/a:

Paradoks polega na tym, że wielu moich znajomych stara się długo o dziecko i ch*j, nic im z tego nie wychodzi a dla przykładu, moja kuzynka w wieku 16 lat JEBBB od razu dwojaczki z gówniarzem w swoim wieku, który sp***olił do Anglii, babcia i mam pomagają a kuzynka zapie**ala na balety. Poj***ny ten świat...



Ot k***y tak mają.

Gizmolka

2015-09-21, 13:50
O! Jaki dzień wyznań się zrobił :D normalnie jak nie na sadolu :)

Zielonek92

2015-09-21, 13:54
Załamał się... bo już nie będzie wypadów z kumplami na piwo i pieprzenie żony gdzie popadnie :amused:

K2M1L

2015-09-21, 14:28
Gargus2000 napisał/a:

Jakich wyrzeczeń? dlaczego piszesz to na tym serwisie? wg mnie prawdziwy sadysta nigdy nie powinien znać tego pojęcia. Powinien robić to, na co ma ochotę, bo to ty jesteś samcem. Meszczyźni dzielą się na tych, którzy zdradzają i na tych którzy nie mają z kim zdradzać. Jeśli uważasz inaczej to znaczy ze jesteś pi**ą. Jeśli masz syna musisz nauczyć go r*chać jak najwięcej.



Mężczyźni dzielą się na tych, co zdradzają i na tych, którzy myślą. Skoro myślisz inaczej to jesteś mniej warty od osranego martwego uchodźcy :hitler:

A Ty z samcem masz pewnie tyle wspólnego, na ile Ci chłopak pozwoli.

Emilian89

2015-09-21, 14:34
i x-box poszedl sie jebac :D

LeszekCzarny

2015-09-21, 14:45
Nie wydaje mi się, żeby sie załamał.
A do roli Ojca trzeba dorosnąć. I trzeba mieć odpowiednią kobietę; być gotowym spędzić z nią resztę życia. Inaczej dziecko nie ma sensu, jak po kilku latach baba będzie twoim najgorszym koszmarem, a ucieczka z domu, największym błogosławieństwem...
A MĘŻCZYZNA nie zdradza. Bo od dzieciaka różni go to, że jest odpowiedzialny. Już lepiej zostawić, niż okłamywać...

SalvaCzoko

2015-09-21, 15:35
k***a, chciałbym doczekać tego momentu, niestety, każda fajna dziewczyna którą spotkam jest zajęta. pie**olę swoje życie.

infamous

2015-09-21, 15:43
Na moje oko to on się cieszy ale ja ch*ja się znam.