18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezent dla faceta

maksymilian45 • 2015-09-21, 03:09
Chłopak się załamał :-|

Tyle wyrzeczeń go czeka... reakcja zrozumiała.

Gargus2000

2015-09-21, 03:34
Jakich wyrzeczeń? dlaczego piszesz to na tym serwisie? wg mnie prawdziwy sadysta nigdy nie powinien znać tego pojęcia. Powinien robić to, na co ma ochotę, bo to ty jesteś samcem. Meszczyźni dzielą się na tych, którzy zdradzają i na tych którzy nie mają z kim zdradzać. Jeśli uważasz inaczej to znaczy ze jesteś pi**ą. Jeśli masz syna musisz nauczyć go r*chać jak najwięcej.

maksymilian45

2015-09-21, 03:37
Gargus2000 napisał/a:

Jakich wyrzeczeń? dlaczego piszesz to na tym serwisie? wg mnie prawdziwy sadysta nigdy nie powinien znać tego pojęcia. Powinien robić to, na co ma ochotę, bo to ty jesteś samcem. Meszczyźni dzielą się na tych, którzy zdradzają i na tych którzy nie mają z kim zdradzać. Jeśli uważasz inaczej to znaczy ze jesteś pi**ą. Jeśli masz syna musisz nauczyć go r*chać jak najwięcej.


Już chciałem napisać że jesteś debilem albo kretynem ale data rejestracji wiele tłumaczy. Rozejrzyj się, pospaceruj a wiele zrozumiesz ;)

FunkyKoval

2015-09-21, 07:03
Żona zrobiła mi coś podobnego na Dzień Ojca, z drugą naszą ciążą. Jak po pracy siadałem do obiadu, położyła obok test ze słowami "Wszystkiego najlepszego, tatuśku". Cieszyłem się jak szczeniak.

Gargus2000 napisał/a:

Meszczyźni



A Ty, głąbie, naucz się pisać poprawnie po polsku, bo arabusy Cię wyr*chają.

Misiek_KRK

2015-09-21, 07:12
Kto nie ma własnego dziecka ten nie zrozumie. Nawet twardziel zmięknie
"Gimusy nie zrozumiO"

FunkyKoval

2015-09-21, 07:34
Misiek_KRK napisał/a:

Kto nie ma własnego dziecka ten nie zrozumie. Nawet twardziel zmięknie
"Gimusy nie zrozumiO"



Dokładnie tak. Do posiadania dziecka trzeba dojrzeć. Nie mówię o wieku, bo gość może mieć 30 i więcej lat, a mentalnie być gimbusem.

vulthoom

2015-09-21, 07:39
Paradoks polega na tym, że wielu moich znajomych stara się długo o dziecko i ch*j, nic im z tego nie wychodzi a dla przykładu, moja kuzynka w wieku 16 lat JEBBB od razu dwojaczki z gówniarzem w swoim wieku, który sp***olił do Anglii, babcia i mam pomagają a kuzynka zapie**ala na balety. Poj***ny ten świat...

bosslolkowy

2015-09-21, 07:41
Gargus2000 - ale Ty jesteś popie**olony, miałem powiedzieć, że szkoda mi Twoich starych, ale pewnie oni Cię tak wychowali.
Piwko za reakcję faceta.

Lech1111

2015-09-21, 07:51
Prawie do końca nie wiadomo czy się cieszy.

Misiek_KRK

2015-09-21, 08:56
Gargus2000 napisał/a:

Meszczyźni dzielą się na tych, którzy zdradzają i na tych którzy nie mają z kim zdradzać. Jeśli uważasz inaczej to znaczy ze jesteś pi**ą. Jeśli masz syna musisz nauczyć go r*chać jak najwięcej.


Sądzę, że jesteś młody i głupi i nie masz pojęcia o życiu. To Twój pierwszy post na sadisticu i mam nadzieję, że ostatni.
Skoro twierdzisz to co napisałeś to prawdopodobnie pochodzisz z patologicznej rodziny, lub jesteś owocem wpadki.
Uwierz mi, że można mieć ładną i mądrą żonę, dzieci i mieć z tego radość.

sirapacz

2015-09-21, 09:46
@misiek nie komentuj matoła bo tylko siedzi i marszczy freda z radosci ze ktoś poswiecil czas (cenny) aby odpisać ba durny komentarz.

a mężczyzną jest ten, kto ma dzieci lub dorósł do tej roli, wcześniej jest tylko chłopcem.

pemb

2015-09-21, 11:17
"Jakich wyrzeczeń? dlaczego piszesz to na tym serwisie? wg mnie prawdziwy sadysta nigdy nie powinien znać tego pojęcia. Powinien robić to, na co ma ochotę, bo to ty jesteś samcem. Meszczyźni dzielą się na tych, którzy zdradzają i na tych którzy nie mają z kim zdradzać. Jeśli uważasz inaczej to znaczy ze jesteś pi**ą. Jeśli masz syna musisz nauczyć go r*chać jak najwięcej."

Powiem ci (specjalnie z małej litery) tak: zdrada to łamanie zasad. Prawdziwy facet zasad się trzyma. Jeśli nie przestrzegasz zasad jesteś k***ą i niczym się nie różnisz od zwykłego motłochu. Lepiej nie płódź dzieci, bo idiotów jest wystarczająco dużo, więcej nie trzeba.

qwachu

2015-09-21, 11:30
A ja kurde czekam, czy poranne mdłości kobity to dzieciak, czy pokłosie wczorajszej choroby lokomocyjnej.. Za wcześnie, żeby wyrokować i robić testy :[

Cytat:

Meszczyźni

Ja pie**olę... :facepalm:

Grein

2015-09-21, 11:42
@Gargus2000

Ktoś zarejestrowany kilka tygodni temu mówi jak powinien się zachować prawdziwy sadol.

Też jestem nowy, ale nie staram się ograniczyć tego typu wypowiedzi do wpie**alania się na ludzi przeklejających obrazki z kwejka.

Tco

2015-09-21, 11:49
Ja bym strzelil zalamke, ale rozumiem jak ktos chce miec dzieisie z tego cieszy.